Кака се завърна в Милан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: Кака се завърна в Милан

Мнениеот alexveselinov » 07 сеп 2013 11:26

Santiago Munezz написа:
alexveselinov написа:Бре,как разбра че не съм запознат?
Интересувам се доста и от Милан и от Реал М и със сигурност футболните ми познания са по-големи от твоите :mrgreen:

То колко са големи футболните ти познания се вижда от предния ти пост в темата. :lol:

Тебе пък кой те пита?
[center]"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/[/center]
[center]"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/[/center]

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Кака се завърна в Милан

Мнениеот Santiago Munezz » 07 сеп 2013 11:45

alexveselinov написа:Тебе пък кой те пита?

Що трябва някой да ме пита?То и на тебе никой не те искаше жалкото мнение за КАКА ама се изказа като лайно в темата!
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Кака се завърна в Милан

Мнениеот Laetitia » 07 сеп 2013 12:01

Santiago Munezz написа:Що трябва някой да ме пита?То и на тебе никой не те искаше жалкото мнение за КАКА ама се изказа като лайно в темата!
Остави го човека, той е атакист. :)

Днес Милан играе контрола с Киасо (където треньор е Дзамброта), дано Рики поиграе, другите нови - също.
Ето още един готин фотос от посрещането му, на мен лично на тази снимка Робиньо ми прилича на първолак. :lol:

Изображение
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: Кака се завърна в Милан

Мнениеот alexveselinov » 07 сеп 2013 12:30

Santiago Munezz написа:
alexveselinov написа:Тебе пък кой те пита?

Що трябва някой да ме пита?То и на тебе никой не те искаше жалкото мнение за КАКА ама се изказа като лайно в темата!

Тоя па :o
Фактите са че от 2009 г. формата на Кака драстично пада надолу.Стигна се дотам че Реал го харизаха без пари само за да се отърват от него :lol:
Ариго Саки наложи Милан като еталон на модерния футбол в Европа.Дори по времето на ''Калчополи'' през 2006 г. когато отбора бе разтърсен от скандали момчетата на Анчелоти надскочиха себе си и спечелих Шампионската лига.Какво става с Милан сега?
Жалък и безпаричен отбор,който си разпродава звездите за да върже финансово сезона.Поне за мен това не е Милан!
@Летиция ходи да рониш сълзи по циганина Костов и не се занимавай с Атака ;)
[center]"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/[/center]
[center]"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/[/center]

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Кака се завърна в Милан

Мнениеот Laetitia » 07 сеп 2013 18:15

alexveselinov написа:Тоя па :o
Фактите са че от 2009 г. формата на Кака драстично пада надолу.Стигна се дотам че Реал го харизаха без пари само за да се отърват от него :lol:
Ариго Саки наложи Милан като еталон на модерния футбол в Европа.Дори по времето на ''Калчополи'' през 2006 г. когато отбора бе разтърсен от скандали момчетата на Анчелоти надскочиха себе си и спечелих Шампионската лига.Какво става с Милан сега?
Жалък и безпаричен отбор,който си разпродава звездите за да върже финансово сезона.Поне за мен това не е Милан!
@Летиция ходи да рониш сълзи по циганина Костов и не се занимавай с Атака ;)
Първо: формата на Кака е нормално да спадне, след като повечето си мачове в Мадрид изигра като резерва и след като бе тормозен от контузии доста дълго време. Второ: всъщност представянето му в Мадрид далеч не е толкова лошо, колкото всички разбирачи мислят, трябва просто да се погледнат показателите. Трето: той си е от типа играчи, които емоционално са свързани с един отбор и това влияе на представянето им, като в неговия случай това е Милан.
Иначе, да, в момента финансовото ни състояние не е добро, което не ти дава право да наричаш най-титулувания отбор в света с какви ли не епитети.

И не се занимавам с "Атака", то никой нормален човек не се занимава с тях.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Кака се завърна в Милан

Мнениеот Santiago Munezz » 08 сеп 2013 11:02

Laetitia написа:
Santiago Munezz написа:Що трябва някой да ме пита?То и на тебе никой не те искаше жалкото мнение за КАКА ама се изказа като лайно в темата!
Остави го човека, той е атакист. :)

Права си,с толкова ограничени хора няма смисъл да се комуникира :)
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Кака се завърна в Милан

Мнениеот daniel875 » 08 сеп 2013 12:50

Santiago Munezz написа:
Laetitia написа:
Santiago Munezz написа:Що трябва някой да ме пита?То и на тебе никой не те искаше жалкото мнение за КАКА ама се изказа като лайно в темата!
Остави го човека, той е атакист. :)

Права си,с толкова ограничени хора няма смисъл да се комуникира :)

То по тази логика трябва човек да е много заблуден, за да е за "сините", но не се нападайте така ;)
Вижте как загрозихте темата :shock:
Основете партия и тогава говорете кой става и кой - не ;)
Не го знам колко от разбира от футбол потребителя, но това за Кака е напълно вярно. Може и да преувеличава малко, но всъщност бразилецът вече е провален играч. В последните години почти всички, минали през този велик клуб, са такива. Любимият му клуб беше и е "Реал", така че Рикардо си заслужава критиките.
Това, че се пише, че бил миланист, нека го вярват ултрасите. Обективните привърженици знаят, че не е точно така. Ако това момче иска да се чуе отново за него, трябва да се докаже. Животът е една непрекъсната борба. Никой няма да те признае, че си нещо, ако не го направиш отново.
Една приятелска среща не може да е повод за оптимизъм. Официалните мачове ще покажат какво може Кака. Лошото за него е, че италианските бранители му познават играта и първо ще искат да го контузят и след това да се мъчи да играе, както той може.
Трудно ще е. Истински миланист е Малдини, друг такъв - Ривера, трети - Карло Кудичини. От доста години подобни личности няма. Играят легионери, на които мисълта им е повече в парите.
Оставете тези илюзии, че не било така ;)
Ако този отбор искаше нещо сериозно, никога нямаше да има в състава си играчи като Нианг, Балотели, Мексес, Сапата, Абате. И не са само те...
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта