ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот eelche » 13 яну 2014 13:38

molteni написа:
eelche написа:Дано новият треньор им помогне в борбата за местата даващи право на участие в ЕКТ,защото титлата е пълен мираж,като се има предвид статуквото и съдийската аванта в полза на Юве :roll:


Каква титла, бе? :lol: :shock: :o Те са на 30 т. от Ювентус.
Какво е статуквото? Ювентус мачка всичко живо в Италия!


Прочети целият ми пост,аз сам казвам,че ще им е ужасно трудно да се преборят дори за Лига Европа.Да,в това слабо Калчо Юве е (поне) класа над всички останали,но не защото играят някакъв мега футбол,а защото всичките останали конкуренти от топ - отборите включая и Рома не са нищо особено.Защо казвам Рома,ами защото те все още имат някакви минимални теоретични шансове най-вече заради дисциплината която донесе Руди Гарсия,а в директния мач ги видяхме какво сториха...

Интер ги гледах срещу Удинезе-пълна трагедия,скоро и Мадзари може да бъде изритан като гледам как играят.Лацио не ги коментирам,че там ми е другата голяма болка,а Наполи все още не мога да ги възприема като основен конкурент за титлата.Фиорентина са ми любим отбор от край време,но там пък имат много сериозни проблеми в мачовете извън "Артемио Франки",както и постоянните контузии на нападателите...

Е,кажи ми като се има предвид всичко казано по-горе от мен,плюс огромният финансов ресурс(дори за Италия) плюс вечните съдийски аванти в полза и тесли на федерацията срещу основните конкуренти кой трябва да бъде първи и да мачка наред?
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот boabbb » 13 яну 2014 13:38

storm написа:Пак намесват Ювентус в тема, която няма нищо общо с него...А как да има нещо общо с отбор който е на колосалните 30 точки разлика от него при изигран един полусезон.. :mrgreen:


Има, бе. Заедно ще ви пратят в Серия Б скоро. Отново и тоя път за постоянно :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот Middlesbrough » 13 яну 2014 13:39

dreben23 написа:Доменико Берарди уволни Алегри мисля. :lol: :lol: :lol: :lol:

Който и да уволниш в Милан, няма да сбъркаш. Не е виновен треньорът. Докато има футболисти като Де Шилио в този отбор, не ми ся вярва да се оправят нещата.
Предлагам Алегри на мястото на Мойс в Манчестър, за да видят от Милан, че Алегри не е по-слаб от Мойс и обратното-в Юнайтед да разберат, че има и по-добри от настоящия им треньор. :)

ьахьахьахаьх Точно играч като Де Шилио и сега Кристанте са надеждата на Милан бе !!!
Пак се доказа :Д
Колко плява има в Милан , а ти точно Де Шилио написа :lol: :lol:


Офтопик:

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот eelche » 13 яну 2014 13:41

storm написа:Пак намесват Ювентус в тема, която няма нищо общо с него...А как да има нещо общо с отбор който е на колосалните 30 точки разлика от него при изигран един полусезон.. :mrgreen:


Спокойно,друже...Джузепе Роси и Марио Гомез знаят как да лекуват стари чанти,а там както видяхме дори и със съдийски аванти не става :lol: :lol: :lol: ахьахьхаьхаьхахьахьахьхаьхаьхахьахьахьхаьхахьахьахьхаьхаьхахьаха
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот boabbb » 13 яну 2014 13:41

Поредният футболен лаик, както казва батко ви Санди :mrgreen: Де Шилио е свестен играч, обаче Абате, Констант, Сапата, Поли, Матри, Пацини и т.н. не са за там ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот storm » 13 яну 2014 13:44

eelche написа:
storm написа:Пак намесват Ювентус в тема, която няма нищо общо с него...А как да има нещо общо с отбор който е на колосалните 30 точки разлика от него при изигран един полусезон.. :mrgreen:


Спокойно,друже...Джузепе Роси и Марио Гомез знаят как да лекуват стари чанти,а там както видяхме дори и със съдийски аванти не става :lol: :lol: :lol: ахьахьхаьхаьхахьахьахьхаьхаьхахьахьахьхаьхахьахьахьхаьхаьхахьаха

Ха да така е, но Джузепето нещо ще пропусне останалата част от сезона.. :)

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот eelche » 13 яну 2014 13:49

storm написа:
eelche написа:
storm написа:Пак намесват Ювентус в тема, която няма нищо общо с него...А как да има нещо общо с отбор който е на колосалните 30 точки разлика от него при изигран един полусезон.. :mrgreen:


Спокойно,друже...Джузепе Роси и Марио Гомез знаят как да лекуват стари чанти,а там както видяхме дори и със съдийски аванти не става :lol: :lol: :lol: ахьахьхаьхаьхахьахьахьхаьхаьхахьахьахьхаьхахьахьахьхаьхаьхахьаха

Ха да така е, но Джузепето нещо ще пропусне останалата част от сезона.. :)


Моля се да продължим в Лига Европа и да има директен сблъсък Юве - Виола на 1/8-на финал !
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

spindoc
Мнения: 48
Регистриран на: 07 апр 2011 10:23
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот spindoc » 13 яну 2014 13:50

dreben23 написа:Доменико Берарди уволни Алегри мисля. :lol: :lol: :lol: :lol:

Който и да уволниш в Милан, няма да сбъркаш. Не е виновен треньорът. Докато има футболисти като Де Шилио в този отбор


Щях да те питам, дали си олигофрен, но после видях, че си чорбарче и вече няма нужда.

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3741
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот Jürgen » 13 яну 2014 13:50

Middlesbrough написа:
dreben23 написа:Доменико Берарди уволни Алегри мисля. :lol: :lol: :lol: :lol:

Който и да уволниш в Милан, няма да сбъркаш. Не е виновен треньорът. Докато има футболисти като Де Шилио в този отбор, не ми ся вярва да се оправят нещата.
Предлагам Алегри на мястото на Мойс в Манчестър, за да видят от Милан, че Алегри не е по-слаб от Мойс и обратното-в Юнайтед да разберат, че има и по-добри от настоящия им треньор. :)

ьахьахьахаьх Точно играч като Де Шилио и сега Кристанте са надеждата на Милан бе !!!
Пак се доказа :Д
Колко плява има в Милан , а ти точно Де Шилио написа :lol: :lol:

+1

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот storm » 13 яну 2014 13:54

eelche написа:
storm написа:
eelche написа:
storm написа:Пак намесват Ювентус в тема, която няма нищо общо с него...А как да има нещо общо с отбор който е на колосалните 30 точки разлика от него при изигран един полусезон.. :mrgreen:


Спокойно,друже...Джузепе Роси и Марио Гомез знаят как да лекуват стари чанти,а там както видяхме дори и със съдийски аванти не става :lol: :lol: :lol: ахьахьхаьхаьхахьахьахьхаьхаьхахьахьахьхаьхахьахьахьхаьхаьхахьаха

Ха да така е, но Джузепето нещо ще пропусне останалата част от сезона.. :)


Моля се да продължим в Лига Европа и да има директен сблъсък Юве - Виола на 1/8-на финал !

Ти последно си фен на : Фиорентина, Лацио, Милан, Челси или ?.. :mrgreen:


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта