Мъките за росонерите продължават,АЛЕГРИ остава!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Мъките за "россонерите" продължават,АЛЕГРИ остава!

Мнениеот daniel875 » 04 ное 2013 14:07

Ще се опитам да вкарам малко от хумора на Лавината, като предварително му се извинявам.
Настоящият отбор на "Милан" е по рождение по контузен, така че нека проблемите да не се изтъкват. Те са от доста години едни и същи. Въпрос на некадърност в медицинския щаб, а и на сериозно отношение към тренировките на самите състезатели. Не може някои футболисти, докато спят, да се контузват. Не е само до Алегри този проблем. Възможно е той наистина да прекалява с натоварванията, но и самите играчи, повечето от които са набедени футболисти, са виновни за случващото се.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Stoyan7
Мнения: 40
Регистриран на: 03 окт 2013 20:45
Контакти:

Re: Мъките за росонерите продължават,АЛЕГРИ остава!

Мнениеот Stoyan7 » 04 ное 2013 14:36

Aлегри не е виновен за това 4е футболистите му са контузени или ,че не са във форма.Моето лично мнение е,че единствения ненужен в милан е един-това е онзи политик-боклук коитой има 20кевро в джоба и едно скъпо сако и да няма пукната стотинка за отбора това какво е неможе галиани и алегри да имат ограничен биуджет 10милиона .И отгоре шефовете да си чешат тес*****е и да искат победа . това какво е подигравка с отбора ли ???Чавдар етрополе имат повече пари за футболисти...Реал мадрид отбор ,който дава 10 пути пове4е пари за един футболисат от колкото милан за 3 или 4ма . :x :x Тове не мога да го гледам това е 4иста подигравка с цялата репотацич на милан ...от както гледам футбол съм фен на реал мадрид и милан...милан ми е на сурцето плачи ми се да ги гледам :cry: :cry: ...кайсуке хонда като доиде да не би да оправи целият отбор или адил рами...аз смчтам че незабавно трчбва да се купи опорен халф-чаби алонсо ако реал щте го продават това трчбва да е клубът който да го купи.Един или двама защитници адил рами да и осще един.и да стане план безб титулиарният сустав да го има този мунтари или констант и сапата.И състава да стане ето така :
на врата: габриел; в защита: де шилио, абате ,мексес,рами в халфовата линия: алонсо/поли, монтоливо ;в атака ел шааралуи,хонда,кака,балотели
ако ли пукл немогат да се подобрят просто-нямам думи :cry: :cry: :cry:
САМО REAL MADRID C.F. И A.C. MILAN

СИНЯ_ИМПЕРИЯ
Мнения: 575
Регистриран на: 01 юни 2013 18:00

Re: Мъките за росонерите продължават,АЛЕГРИ остава!

Мнениеот СИНЯ_ИМПЕРИЯ » 04 ное 2013 14:36

Дядо Силвио, закривай, не ги мъчи! :mrgreen:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24528
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Мъките за росонерите продължават,АЛЕГРИ остава!

Мнениеот boabbb » 04 ное 2013 15:56

Няма пари - Алегри не е виновен. Какво очаквате от Марио Чернилката? Освен цигански работи - друго не знам :roll: Фараона е перманентно контузен, няма 2-3 милиона да се дадат, за да дойде веднага Хонда - какво очаквате ?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Мъките за росонерите продължават,АЛЕГРИ остава!

Мнениеот SANSIRO7 » 04 ное 2013 18:51

daniel875 написа:Авторът запознат ли със ситуацията в италианския клуб, или коментира просто така? Не мисля, че Алегри е най - големият проблем на тима, както и не смятам, че посочените от него футболисти, само с едно изключение, са чак толкова добри. Имат огромен потенциал част от тях, но той така и още не е разкрит. Не е сигурно дали това ще се случи.
Структурни промени са нужни в "Милан". Мачът в Каталуния може да го отписвам, но треньор и особено футболисти нямат право да постъпват така. Вече Европа има други най - добри отбори. "Барселона" постепенно си отива. Можеш да загубиш, но поне го направи с достойнство, като голям. Това е предизвикателството след няколко дни.

Ще ме прощаваш, но точно Алегри в момента е главния проблем. Не е единствен разбира се, но тези играчи не са по-слаби от тези Фиорентина, Парма, Лацио, Рома, Интер и още други, които за разлика от нас се спрвят далеч по-добре особено в мачовете срещу гениалния Алегри. За 4 години тоя специалист не успя и грам да въведе стил на игра, камо ли пък нещо друго.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12424
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мъките за росонерите продължават,АЛЕГРИ остава!

Мнениеот wolf » 04 ное 2013 19:05

Пожизнено в Милан!
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Мъките за росонерите продължават,АЛЕГРИ остава!

Мнениеот daniel875 » 04 ное 2013 20:46

SANSIRO7 написа:
daniel875 написа:Авторът запознат ли със ситуацията в италианския клуб, или коментира просто така? Не мисля, че Алегри е най - големият проблем на тима, както и не смятам, че посочените от него футболисти, само с едно изключение, са чак толкова добри. Имат огромен потенциал част от тях, но той така и още не е разкрит. Не е сигурно дали това ще се случи.
Структурни промени са нужни в "Милан". Мачът в Каталуния може да го отписвам, но треньор и особено футболисти нямат право да постъпват така. Вече Европа има други най - добри отбори. "Барселона" постепенно си отива. Можеш да загубиш, но поне го направи с достойнство, като голям. Това е предизвикателството след няколко дни.

Ще ме прощаваш, но точно Алегри в момента е главния проблем. Не е единствен разбира се, но тези играчи не са по-слаби от тези Фиорентина, Парма, Лацио, Рома, Интер и още други, които за разлика от нас се спрвят далеч по-добре особено в мачовете срещу гениалния Алегри. За 4 години тоя специалист не успя и грам да въведе стил на игра, камо ли пък нещо друго.

Може да не са по - слаби, но не са и много по - добри, защото всичките отбори, които си изредил, се справят, когато напрежение липсва. Така е и с "Милан". Един отбор е голям, когато се справя с натиска от всички страни. Именно поради тази причина в момента класирането е напълно реално. Играчите на тима са толкова добри. Дали второ, или последно място, за мен значение няма.
Големите отбори се борят за титли, а не за място в тройката. Ситуацията в "Милан" по никакъв начин не показва, че тук се говори за голям отбор.
Дано го докажат в сряда! Какво мечтание изрекох :shock:
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Мъките за росонерите продължават,АЛЕГРИ остава!

Мнениеот stefani » 05 ное 2013 15:41

Да се маха !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Astarot
Мнения: 269
Регистриран на: 20 ное 2008 10:44
Контакти:

Re: Мъките за росонерите продължават,АЛЕГРИ остава!

Мнениеот Astarot » 10 ное 2013 21:58

Не знам, защо го защитавате, честно. От както е на чело, отборът няма НИКАКЪВ облик. Нито с Ибрахимович имаше, нито с някой от останалите реджекти (натирени от всеки възможен клуб, където са играли) на Европа, които е събрал. Контузиите са удобно оправдание, но резултатите и играта са безобразни. Щом даже и коментаторите взеха да го вземат на базик за смените, стратегията му и т.н. работата вече е тотално заминала.
Просто, си личи, когато играч като Кака докосне топката, как няма нищо общо с всички други ботушари около него. Честно казано, не знам, до колко е свит бюджета, но за парите, дето прибраха от Ибрахимович и Тиаго Силва, можеха да си позволят нещо по-качествено от тези ботушари, дето насъбраха:

Монтоливо - Всичките мачове, в които съм го гледал напоследък няма почти нито едно точно ключово отиграване. Това ли е плеймейкърът? И капитан? wtf?
Балотели - Кой реши, че тоя е играч? Какво направи в другите си отбори? Какво толкова е направил за Италия, освен 2-3 късметлийски гола на световното (По тая логика, Клозе трябваше да е абониран за златни топки)?
Сапата - Игрова интелигентност на маймуна. Не знае, какво да прави с топката, ако се намира на по-малко от 170 сантиметра от земята.
Меше - Щом тоя изпъква като най-стабилният защитник (дето е посредствен играч), няма какво да ги коментираме останалите.
Мунтари и Де Йонг - Ботушари. Да чупят крака като дефанзивни халфове, не да се бутат в атаката, където са пълна дупка.
Робиньо - Много далеч от най-добрите си времена на футболист. Които сами по себе си не бяха нещо впечатляващо.
Ел Шаарави - Единственият играч в атака, който има място в отбора.
Кака - Когато 31-годишен играч, дето Мадридската гробница за звезди му уби таланта, е по-енергичен от цялата атака на отбора, останалите, какво да се коментират. Реално няма на кого да подаде топката след добро отиграване. Днес 2 преки свободни ги остави на тоталните ботушари да ги изпълняват. Треньорът за какво е?
Абиати - Преди винаги съм си мислел, че вратарският ни пост е уязвимото звено. Сега Абиати ми изглежда като колос на вратата пред останалите дебили.

Вече като изгледам първите 20 минути на мач на Милан и не ми се гледа останалото. Трагични.
Изображение


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта