Кейсуке Хонда: Милан е клуб, който подкрепям от дете

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Кейсуке Хонда: Милан е клуб, който подкрепям от дете

Мнениеот Себастиан Фетел » 05 яну 2014 00:50

Халфът Кейсуке Хонда, който стана първият японски футболист, който ще играе за Милан, пристигна днес в Милано и призна, че е сбъднал една своя мечта. Хонда се присъединява към "росонерите" със свободен трансфер, след като договорът му с ЦСКА (Москва) изтече през декември. Азиатецът бе посрещнат от стотици тифози на летище "Малпенса", а в италианските медии се появи информация, че вече са продадени над 1000 фланелки с неговия №10. "Много съм щастлив и развълнуван да бъда тук", бяха първите думи на Хонда при пристигането му пред Milan Channel. "Готов съм да играя, спах добре по време на полета и чакам с нетърпение да се срещна с новите ми съотборници. Мисля, че мога да дам много на тима", продължи Хонда. "Чаках това от много време. Това е сбъдната мечта за мен, за мен Милан винаги е бил легендарен клуб, който подкрепям от дете", каза още Хонда и добави, че се е чул със своя сънародник Юто Нагатомо, който играе в градския съперник Интер. "Говорих с Нагатомо, който е мой приятел. Футболът е моят живот и се надявам да играя добре за Милан. Мога да играя на всяка позиция и искам да бележа, но и да създавам голове. Желанието ми е да играя в атака, но няма значение къде ще ме постави треньорът", сподели Хонда. Японецът ще изгледа от трибуните домакинския мач на Милан с Аталанта в понеделник и ще даде пресконференция в сряда. Очаква се Хонда да дебютира за "росонерите" в мача със Сасуоло следващия уикенд.


Днешните футболисти са изключителни късметлии.Почти всеки играе в клуба,който е подкрепял като дете :)
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Кейсуке Хонда: Милан е клуб, който подкрепям от дете

Мнениеот iliyan » 05 яну 2014 00:58

За някои мечтите се превръщаха в кошмари ;) Да внимават какво си пожелават ;)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Кейсуке Хонда: Милан е клуб, който подкрепям от дете

Мнениеот Rofles » 05 яну 2014 01:00

Себастиан Фетел написа:Халфът Кейсуке Хонда, който стана първият японски футболист, който ще играе за Милан, пристигна днес в Милано и призна, че е сбъднал една своя мечта. Хонда се присъединява към "росонерите" със свободен трансфер, след като договорът му с ЦСКА (Москва) изтече през декември. Азиатецът бе посрещнат от стотици тифози на летище "Малпенса", а в италианските медии се появи информация, че вече са продадени над 1000 фланелки с неговия №10. "Много съм щастлив и развълнуван да бъда тук", бяха първите думи на Хонда при пристигането му пред Milan Channel. "Готов съм да играя, спах добре по време на полета и чакам с нетърпение да се срещна с новите ми съотборници. Мисля, че мога да дам много на тима", продължи Хонда. "Чаках това от много време. Това е сбъдната мечта за мен, за мен Милан винаги е бил легендарен клуб, който подкрепям от дете", каза още Хонда и добави, че се е чул със своя сънародник Юто Нагатомо, който играе в градския съперник Интер. "Говорих с Нагатомо, който е мой приятел. Футболът е моят живот и се надявам да играя добре за Милан. Мога да играя на всяка позиция и искам да бележа, но и да създавам голове. Желанието ми е да играя в атака, но няма значение къде ще ме постави треньорът", сподели Хонда. Японецът ще изгледа от трибуните домакинския мач на Милан с Аталанта в понеделник и ще даде пресконференция в сряда. Очаква се Хонда да дебютира за "росонерите" в мача със Сасуоло следващия уикенд.


Днешните футболисти са изключителни късметлии.Почти всеки играе в клуба,който е подкрепял като дете :)


Нали. Някой явно са имали дъъъългооо детство.
Изображение[/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Кейсуке Хонда: Милан е клуб, който подкрепям от дете

Мнениеот doktora25 » 05 яну 2014 01:01

Добър играч, не знаех че сте го взели. Да ви е честит и постига успехи с отбора.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12365
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кейсуке Хонда: Милан е клуб, който подкрепям от дете

Мнениеот wolf » 05 яну 2014 03:38

:lol: особено Ибра игра във всеки клуб който някога е обичал
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Кейсуке Хонда: Милан е клуб, който подкрепям от дете

Мнениеот iliyan » 05 яну 2014 11:25

wolf написа::lol: особено Ибра игра във всеки клуб който някога е обичал

Дори и в тези които не е обичал :lol:
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Кейсуке Хонда: Милан е клуб, който подкрепям от дете

Мнениеот urkoto » 05 яну 2014 12:52

Тоя е средна ръка футболист, не очаквайте чудеса от него.
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Кейсуке Хонда: Милан е клуб, който подкрепям от дете

Мнениеот stefani » 05 яну 2014 16:26

Добра сделка с оглед положението ни, но незначителна в исторически план :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Кейсуке Хонда: Милан е клуб, който подкрепям от дете

Мнениеот stefani » 05 яну 2014 18:20

Себастиан Фетел написа:Халфът Кейсуке Хонда, който стана първият японски футболист, който ще играе за Милан, пристигна днес в Милано и призна, че е сбъднал една своя мечта. Хонда се присъединява към "росонерите" със свободен трансфер, след като договорът му с ЦСКА (Москва) изтече през декември. Азиатецът бе посрещнат от стотици тифози на летище "Малпенса", а в италианските медии се появи информация, че вече са продадени над 1000 фланелки с неговия №10. "Много съм щастлив и развълнуван да бъда тук", бяха първите думи на Хонда при пристигането му пред Milan Channel. "Готов съм да играя, спах добре по време на полета и чакам с нетърпение да се срещна с новите ми съотборници. Мисля, че мога да дам много на тима", продължи Хонда. "Чаках това от много време. Това е сбъдната мечта за мен, за мен Милан винаги е бил легендарен клуб, който подкрепям от дете", каза още Хонда и добави, че се е чул със своя сънародник Юто Нагатомо, който играе в градския съперник Интер. "Говорих с Нагатомо, който е мой приятел. Футболът е моят живот и се надявам да играя добре за Милан. Мога да играя на всяка позиция и искам да бележа, но и да създавам голове. Желанието ми е да играя в атака, но няма значение къде ще ме постави треньорът", сподели Хонда. Японецът ще изгледа от трибуните домакинския мач на Милан с Аталанта в понеделник и ще даде пресконференция в сряда. Очаква се Хонда да дебютира за "росонерите" в мача със Сасуоло следващия уикенд.


Днешните футболисти са изключителни късметлии.Почти всеки играе в клуба,който е подкрепял като дете :)


Правилно е да се произнася Кейске Хонда, а не Кейсуке! :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта