Шампионска лига: Милан - Барселона

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Stoyan7
Мнения: 40
Регистриран на: 03 окт 2013 20:45
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Барселона

Мнениеот Stoyan7 » 21 окт 2013 21:33

резултата схте е 2x а реферът все ще измисли гол за барса за да стане равенство ... гол през мрезата - задулзително ще има :cry:
САМО REAL MADRID C.F. И A.C. MILAN

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Барселона

Мнениеот fcb_bg » 21 окт 2013 21:36

Аааааайде пак почнаха да се събират врачките тука.... Абе като толкова знаете какво ще стане, я равнис и бегом до Евро-то да правите лев, бе!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Барселона

Мнениеот Sardukar » 21 окт 2013 21:39

Милан са по-слаби, ама са Милан. На нивата в Милано могат да бият всеки! Дано Мунтари покаже класа :mrgreen:
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Барселона

Мнениеот daniel875 » 21 окт 2013 21:48

fcb_bg написа:Аааааайде пак почнаха да се събират врачките тука.... Абе като толкова знаете какво ще стане, я равнис и бегом до Евро-то да правите лев, бе!

Ясно е, че този път италианският отбор не може да се противопостави по никакъв начин на съперника си. Предишните сблъсъци в Италия бяха в голяма степен равностойни, дори и с превъзходство от тяхна страна. Утре няма да е така. Дано да загуби "Милан" с по - малко, че после има доста трудна програма!
Несериозни са приказките, че "Милан" може да победи само с името си. На какво отгоре? Балотели гол няма да вкара, Кака е вечно контузен, Амелия е ясен колко струва, Матри може би има голмайсторски нюх, но когато няма кой да му подава :shock:
"Милан" ще трябва да се радва, ако прескочи тази уж преодолима група. По - добро няма да става, но по - лошо - със сигурност.
Още по - лошото е, че винаги предчувствието ми за злополучен край се случва :shock:
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Барселона

Мнениеот turbogena » 21 окт 2013 22:02

Toя мач почти сигурно е победа за Барса ,но все пак да не отписваме Милан. ;)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
neimar
Мнения: 305
Регистриран на: 26 май 2013 09:42
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Барселона

Мнениеот neimar » 21 окт 2013 22:34

Колкото и да ми е неприятно, мисля че Барса ще победи.
Изображение

Димитър Пенев - "Да не родим преди да сме бременни."

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Барселона

Мнениеот Groucho » 21 окт 2013 22:35

MCMXIII написа:Кво му е съдията?
Нека половинките на Балотели, тоз, онзи и еди кой си да вземат по една игла и да зашият срекметата зад диреците!

Край, финито, енде, баста ла виста! Реномето на Бундеслигата е на пух и прах! Феликс се погрижи! Срамувай се :arrow: :mrgreen:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Барселона

Мнениеот doktora25 » 21 окт 2013 23:05

Groucho написа:
MCMXIII написа:Кво му е съдията?
Нека половинките на Балотели, тоз, онзи и еди кой си да вземат по една игла и да зашият срекметата зад диреците!

Край, финито, енде, баста ла виста! Реномето на Бундеслигата е на пух и прах! Феликс се погрижи! Срамувай се :arrow: :mrgreen:

Реномето на Бундеслигата няма как един свиркаджия да го стопи. Но вие имате бойната задача да стопите реномето на Примера утре вечер. Forza Milan! Излейте си яда заради онова 4 но 0. Дано Нианг се разпише.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Барселона

Мнениеот fcb_bg » 21 окт 2013 23:17

doktora25 написа:
Groucho написа:
MCMXIII написа:Кво му е съдията?
Нека половинките на Балотели, тоз, онзи и еди кой си да вземат по една игла и да зашият срекметата зад диреците!

Край, финито, енде, баста ла виста! Реномето на Бундеслигата е на пух и прах! Феликс се погрижи! Срамувай се :arrow: :mrgreen:

Реномето на Бундеслигата няма как един свиркаджия да го стопи. Но вие имате бойната задача да стопите реномето на Примера утре вечер. Forza Milan! Излейте си яда заради онова 4 но 0. Дано Нианг се разпише.

Хахах, док, това Форца Милан какво е? Аз като имам любим отбор не мога да кажа Байерн убер Реал примерно. Барса нещо да не са ти стопявали детските мечти, че си така негативно-хейташки настроен към тях?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига: Милан - Барселона

Мнениеот doktora25 » 22 окт 2013 00:02

fcb_bg написа:Хахах, док, това Форца Милан какво е? Аз като имам любим отбор не мога да кажа Байерн убер Реал примерно. Барса нещо да не са ти стопявали детските мечти, че си така негативно-хейташки настроен към тях?

Ами принципно най-любимите ми отбори са Левски и Байерн, но има и много други на които симпатизирам, а Милан са на едно от първите места сред тях. Все пак те са единственият отбор, който ми е носил радост на финали на ШЛ между 2002 и 2012 (на практика откакто следя турнира). През всичките останали години съм бил на губещата страна без изключение. Колкото до Барселона там има мноого за обясняване и темата няма да ми стигне. ;)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта