Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот storm » 07 апр 2012 19:00

acmilan написа:
storm написа:
acmilan написа:Въпреки сериозните простащини, изречени от феновете на Ювентус в последно време, които изобщо не им правят чест, честито им Скудето. Ние днес приключихме.

Ти поне си пич.. Кажи ми това дузпа ли беше ? ? ? При един удар на Лопез в гредата, всички видяха, само не и съдията, че игра с ръка, ами ако беше гол ?
Как да реагират феновете на Юве, на които само им се повтаря, че отбора им бил тикан от съдиите и винаги е побеждавал нечестно..

Е, че не беше дузпа е повече от ясно, не виждам кой би казал нещо друго. Само че не мога да се съглася, че всяка наша дузпа е измислена, както казвате всички вие, ювентинците. Повярвай ми, никога не съм искал да ни подкрепят, напротив, когато това се случва, се чувствам много гадно. Днес аз започнах второто полувреме с мисълта да разгромим Фиорентина, за да не спечелим заради тази дузпа. Е, видяхме какво стана и то напълно заслужено. Тотално оливане. Но, колега, извинявай, но имаше доста мачове този сезон, в които бяхме ощететени. Знам, че в психологията на всеки фен е да мисли, малко или много, по този начин, но имаше очевадни неща, целият свят ги видя. Да, днес дузпа нямаше, не мога да си спомня мача, в който Боатенг симулира, но помня, че бихме 2 - 0, тогава също нямаше. Но, съгласи се, че не е нормално да започвате всички всяка една тема за всеки един мач с дузпите. Просто е несериозно и съм убеден, че ти поне го осъзнаваш. Като цяло във футбола почна да се говори прекалено много за съдийството, дано оттук нататък се промени тази тенденция. И да свършва това първенство, че изхабих много нерви...

Ти малко не ги разграничаваш нещата.. Това с дузпите, които получавате просто стана нещо като мит.. И аз като влизам тука и говоря за дузпите, нямам за цел да кажа, че са нередовни, а просто и ясно се шегувам с тоя мит, ако ме разбираш..Защото колкото и вие да сте били ощетени, толкова и нас ощетиха..
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот blue avalanche » 07 апр 2012 19:14

Така се изпуска титла!
Гола вода!!!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот daniel875 » 07 апр 2012 19:27

blue avalanche написа:Така се изпуска титла!
Гола вода!!!

Още нищо не е речено. Програмата на "Милан" е по - лека до края на сезона, но ако подхождат така лековато срещу "слабаците", както направиха днес, животът никак няма да е лесен.
В дерби като днешното футболистите нямаха право да играят така безотговорно, макар че техният треньор тотално да обърка настройката и смените.
"Ювентус" може да спечели в Сицилия, но може и да не го направи.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот fcb_bg » 07 апр 2012 20:56

Не, бе, не!!! Те само на Барсата им дават смешни дузпи. Тия на Милан, Челси са супер стабилни и без коментар. Какво пък да кажем за гол от засада за Челси - това е направо фантастика.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

GreenLady
Мнения: 80
Регистриран на: 08 мар 2012 17:19
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот GreenLady » 07 апр 2012 21:27

fcb_bg написа:Не, бе, не!!! Те само на Барсата им дават смешни дузпи. Тия на Милан, Челси са супер стабилни и без коментар. Какво пък да кажем за гол от засада за Челси - това е направо фантастика.

Е да ама всички тези отбори ги подпират в родното им първенство,а пък Барса си ги подпират в Шампионска Лига и в Испания :roll:
[wrapimg=]http://www.varna-sport.com/pics/1226688166.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот blue avalanche » 07 апр 2012 21:52

daniel875 написа:"Ювентус" може да спечели в Сицилия, но може и да не го направи.

Спечели!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот acmilan » 07 апр 2012 22:01

blue avalanche написа:
daniel875 написа:"Ювентус" може да спечели в Сицилия, но може и да не го направи.

Спечели!

Аз лично бях напълно сигурен, че ще спечели. Не вярвам да изгубят точки до края. Изтаковане на метеното - това направиха нашите хора миналата събота и днес...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот daniel875 » 07 апр 2012 22:09

blue avalanche написа:
daniel875 написа:"Ювентус" може да спечели в Сицилия, но може и да не го направи.

Спечели!

И какво? Виж сега, след позорното представяне днес, то да беше само днес слабо на фона на отбор от нивото на "Милан", смятам да си спестя да ги гледам определен брой мачове. Какво да ги правя? Тези хора бяха много близо до нещо голямо, но сега по - скоро са близо до провала. Ще гледаме!
Според мен всичко зависи от играчи и треньори. Не могат да се упрекват страничните фактори за загубените точки или титли. Големите отбори нямат право да се оплакват от такива неща, които и да са те. Или е просто смешно.
Там играят толкова много пари, такива големи суми, че просто не ми се коментира. Същото се отнася и за родните.
Истината е, че "Милан" има страшно много проблеми с контузии, но въпреки че намаляват, голяма част от играчите все още не могат да бъдат използвани напълно. Истината е, че "Милан" е близо до големите отбори, до величието, но всъщност това близо все още е доста далеч, защото за да победиш по - силните, не трябва да си като тях, а да покажеш хем различие, хем сила. Футболистите на тима не са слаби, но треньорът очевидно не е толкова добър. Нещата са комплексни.
Когато тези хора станат на годините ми, ще разберат голяма част от написаното, но на тях, далечните, им е все толкова за клубовете.
Вече четири мача мисля, че няма победа. В три от тях може да се каже, че играта беше задоволителна, но "може да се каже" не означава, че наистина е съвсем така.
Нещата ще станат по - добри, когато играчи като Пато, Абате, Абиати - може да е отличен, но е стар и няма достатъчно късмет за такъв голям клуб, Акуилани и още някои посредственици ги махнат незабавно.
Ще е трудно, но дали това, което сега пиша, изобщо някой в "Милан" го интересува. Очевидно, че не.

Съдиите не са най - големите виновници за провала на един отбор. Те винаги могат да са част от неговия успех. Поради това е лицемерие непрекъснато да бъдат нападани за това или онова.
Последна промяна от daniel875 на 07 апр 2012 22:13, променено общо 2 пъти.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот daniel875 » 07 апр 2012 22:11

Аз лично бях напълно сигурен, че ще спечели. Не вярвам да изгубят точки до края. Изтаковане на метеното - това направиха нашите хора миналата събота и днес...

Равенството в Катания мен не ме притесни особено, но днешната загуба беше потресаваща. Да те бие отбор, който се бори да не изпадне, това е престъпление.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот acmilan » 07 апр 2012 22:17

daniel875 написа:
Аз лично бях напълно сигурен, че ще спечели. Не вярвам да изгубят точки до края. Изтаковане на метеното - това направиха нашите хора миналата събота и днес...

Равенството в Катания мен не ме притесни особено, но днешната загуба беше потресаваща. Да те бие отбор, който се бори да не изпадне, това е престъпление.

Абсолютно. Шокираща загуба от слаб отбор, след отчайваща игра...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта