Лига Европа: Милан - Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот Groucho » 08 мар 2018 23:07

hydetoshi написа:Но отнякъде трябва да се почне.

E, миланистите на това се надяваме, че се е почнало наистина в момента и последните два месеца не са някакъв моментен проблясък.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот rhaegar » 08 мар 2018 23:23

Аз пък съм много по-ядосан от този мач, отколкото някакви хиксове с Удинезе. Милан винаги е показвал най-добртото от себе си в Европа, а днес трябваше да постави началото на своето завръщане, да се върне на картата, поне до някъде. Вместо това, мачът се превърна в едно истинско разочарование.

Да, при силен мач в Лондон, срещу този Арсенал, може би има шанс, но в момента е не повече от 10-15%.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот Groucho » 08 мар 2018 23:54

rhaegar написа:Милан винаги е показвал най-добртото от себе си в Европа, а днес трябваше да постави началото на своето завръщане, да се върне на картата, поне до някъде.

A защо трябваше днес? Ти беше за оставането на Монтела пред алтернативата Гатузо, нали така? Смяната на треньорския пост се отрази много положително, но не превърна Милан в някаква машина. Внесе се комплексно подобрение в играта, което се видя едва в мачовете срещу Сампдория, Рома и Лацио. Милан в момента е с 37 гола в 26 мача в Калчото, което означава проблем в офанзивен план. Toзи проблем в офанзивната игра няма да се реши нито от Кутроне, нито от Сусо, нито от Бонавентура, нито от Чалхан, нито от някой друг от наличните халфове и нападатели.

И аз исках днес да вземат победата, ама нито треньорът е с достатъчно опит за такива елиминации, нито повечето играчи в отбора са с нужната индивидуална класа, че да ги натоваря с такова "трябваше".

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот rhaegar » 09 мар 2018 00:16

Е колко хора бяха оптимисти за треньорската смяна? Гатузо беше риск, който за момента се оправдава, но последните такива рискове бяха провал след провал, от Зеедорф насам.

Трябваше, защото отборът играеше добре напоследък и посрещна съперник, намиращ се в ужасна криза. Може да се окаже че днес пропиляхме последния шанс за ШЛ. А без ШЛ, следващият сезон ще е доста сложно да се доведат играчи, които наистина да вдигнат нивото на този отбор.

Колкото до Монтела, аз не мисля че е непременно лош треньор. Имаше добри моменти в Милан. Стана жертва на това, че на играчите им отне доста повече време да се сработят от очакваното, а феновете искаха едва ли не титлата веднага.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот Groucho » 09 мар 2018 00:36

rhaegar написа:Е колко хора бяха оптимисти за треньорската смяна?

To не става въпрос за треньорската смяна, а за това, че изведнъж се отправиха много нереалистични очаквания към отбора, а реално мачовете на Милан с добра игра се броят на пръстите на едната ръка след идването на Гатузо, т.е. серията без поражение беше 13 мача, но реално тимът игра наистина на високо комплексно ниво само в 3-4 от тях. Гатузо направи чудо с наличния материал, но това чудо е все още в много ранен етап, че да го приемем за утвърдена и константна величина и да се чака задължителна победа срещу Арсенал. Дори Арсенал да идва в слаба форма и да се знае, че ще пусне в мача много резерви.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот rhaegar » 09 мар 2018 00:44

Когато в последния месец и малко са загубили от Брайтън, Суонзи и Йостерсунд, а силните отбори направо ги смазват, според мен беше редно да очакваме победа. Дори и повечето фенове на Арсенал бяха скептично настроени за мача.

Ще видим, поне се надявам тоя резултат да не е обратното на победата срещу Интер за купата. В смисъл, тя даде на отбора увереност, дано днес не са я загубили.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот Groucho » 09 мар 2018 00:50

rhaegar написа:Когато в последния месец и малко са загубили от Брайтън, Суонзи и Йостерсунд, а силните отбори направо ги смазват, според мен беше редно да очакваме победа. Дори и повечето фенове на Арсенал бяха скептично настроени за мача.

Да, това е ясно, въпросът е, че и Милан е много далеч от постоянството и все още има да решава много големи спортно-технически проблеми, че да се прави трагедия от подобна загуба или отпадане. Ай, сос здраве 8-)

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Лига Европа: Милан - Арсенал

Мнениеот ImmortaL_1000 » 09 мар 2018 20:33

Милан дори и срещу Лудогорец не показаха кой знае какво .Но срещу Арсенал удариха дъното. Никаква игра .


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта