Серия А: Рома - Милан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот Без име » 23 дек 2012 10:59

ralka_levskarka написа:[offtopic]Това за тази тема ли е? :lol: И какво като ме "биеш"? Не ми пука честно казано, не съм в този форум да се съревновавам с някого. Аз съм доволна и на това, което успявам да направя. Много малко момичета ще познаят 15/15 мача на любимия си отбор или 7/10 в Италия, или 3/5 в Испания.[/offtopic]

[offtopic]На кой отбор си познала 15/15 мача?[/offtopic]
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 дек 2012 11:14

Гойкоечея беше страхотен на вратата на "Рома". В един момент бях решил, че единственият начин "Милан" да отбележи гол, е някой от нападателите да го застреля... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот ralka_levskarka » 23 дек 2012 12:02

Без име написа:
ralka_levskarka написа:[offtopic]Това за тази тема ли е? :lol: И какво като ме "биеш"? Не ми пука честно казано, не съм в този форум да се съревновавам с някого. Аз съм доволна и на това, което успявам да направя. Много малко момичета ще познаят 15/15 мача на любимия си отбор или 7/10 в Италия, или 3/5 в Испания.[/offtopic]

[offtopic]На кой отбор си познала 15/15 мача?[/offtopic]

[offtopic]Левски, дори и загубата от ЦСКА, и с колко (смятай мача колко се играе на терена), един месец го говорих на мои приятели, а те не вярваха. Малко преди мача приятеля ми отиде, заложи и спечели[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот tevez » 23 дек 2012 12:17

Заслужена победа за Рома. 4:0 си беше унижение, 4:2 е малко по-приемливо.

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот storm » 23 дек 2012 12:55

Тоя мач го даваха в едно кръчме снощи и аз се спуках да се смея просто... Обърнех ли се към плазмата резултата се покачваше, а головете, които вкараха "римляните" бяха кой от кой по абсурдни и смешни за отбора на Милан.. Тоя Йепесе ли е Мепес ли е уникален "играч" на втория етаж.. :mrgreen: .. Както написах очаквах Рома да качи на разлика Милан, защото Милан е слаб и това, че биха няколко мача с автоголове и измислени дузпи, няма как да опровергае тезата, че са си слаб отбор..


Даниеле няма се плашиш дядка, с тоя правилния футбол, който играете имате шанс да сте първи тая година...
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот Groucho » 23 дек 2012 13:38

ralka_levskarka написа:...

Tц-тц-тц, шо оф за една прогноза :mrgreen:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот bilyaletdinov » 23 дек 2012 19:01

storm написа:Тоя мач го даваха в едно кръчме снощи и аз се спуках да се смея просто... Обърнех ли се към плазмата резултата се покачваше, а головете, които вкараха "римляните" бяха кой от кой по абсурдни и смешни за отбора на Милан.. Тоя Йепесе ли е Мепес ли е уникален "играч" на втория етаж.. :mrgreen: .. Както написах очаквах Рома да качи на разлика Милан, защото Милан е слаб и това, че биха няколко мача с автоголове и измислени дузпи, няма как да опровергае тезата, че са си слаб отбор..


Даниеле няма се плашиш дядка, с тоя правилния футбол, който играете имате шанс да сте първи тая година...

Ментора и Малдини не ги чакай в темата за този мач ;)
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот Без име » 23 дек 2012 19:10

ralka_levskarka написа:
Без име написа:
ralka_levskarka написа:[offtopic]Това за тази тема ли е? :lol: И какво като ме "биеш"? Не ми пука честно казано, не съм в този форум да се съревновавам с някого. Аз съм доволна и на това, което успявам да направя. Много малко момичета ще познаят 15/15 мача на любимия си отбор или 7/10 в Италия, или 3/5 в Испания.[/offtopic]

[offtopic]На кой отбор си познала 15/15 мача?[/offtopic]

[offtopic]Левски, дори и загубата от ЦСКА, и с колко (смятай мача колко се играе на терена), един месец го говорих на мои приятели, а те не вярваха. Малко преди мача приятеля ми отиде, заложи и спечели[/offtopic]

Напротив ! Въобще не си познала 15 от 15 мачовете на Левски.
Много добре си спомням, че и аз и ти мислихме, че ще завършим Х с Лудогорец, ама на биха ни. ;)
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот ralka_levskarka » 23 дек 2012 19:12

Без име написа:
ralka_levskarka написа:
Без име написа:
ralka_levskarka написа:[offtopic]Това за тази тема ли е? :lol: И какво като ме "биеш"? Не ми пука честно казано, не съм в този форум да се съревновавам с някого. Аз съм доволна и на това, което успявам да направя. Много малко момичета ще познаят 15/15 мача на любимия си отбор или 7/10 в Италия, или 3/5 в Испания.[/offtopic]

[offtopic]На кой отбор си познала 15/15 мача?[/offtopic]

[offtopic]Левски, дори и загубата от ЦСКА, и с колко (смятай мача колко се играе на терена), един месец го говорих на мои приятели, а те не вярваха. Малко преди мача приятеля ми отиде, заложи и спечели[/offtopic]

Напротив ! Въобще не си познала 15 от 15 мачовете на Левски.
Много добре си спомням, че и аз и ти мислихме, че ще завършим Х с Лудогорец, ама на биха ни. ;)

[offtopic]Във форума ли съм го писала ? :lol: О боже мой, тук гледам да не плюя по Левски :) ?! Защо ме караш да ти търся хронологии с мои приятели какво сме си писали и как съм плюла звездоманите ни? Най мразя да се коментира нещо, в което човека не е сигурен ;)
Едит: стой да намеря преди мача.
:arrow: 10 Ноември :!:

Peicho Peichev
Рали ще идваш ли

в Разград ??

Сини Полудели
Ами не мисля

:)

18:17

Peicho Peichev
Защо бе стига ще се зарадваме на една победа

а и ще пием по нещо после с клуба ???

18:19

Сини Полудели
Първо, че съм болна, второ, че няма да бием. Погледни всички се движат като охлюви на терена, няма кой да даде сърце и душа за Левски София :)

18:20
Не знам имаше ли нужда в 4000 съобщения да се ровя, за да го намеря, ама ето ти го. Сини Полудели е моят ник.[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Серия А: Рома - Милан

Мнениеот Без име » 23 дек 2012 19:37

ralka_levskarka написа:[offtopic]Във форума ли съм го писала ? :lol: О боже мой, тук гледам да не плюя по Левски :) ?! Защо ме караш да ти търся хронологии с мои приятели какво сме си писали и как съм плюла звездоманите ни? Най мразя да се коментира нещо, в което човека не е сигурен
Едит: стой да намеря преди мача.
:arrow: 10 Ноември

Peicho Peichev
Рали ще идваш ли

в Разград ??

Сини Полудели
Ами не мисля

:)

18:17

Peicho Peichev
Защо бе стига ще се зарадваме на една победа

а и ще пием по нещо после с клуба ???

18:19

Сини Полудели
Първо, че съм болна, второ, че няма да бием. Погледни всички се движат като охлюви на терена, няма кой да даде сърце и душа за Левски София :)

18:20
Не знам имаше ли нужда в 4000 съобщения да се ровя, за да го намеря, ама ето ти го. Сини Полудели е моят ник.[/offtopic]

[offtopic]Караш ме и аз да се ровя! Ето ти ! Чети и тогава ми казвай,че говоря нещо, за което не съм сигурен:
ralka_levskarka написа:С оглед на програмата тя е лесна, но хайде да не се вълнуваме толкова много, защото зависи и как ще започнем в Европа. ;) Иначе да, задължително е просто да си вземем домакинствата и мачът с Лудогорец го казвам ,че ще е равен, такова чувство имам. :)

П.С. дано се радваМЕ на титла в Търново 29 кръг ;) :lol:
[/offtopic]
[center]1914[/center]


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта