Серия А: Интер - Милан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А: Интер - Милан

Мнениеот Groucho » 25 фев 2013 00:06

0007 написа:Много безлюдно тук :? Поздравления за мача.Двата отбора си разделиха по 1 полувреме,но Милан трябва повече да съжалява,имаше по-чистите ситуации.Или по-точно Балотели,той е "грешника" :lol: Хубав гол на "Фараона",страхотно първо полувреме на почти всички.Но сякаш смените доста закъсняха,още към 60-тата минута издъхнаха "росонерите". Ночерино се поизгуби и от това пострада и играта ви.Успех в борбата за ШЛ и на двата отбора ;) Дано запазите формата до мача с Барса и там да повторите упражнението от сряда ;)
П.С.Дано спечелите и самата ШЛ.След като ние отпаднахме,се надявам да завещаем трофея на вас,или на Дормунд ;)

Благодарско за пожеланията.

Потребителски аватар
Авалокитешвара
Мнения: 1309
Регистриран на: 19 фев 2011 17:07
Местоположение: Марс
Контакти:

Re: Серия А: Интер - Милан

Мнениеот Авалокитешвара » 25 фев 2013 00:09

Groucho написа:
Авалокитешвара написа:1:1 Да си стиснем ръцете :mrgreen:

Няма проблем 8-)

Много хубав мач се получи. Два гола, положения, добри спасявания и от двамата вратари, борба, димки, кръв, отношения на Бало с гредата :mrgreen: И двата отбора хвърлиха много сили и желание. Милан имаше добри ситуации да поведе с два гола, но не успя да вкара. Ханданович се намеси много добре на няколко пъти, Санети също се представи добре. Доволен съм от играта на Милан и футболистите. Ел Шарауи с много майсторски гол, Де Шилио много активен, Монто, Мунтари.., ае всички се стараха. Идва следващ мач и нова възможност за победа.

Според мен вие трябва повече да съжалявате за пропуснатата победа. Ние играхме 45 минути по-малко от вас. От друга страна аз не виждам причина да се радвам на равенството - абсолютни никакви позитиви не ни носи то в борбата за ШЛ.
Според мен в Румъния трябваше да излезем с юношеския състав и играчите ни да бъдат колкото се може по-свежи за дербито. И без това ЛЕ е уникално сакат и тъп турнир, за мен да го спечелим ще означава само да увековечим, че предния сезон е бил мега провал, че да играем при льольовците.
Балотели каквото можа опропасти :twisted: , така че тук поне нямам оплаквания. А за димката през второто полувреме си казах "е само това остава да вкараме изравнителен и съдиите да не го видят".
Е ако не друго ви затруднихме повече от най-прехваления отбор на света ;) . Или беше най-силния :lol:
По-добре първи на село, отколкото втори във Рим
Юлий Цезар

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Серия А: Интер - Милан

Мнениеот Santiago Munezz » 25 фев 2013 00:14

Хубав мач но няма как да съм доволен от резултата.През първото полувреме бяхме много по-добрият отбор,създадохме дузина чисти положения,а Ханданович направи мача на живота си.Балотели направи много слаб мач,изпусна повече от отлични положения за гол,Абате и Де Шильо играха на високо ниво а центриранията им бяха просто перфектни,особено за втория да не повярва човек :lol: просто централния нападател не беше в час и ги осра всичките.
Второто си пролича умората от изтощителния мач в сряда,намалихме оборотите Монтоливо се измори и това се отрази на целия отбор,Мексес със основна вина за гола им,не трябваше да скача толкова рано.Но както и да програма минимум е изпълнена поне ги задържахме зад нас в класирането пък и като се сетя че им наваксахме 13 точки,това си е като победа :mrgreen:
П.п 1-во равенство в дербито от 8 години насам !!!
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А: Интер - Милан

Мнениеот Groucho » 25 фев 2013 00:15

Авалокитешвара написа:Според мен вие трябва повече да съжалявате за пропуснатата победа. Ние играхме 45 минути по-малко от вас. От друга страна аз не виждам причина да се радвам на равенството - абсолютни никакви позитиви не ни носи то в борбата за ШЛ.
Според мен в Румъния трябваше да излезем с юношеския състав и играчите ни да бъдат колкото се може по-свежи за дербито. И без това ЛЕ е уникално сакат и тъп турнир, за мен да го спечелим ще означава само да увековечим, че предния сезон е бил мега провал, че да играем при льольовците.
Балотели каквото можа опропасти :twisted: , така че тук поне нямам оплаквания. А за димката през второто полувреме си казах "е само това остава да вкараме изравнителен и съдиите да не го видят".
Е ако не друго ви затруднихме повече от най-прехваления отбор на света ;) . Или беше най-силния :lol:

Em, да. Милан имаше положения, но така се случи. Аз съм доволен от играта на отбора, направиха хубави атаки, раздадоха се. А за ЛЕ не си прав, всеки европейски успех си е престиж и повод за гордост.

Потребителски аватар
Авалокитешвара
Мнения: 1309
Регистриран на: 19 фев 2011 17:07
Местоположение: Марс
Контакти:

Re: Серия А: Интер - Милан

Мнениеот Авалокитешвара » 25 фев 2013 00:22

Groucho написа:
Авалокитешвара написа:Според мен вие трябва повече да съжалявате за пропуснатата победа. Ние играхме 45 минути по-малко от вас. От друга страна аз не виждам причина да се радвам на равенството - абсолютни никакви позитиви не ни носи то в борбата за ШЛ.
Според мен в Румъния трябваше да излезем с юношеския състав и играчите ни да бъдат колкото се може по-свежи за дербито. И без това ЛЕ е уникално сакат и тъп турнир, за мен да го спечелим ще означава само да увековечим, че предния сезон е бил мега провал, че да играем при льольовците.
Балотели каквото можа опропасти :twisted: , така че тук поне нямам оплаквания. А за димката през второто полувреме си казах "е само това остава да вкараме изравнителен и съдиите да не го видят".
Е ако не друго ви затруднихме повече от най-прехваления отбор на света ;) . Или беше най-силния :lol:

Em, да. Милан имаше положения, но така се случи. Аз съм доволен от играта на отбора, направиха хубави атаки, раздадоха се. А за ЛЕ не си прав, всеки европейски успех си е престиж и повод за гордост.

Не съм съгласен. Някога беше така, но сега не е. Трите ни уефи не са като трите ни КЕШ-а, но все пак наистина си бяха успех. те бяха взети във времена, когато този турнир означаваше нещо. Сегашната ЛЕ носи престиж само за грандовете от изтока и за клубовете втора ръка от запада, които нямат шансове за ШЛ и за титла в страната си. И както и да го гледам но Милано не попада в представите ми за град от Изтока. Бих предпочел да бяхме отпаднали още от Хайдук в предварителния кръг, но да имахме 5 точки повече в шампионата.
По-добре първи на село, отколкото втори във Рим
Юлий Цезар

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А: Интер - Милан

Мнениеот Groucho » 25 фев 2013 00:41

Авалокитешвара написа:Не съм съгласен. Някога беше така, но сега не е. Трите ни уефи не са като трите ни КЕШ-а, но все пак наистина си бяха успех. те бяха взети във времена, когато този турнир означаваше нещо. Сегашната ЛЕ носи престиж само за грандовете от изтока и за клубовете втора ръка от запада, които нямат шансове за ШЛ и за титла в страната си. И както и да го гледам но Милано не попада в представите ми за град от Изтока. Бих предпочел да бяхме отпаднали още от Хайдук в предварителния кръг, но да имахме 5 точки повече в шампионата.

Значи сме на различни мнения 8-)

Потребителски аватар
Авалокитешвара
Мнения: 1309
Регистриран на: 19 фев 2011 17:07
Местоположение: Марс
Контакти:

Re: Серия А: Интер - Милан

Мнениеот Авалокитешвара » 25 фев 2013 00:42

Groucho написа:
Авалокитешвара написа:Не съм съгласен. Някога беше така, но сега не е. Трите ни уефи не са като трите ни КЕШ-а, но все пак наистина си бяха успех. те бяха взети във времена, когато този турнир означаваше нещо. Сегашната ЛЕ носи престиж само за грандовете от изтока и за клубовете втора ръка от запада, които нямат шансове за ШЛ и за титла в страната си. И както и да го гледам но Милано не попада в представите ми за град от Изтока. Бих предпочел да бяхме отпаднали още от Хайдук в предварителния кръг, но да имахме 5 точки повече в шампионата.

Значи сме на различни мнения 8-)

Няма лошо 8-)
По-добре първи на село, отколкото втори във Рим
Юлий Цезар


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта