Maлага - Милан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Maлага - Милан

Мнениеот BadBoy » 25 окт 2012 00:06

Уникални! Няма такъв отбор!

Не го знам шейха дето ги купи, защо ги остави, но аз по-добра и по-скоростна (направо ултраскоростна за футболните реалности) инвестиция и възвръщаемост не помня да е имало. Особено за отбор от подобен ранг. Наляха се малко пари, взеха се добри играчи, без нищо фрапантно или ултра скъпо и отбора веднага влезна в четворката на Примера, класира си се за ШЛ, т.е. повече от план максимум за първи сезон. Сега маже всичко и играе доста убедително, както в Примера, така и в ШЛ, където нещата направо изгрубяват с тея 9 точки и без получен гол, като се има предвид, че 2-3 от основните им играчи си отидоха и на тяхно място почти не бе взет никой, на пожар дойдоха застаряващите Савиола и Роке Санта Круз, колкото да има някой-друг нападател в тоя отбор.

Така че богаташите да се стягат, Малага е като "горещ хляб" за всеки искащ да си купи футболен клуб.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Maлага - Милан

Мнениеот daniel875 » 25 окт 2012 00:16

Нещата стават много неприятни. Май наистина ще има смяна на треньора. Не мога да разбера как може лигльовци като Ел Шарауи, Бонера, Пато, Монтоливо, Боатенг, Констант, Къркич и т.н. да играят в този отбор. С какво основание протестират тези хора? Нима не им плащат? Нима са повече от треньора? Нима са нещо важно, защото имат великите успехи? Тази шайка тарикати незабавно трябва да бъде изритана от тима. Когато чета поредната статия за големия футболист, на когото казвали Фараона, направо ме напушва смях. Този кой е изобщо? Какви са тези пропуски, които прави всеки мач? Нали е много добър? Нали е голямата звезда? Като е толкова голяма звезда, трябва и да показва психика на такъв? Всеки мач вкарва, когато не трябва, и пропуска, когато НЕ трябва. Това леке никога няма да стане футболист, защото няма характер на такъв. Ще стане малко по - добър от Пато, но общо взето посредственик. Нямам никакво намерение да си връщам след време думите назад, дори и да съм сгрешил. В този състав в момента има поне десет излишни играчи. Поне.
"Малага" не са кой знае какъв отбор, че така страхливо да играе "Милан" срещу тях. На този отбор само името му е останало в момента, само с него печели точки, което е позорно.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Maлага - Милан

Мнениеот shotgun blues » 25 окт 2012 00:49

С какво основание протестират тези хора? Нима не им плащат? Нима са повече от треньора? Нима са нещо важно, защото имат великите успехи

Защо си мислиш че протестират ? Просто приеми факта че толкова си могат ...Бонера да не е Кафу ? Пато да не е ШЕВА ? Монтоливо да не е Пирло или пък Боатенг - Зеедорф ...толкова си могат ,без пари за класни играчи толкова :arrow: Този Милан не е от класата на Барселона,Реал Мадрид,Юнайтед,Челси,Сити,ПСЖ,Ювентус,Байерн ...росонерите нямат кой знае какви играчи в момента и сезонът ще е битка за ЛИГА ЕВРОПА в първенството и ако се стигне до 1/8 финал в ШЛ
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Седем
Мнения: 440
Регистриран на: 07 фев 2011 21:07
Контакти:

Re: Maлага - Милан

Мнениеот Седем » 25 окт 2012 10:59

daniel875 написа:Нещата стават много неприятни. Май наистина ще има смяна на треньора. Не мога да разбера как може лигльовци като Ел Шарауи, Бонера, Пато, Монтоливо, Боатенг, Констант, Къркич и т.н. да играят в този отбор. С какво основание протестират тези хора? Нима не им плащат? Нима са повече от треньора? Нима са нещо важно, защото имат великите успехи? Тази шайка тарикати незабавно трябва да бъде изритана от тима. Когато чета поредната статия за големия футболист, на когото казвали Фараона, направо ме напушва смях. Този кой е изобщо? Какви са тези пропуски, които прави всеки мач? Нали е много добър? Нали е голямата звезда? Като е толкова голяма звезда, трябва и да показва психика на такъв? Всеки мач вкарва, когато не трябва, и пропуска, когато НЕ трябва. Това леке никога няма да стане футболист, защото няма характер на такъв. Ще стане малко по - добър от Пато, но общо взето посредственик. Нямам никакво намерение да си връщам след време думите назад, дори и да съм сгрешил. В този състав в момента има поне десет излишни играчи. Поне.
"Малага" не са кой знае какъв отбор, че така страхливо да играе "Милан" срещу тях. На този отбор само името му е останало в момента, само с него печели точки, което е позорно.

Пич, само ще ти кажа, че това "леке" е на 19 години и в никой европейски гранд няма играч от неговата класа на тази възраст. Така че малко по-спокойно с крайните изводи дали ще стане играч или не. Лошото е, че с тази политика на клуба до 1-2 години ще го гледаме в Реал или Барса, например.
А колкото до играта на отбора, явно има някакви вътрешни конфликти, които не са известни на широката публика, защото играчи, които направиха страхотни два последни сезона, сега ги няма никакви ( Боатенг и Ночерино), а и с просто око се вижда, че отбора няма дух и желание да се бори. Оставям настрана факта, че в момента в отбора има отчайващи некадърници и недоразумения, които са на ниво серия С, а излиат титуляри в отбор като Милан. В заключение мога да кажа, че смяната на Алегри е не просто наложителна, а доста закъсняла вече. Няма да давам примери за неговити меко казано странни решения относно подреждането на отбора и позициите на играчите.
"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."
Алберт Айнщайн

sheva85
Мнения: 156
Регистриран на: 03 окт 2012 14:52
Skype: 1BTBW8U
Контакти:

Re: Maлага - Милан

Мнениеот sheva85 » 25 окт 2012 11:49

Нов тренер трябва май май ...

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Maлага - Милан

Мнениеот daniel875 » 25 окт 2012 18:52

Седем написа:
daniel875 написа:Нещата стават много неприятни. Май наистина ще има смяна на треньора. Не мога да разбера как може лигльовци като Ел Шарауи, Бонера, Пато, Монтоливо, Боатенг, Констант, Къркич и т.н. да играят в този отбор. С какво основание протестират тези хора? Нима не им плащат? Нима са повече от треньора? Нима са нещо важно, защото имат великите успехи? Тази шайка тарикати незабавно трябва да бъде изритана от тима. Когато чета поредната статия за големия футболист, на когото казвали Фараона, направо ме напушва смях. Този кой е изобщо? Какви са тези пропуски, които прави всеки мач? Нали е много добър? Нали е голямата звезда? Като е толкова голяма звезда, трябва и да показва психика на такъв? Всеки мач вкарва, когато не трябва, и пропуска, когато НЕ трябва. Това леке никога няма да стане футболист, защото няма характер на такъв. Ще стане малко по - добър от Пато, но общо взето посредственик. Нямам никакво намерение да си връщам след време думите назад, дори и да съм сгрешил. В този състав в момента има поне десет излишни играчи. Поне.
"Малага" не са кой знае какъв отбор, че така страхливо да играе "Милан" срещу тях. На този отбор само името му е останало в момента, само с него печели точки, което е позорно.

Пич, само ще ти кажа, че това "леке" е на 19 години и в никой европейски гранд няма играч от неговата класа на тази възраст. Така че малко по-спокойно с крайните изводи дали ще стане играч или не. Лошото е, че с тази политика на клуба до 1-2 години ще го гледаме в Реал или Барса, например.
А колкото до играта на отбора, явно има някакви вътрешни конфликти, които не са известни на широката публика, защото играчи, които направиха страхотни два последни сезона, сега ги няма никакви ( Боатенг и Ночерино), а и с просто око се вижда, че отбора няма дух и желание да се бори. Оставям настрана факта, че в момента в отбора има отчайващи некадърници и недоразумения, които са на ниво серия С, а излиат титуляри в отбор като Милан. В заключение мога да кажа, че смяната на Алегри е не просто наложителна, а доста закъсняла вече. Няма да давам примери за неговити меко казано странни решения относно подреждането на отбора и позициите на играчите.

Смяна на Алегри трябва да има не заради друго, а за да ги накарат тези мързеливци да се разиграят. Гледах мачовете с "Лацио" и "Малага" много внимателно, то и другите съм ги наблюдавал, но не чак така, и установих, че играчите започват да си вършат задълженията, когато им скимне. Така няма да стане. Това показва, че не заслужават да са в този клуб. Просто са парашутисти.
Този Монтоливо може да има качества, но все пак си е посредствен футболист. Не става това момче за "россонерите". Интересно, че Констант имал способността да играе по крилото, както и на мен ми е известно, но снощи за едва втори път видях Алегри да го пуска там. И все пак не е човекът, който трябва да играе.
Ел Шарауи е едно леке, което и да заиграе в друг клуб, няма да стане нищо от него. Винаги ще го сравнявам с други футболисти от миналото, защото така трябва. Стига сме го жалили този "фараон"! Нали е голям футболист? Колко от вас помнят ван Бастен? Или Уеа? Или Шевченко дори, но от първия му период в "Динамо"? Ето това са футболисти. Да не се връщам по - назад, че нещата ще станат отчайващи за този дребосък. Имаше две чисти положения в този мач и не вкара нито един гол. Пацини очевидно, че не е това, което трябва на "Милан", но може да свърши хубава работа, стига да има с кого да играе.
Къркич какво прави в тима? Някой, който гледа мачовете, може ли да обясни? По - сакат от този няма. Фактът, че е бил част от Барселона, показва колко струва.
Малкият Де Шильо ми направи добро впечатление. Момчето има центриране, на което Абате може да завиди, а и не е само това.
Ситуацията от години не се е променяла, но Алегри "изтиска" максимума от отказалите се през лятото състезатели. Човекът дори изгради нещо ново в тима, в смисъл ново ядро.
Не знам дали ще става по - зле. Ще е неестествено да продължи сривът. Най - важното е, че "Милан" трябва да играе всеки мач вече не със самочувствието на силен отбор, а като аутсайдер - по - защитно, компактно, целеустремено. Това обаче няма да го постигне вече Макс. Трудно се работи в такава обстановка.
Най- правилното решение е всичкият боклук да бъде изхвърлен на момента и да се гради на базата на положителното. Така поне ще има напредък.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта