Питър Лим отсвири Валенсия, дава 300 милиона за 51% от Милан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Blue Mind
Мнения: 1667
Регистриран на: 27 мар 2010 12:46
Контакти:

Re: Питър Лим отсвири Валенсия, дава 300 милиона за 51% от Милан

Мнениеот Blue Mind » 07 апр 2014 18:33

maldin1 написа:Берлускони има 9 млрд. евро и не дава за повече от 1 транфер от 20 млн през 3 години тоя с 2 мрлд. калко очакваш да дава? Че те парите му ще свършат за 5 години, ако плаща по 75-100 млн. евро заплати на сезон...

И ти си прав,но тия неща ние няма как да ги знаем, плюс това той ще ги изхарчи само,ако не работи за 5 години,а явно ги изкарва на дебело човека.Иначе въобще не ме интересува толкова как ще се казва собственикът, искам да гледам Милан,който е равен на Ман Сити,Челси,Реал Мадрид и Барселона и всяка година да се бори на 3 фронта,и от време на време да ни носи радост както е било винаги.Сега също нямаме лош отбор,но нещата не се получават,2007 когато спечелихме ШЛ в отбора ни освен Кака нямаше някакви ''мега звезди''.Надявам се от някъде да дойде промяна,това е.Защо не си разделят Милан и всяка година да инвестират 200-250млн общо,така може би и агнето ще е цяло и вълкът ще е сит. Нищо не се знае,времето ще покаже.
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44068
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Питър Лим отсвири Валенсия, дава 300 милиона за 51% от Милан

Мнениеот rhaegar » 07 апр 2014 18:46

Син до гроб_ написа:
shotgun blues написа:Милан е ясно ,че му трябва нов собственник,обаче много е съмнително Берлускони да продаде клуба :geek:

Как ще го продаде, та нали той го държи далеч от затвора! Ако не е Милан до сега да са му надянали карираните дрехи. Нещо като Лупи и Цска.


Ти като не си наясно с някои неща, недей обяснява. Берлускони е осъден, но в Италия хора над 70 годишна възраст не могат да влязат в затвора. Затова е под домашен арест, с доста благинки естествено.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Питър Лим отсвири Валенсия, дава 300 милиона за 51% от Милан

Мнениеот Groucho » 07 апр 2014 23:04

Ако продават, да продават на сериозен човек. Без тохировци в Милан.


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост