Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот daniel875 » 07 апр 2012 22:23

acmilan написа:
daniel875 написа:
Аз лично бях напълно сигурен, че ще спечели. Не вярвам да изгубят точки до края. Изтаковане на метеното - това направиха нашите хора миналата събота и днес...

Равенството в Катания мен не ме притесни особено, но днешната загуба беше потресаваща. Да те бие отбор, който се бори да не изпадне, това е престъпление.

Абсолютно. Шокираща загуба от слаб отбор, след отчайваща игра...

Футболистите на "Милан" ако имат "топки", ще станат шампион. Досега Златан Ибрахимович навсякъде, където е бил, е завършвал като шампион. Именно това ми дава изключително голяма увереност, че и този сезон ще бъде така.
Очевидно е, че Алегри не е най - подходящият треньор за отбор от нивото на "Милан". Големият въпрос е, че просто май няма кой друг да поеме тима освен ако не се дадат най - сетне пари. Критиките ми към него винаги ще бъдат основателни. Прекалените му експерименти винаги са ме дразнили и ще ме дразнят.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
milan199440barca
Мнения: 3615
Регистриран на: 04 мар 2011 19:20
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот milan199440barca » 08 апр 2012 01:23

fcb_bg написа:Не, бе, не!!! Те само на Барсата им дават смешни дузпи. Тия на Милан, Челси са супер стабилни и без коментар. Какво пък да кажем за гол от засада за Челси - това е направо фантастика.

Така е, Милан този сезон получи 2 несъществуващи дузпи, но и два гола на футболистите на Алегри не бяха зачетени. Колко се уравновесяват везните - всеки преценява за себе си. Във вътрешните първенства грандовете получават помощ без изключение. На международната сцена е по-различно. Големите скандали са рядкост. Една "дузпа" вкарана от Платини на финала за КЕШ през '85-а и мачовете, с които се свързва Барселона в последните 4-5 години. Аз за това се сещам.
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот fcb_bg » 08 апр 2012 08:07

milan199440barca написа:
fcb_bg написа:Не, бе, не!!! Те само на Барсата им дават смешни дузпи. Тия на Милан, Челси са супер стабилни и без коментар. Какво пък да кажем за гол от засада за Челси - това е направо фантастика.

Така е, Милан този сезон получи 2 несъществуващи дузпи, но и два гола на футболистите на Алегри не бяха зачетени. Колко се уравновесяват везните - всеки преценява за себе си. Във вътрешните първенства грандовете получават помощ без изключение. На международната сцена е по-различно. Големите скандали са рядкост. Една "дузпа" вкарана от Платини на финала за КЕШ през '85-а и мачовете, с които се свързва Барселона в последните 4-5 години. Аз за това се сещам.

Е, Милан - Тотнъм не го ли помниш? Секирата на Фламини срещу Чорлука и само жълт картон за интервенцията? Ами Гатузо защо доигра мача?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
milan199440barca
Мнения: 3615
Регистриран на: 04 мар 2011 19:20
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот milan199440barca » 08 апр 2012 11:54

fcb_bg написа:Е, Милан - Тотнъм не го ли помниш? Секирата на Фламини срещу Чорлука и само жълт картон за интервенцията? Ами Гатузо защо доигра мача?

Помня ги, но Милан в този сблъсък си отпадна съвсем закономерно. Двете ситуации не повлияха на крайния изход.
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот daniel875 » 08 апр 2012 12:18

Само едно нещо не мога да разбера - ювентинци с основание или не приказват, че са ни надиграли общо в четирите мача, но когато те имат контузии, се вижда, че проблемите им са огромни.
Не е нормално случващото се с травмираните. Тези футболисти или наистина нямат "топки", или това е някакъв абсолютен малшанс. За Пато съм си казал мнението и ще си го поддържам. Той пък как успя за тринадесет минути срещу каталунците да влезе, че и да се контузи. Ето това е "майсторлък".
Липсата на Боатенг вчера по необясними за мен причини си оказа своето влияние. Каква точно е причината ван Бомел да не играе, едва ли някой ще разбере.
Единственото хубаво от вчерашния мач е завръщането на Антонио Касано и изказването на Алегри след мача. Крайно време е да се спрат въпросите от страна на журналистите по отношение на съдийството. Така само се получават конфликтни ситуации.
"Милан" вчера не изигра най - лошия си мач, който съм гледал за толкова години, но да те бие изпадащ отбор на твой терен, при това с обрат, е позор отвсякъде.
Победата в предстоящия мач във Верона е задължителна. И на най - големия слепец е ясно, че Тиаго, макар че беше в слаба форма, е най -добрият централен бранител в тима на "россонерите". Ако ще и с половин на нула да е, този мач трябва да бъде взет.
Време е настроението да се върне в редиците! Разочарованието от изпуснатия шанс за требъл е много голямо, но то не трябва да надделява. "Милан" е способен на финална серия от победи, с която да спечели титлата, но който си мисли, че ще е лесно, значи много се заблуждава.
Алегри да внимава много!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот daniel875 » 08 апр 2012 12:23

milan199440barca написа:
fcb_bg написа:Не, бе, не!!! Те само на Барсата им дават смешни дузпи. Тия на Милан, Челси са супер стабилни и без коментар. Какво пък да кажем за гол от засада за Челси - това е направо фантастика.

Така е, Милан този сезон получи 2 несъществуващи дузпи, но и два гола на футболистите на Алегри не бяха зачетени. Колко се уравновесяват везните - всеки преценява за себе си. Във вътрешните първенства грандовете получават помощ без изключение. На международната сцена е по-различно. Големите скандали са рядкост. Една "дузпа" вкарана от Платини на финала за КЕШ през '85-а и мачовете, с които се свързва Барселона в последните 4-5 години. Аз за това се сещам.

Скандали има далеч повече от това, за което ти се сещаш, но факта, че каталунците се пишат за благородници, а всъщност това е един голям фалш, обезстойностява напълно постигнатото от тях. Ето вчера пак дузпа, нередовен гол. Изобщо нямат край подпиранията за тях, но много сериозно плащат в кеш на когото трябва. Това е причината. Живи и здрави!
Алегри сериозно сгреши, повеждайки се по въпросите на журналистите за съдиите. Верният отговор при такива въпроси е "Не коментирам!"
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот daniel875 » 08 апр 2012 12:34

fcb_bg написа:
milan199440barca написа:
fcb_bg написа:Не, бе, не!!! Те само на Барсата им дават смешни дузпи. Тия на Милан, Челси са супер стабилни и без коментар. Какво пък да кажем за гол от засада за Челси - това е направо фантастика.

Така е, Милан този сезон получи 2 несъществуващи дузпи, но и два гола на футболистите на Алегри не бяха зачетени. Колко се уравновесяват везните - всеки преценява за себе си. Във вътрешните първенства грандовете получават помощ без изключение. На международната сцена е по-различно. Големите скандали са рядкост. Една "дузпа" вкарана от Платини на финала за КЕШ през '85-а и мачовете, с които се свързва Барселона в последните 4-5 години. Аз за това се сещам.

Е, Милан - Тотнъм не го ли помниш? Секирата на Фламини срещу Чорлука и само жълт картон за интервенцията? Ами Гатузо защо доигра мача?

Мегън, кажи си мъката!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот fcb_bg » 08 апр 2012 13:52

daniel875 написа:
Е, Милан - Тотнъм не го ли помниш? Секирата на Фламини срещу Чорлука и само жълт картон за интервенцията? Ами Гатузо защо доигра мача?

Мегън, кажи си мъката![/quote]

К'во да ти кажа бе, попе? К'ва дузпа, к'ъв нередовен гол? За Сарагоса ли? Дузпата не беше ли 1:1 с тази на Санчес на Сан Сиро? Аранда не беше ли в засада при гола? Егати хейтъра мазен, как гледа само едните ситуации!!! :evil:


Нито съм мегън, нито съм левскар. Много си изперкал да знаеш, ходи по-малко по слънцето, 'ич не ти влияе добре, момче!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот fcb_bg » 08 апр 2012 13:56

milan199440barca написа:
fcb_bg написа:Е, Милан - Тотнъм не го ли помниш? Секирата на Фламини срещу Чорлука и само жълт картон за интервенцията? Ами Гатузо защо доигра мача?

Помня ги, но Милан в този сблъсък си отпадна съвсем закономерно. Двете ситуации не повлияха на крайния изход.

Кое му закономерното на отпадането на Милан от Тотнъм и незакономерното при отпадането от Барселона?
Просто ти казвам ,че всички имат кирливи ризи, не само Барселона както твърдите.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
milan199440barca
Мнения: 3615
Регистриран на: 04 мар 2011 19:20
Контакти:

Re: Серия А: Милан-Фиорентина 07.04.2012

Мнениеот milan199440barca » 08 апр 2012 14:35

fcb_bg написа:Кое му закономерното на отпадането на Милан от Тотнъм и незакономерното при отпадането от Барселона?
Просто ти казвам ,че всички имат кирливи ризи, не само Барселона както твърдите.

Не съм писал, че Милан са отпаднали незакономерно от Барселона тази година. Нито тук, нито в официалния форум. Този отбор на Росонерите не е особено силен. Класните футболисти вече са на възраст, а от новите попълнения и по-младите един-двама имат качествата да носят този екип. Милан изигра добре само един от четирите мача. Друг е въпроса, че Барселона също не игра кой знае какво в срещите и двата отбора си вкараха равен брой голове от игра. Става дума за ситуациите, които влияят на крайния изход. От Тотнъм могат да имат претенции за влизането на Фламини (него и Дзамброта не мога да ги понасям, когато и да ги освободят от отбора ще е късно) и разправиите на Гатузо, но те не повлияха на крайния изход. Тотнъм спечели този мач, а впоследствие се класира и в следващата фаза. На финала 2003г. също отмениха неправомерно гол на Шева, но на никой от феновете не му пука, защото Милан вдигна купата.

Отмененият гол на Шева през 2006г., дузпите в Лондон и червеният картон на Пепе повлияха на крайния изход и в трите полуфинала. Голът на украинеца изравняваше резултата и полуфиналът отиваше към продължения. Грешки стават, съдиите също са хора Това го запомни, защото с него може да се обясни и неотсъдената дузпа срещу Анри в първия мач срещу Челси, която използвате, за да оправдаете съдийството на Йоребро. Няма как да стане грешка при 3 положения, в които има дузпа. Влизането на Пепе е много срещана ситуация във футбола, която най-често се декорира с жълт картон за играча, който закъснява за спорната топка и влиза/ подлага опасно. В много случаи не се дава никакъв картон. Тези три полуфинала определят мнението ми, че този отбор на Барселона получи съдийска помощ във важни моменти. То няма как да бъде променено, независимо дали е вярно или не. Нормално е да си защитаваш отбора, но е безсмислено. И още нещо: разумните хора не отговарят на безпочвени обвинения, просто ги подминават. Това, че феновете на Барселона се впускате в някакви спорове за това дали отборът е подпомаган в Европа или не, по-скоро доказва, че тези обвинения са истина.

Тук приключвам със спама, защото не ми се занимава с други отбори в раздела на Милан. Благодаря предварително.
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост