ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот james » 13 яну 2014 21:23

Твърде късно ! За да има евротурнири догодина трябва да се спечели Шампионската лига , поне там отборите са по-слаби :!:

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот vratar4eto » 13 яну 2014 22:58

Дори като привърженик на Ювентус, вече ми беше тъжно да гледам този Милан. А дано се постегнат малко, че да има здраво дерби след 2 месеца.

Потребителски аватар
Astarot
Мнения: 269
Регистриран на: 20 ное 2008 10:44
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот Astarot » 16 яну 2014 15:29

Зеедорф на този етап е добър вариант, ако се търси млад и перспективен треньор. Не знам защо, но винаги съм намирал халфовете за едни от най-добрите треньори. През цялата си кариера им се е налагало да гледат и защитата, и нападението и граденето в играта. Имат най-пълен поглед и съответно най-богат опит. А халфовете с плеймейкърски способности са и хора с достатъчно интелект, за да водят отбор. Браво за Зеедорф.
Сега ако дръпнат Малдини, за да го готвят за заместник на Галиани (до 1-2 години) вече може да си говорим за градивност и смяна на поколенията.

Иначе, не знам, какво я превъзнасяте тази селекция. От 3 години се събират утрепките на Европа. Натирени от клубовете си играчи, повечето прехвалени звезди. Но до някъде е нормално, щом пари за селекция няма. Жалко, че ги няма трансферните удари от едно време.
Изображение

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот drvasko98 » 14 май 2015 10:12

Много се забавлявам да чета такива темички. Специални поздрави на феновете на Милан от Макс Алегри. Виждам, че без него отборът ви върви стремглаво нагоре.

CSKA69
Мнения: 4441
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот CSKA69 » 14 май 2015 11:21

Моля, моля.. Феновете на Юве да не превъзнасят големия тактик, защото ''ефектът Алегри'' има и обратна страна. Само ще напомня, че в първия си сезон начело на Милан (2010-2011) Алегри стана шампион на Италия (за първи път от 2004-а година Милан стана шампион). С отбор, изграден от наследството на Анчелоти и селекционната политика на Леонардо. Ето състава - Абиати, Неста, Тиаго Силва, Абате, Антонини, Ван Бомел, Гатузо, Зеедорф, Боатенг, Ибрахимович, Робиньо.. Не много по-лош от този на Юве в момента, нали :?: Проблемът на Алегри е, че при този треньор няма израстване с изминаването на сезоните, а ако трансферната политика не е идеална (в Милан си беше откровено лоша) следва и затъване :idea: Сега е лесно да се прави на велик тактик с отбора на Ювентус, граден толкова време, но часът на истината ще настъпи, когато започнат промените в този състав - какви играчи ще напуснат, какви ще се привлекат и как ще ги използва. Тогава ще видите какво представлява Масимилиано Алегри в неговата цялост!
Изображение

Изображение

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот drvasko98 » 14 май 2015 11:37

Аз гледам футбол не заради резултатите, а заради играта и начинът на противопоставяне на един отбор на друг. И видях как Милан се противопостави и как игра срещу Барселона и Арсенал в ШЛ, а и мачовете на Алегри срещу Ювентус в Калчото. В тези мачове отборът на Милан стоеше на изключително високо тактическо ниво и когато отстъпи беше само заради разликите в индивидуалната класа. Това вие, разглезените от годините титли и постоянно искащи купи, не го видяхте и не го разбрахте, но други го видяха. Та, Алегри е по-добър тактик от Анчелоти и за мен това не стои под съмнение. Много ми се иска в момента да ви поеме Анчелоти да видим какво ще направи, но той такива отбори не води, ако нямат 4-5 звезди.


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта