Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 15 авг 2018 19:42

Така е, прав си. Това между другото ми напомня на едно интервю на Гигс, в което той разкри, че е предложил да вземем Мбапе и Жезуз, но ЛвГ е отказал. Та идеята ми е, че според мен бившите играчи на клуба знаят от какви играчи се нуждае Юнайтед. Иначе е факт, че сър Алекс е единственият мениджър, способен да направи няколкократни шампиони играчи като Клевърли, Андерсон и Уелбек. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 16 авг 2018 10:04

Сън мътят яко водата на Моуриньо тази сутрин. Разправят за голям скандал между него и Погба. Ако има нещо вярно в цялата работа, то Жозето е много по-неизгодна позиция. Особено, щом предния ден пък от Франция казват, че Зидан искал работата в Юнайтед. Все си мисля, че този сезон ще изкретаме някак си. Надявам се само в близките месеци да наемем спортен директор, а от януари да започнат преговорите с някой друг мениджър.

Моите фаворити са Зидан, Почетино, Жардим. Харесвам ги като мениджъри, футбола който практикуват, а на всичкото отгоре изглеждат съвсем достъпни и не би трябвало да имаме трудности да привлечем, който и да е от тях.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот JackPackage » 16 авг 2018 10:21

Jackxxx написа:Сън мътят яко водата на Моуриньо тази сутрин. Разправят за голям скандал между него и Погба. Ако има нещо вярно в цялата работа, то Жозето е много по-неизгодна позиция. Особено, щом предния ден пък от Франция казват, че Зидан искал работата в Юнайтед. Все си мисля, че този сезон ще изкретаме някак си. Надявам се само в близките месеци да наемем спортен директор, а от януари да започнат преговорите с някой друг мениджър.

Моите фаворити са Зидан, Почетино, Жардим. Харесвам ги като мениджъри, футбола който практикуват, а на всичкото отгоре изглеждат съвсем достъпни и не би трябвало да имаме трудности да привлечем, който и да е от тях.

Почетино наскоро преподписа за още 5 години, така че евреина ще ви иска 30-ина млн за да го пусне при вас, ако на това казвате достъпен - ОК ;)

Жардим не е бил начело на топ отбор и не знам как ще се справи лично аз, докато Зидан имаше най-добрия състав в света и с много късмет успя да вземе 3 ШЛ, но на домашна сцена миналия сезон дори остана 3-ти. С този вашия състав ще му е трудно :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 16 авг 2018 11:21

JackPackage написа:
Jackxxx написа:Сън мътят яко водата на Моуриньо тази сутрин. Разправят за голям скандал между него и Погба. Ако има нещо вярно в цялата работа, то Жозето е много по-неизгодна позиция. Особено, щом предния ден пък от Франция казват, че Зидан искал работата в Юнайтед. Все си мисля, че този сезон ще изкретаме някак си. Надявам се само в близките месеци да наемем спортен директор, а от януари да започнат преговорите с някой друг мениджър.

Моите фаворити са Зидан, Почетино, Жардим. Харесвам ги като мениджъри, футбола който практикуват, а на всичкото отгоре изглеждат съвсем достъпни и не би трябвало да имаме трудности да привлечем, който и да е от тях.

Почетино наскоро преподписа за още 5 години, така че евреина ще ви иска 30-ина млн за да го пусне при вас, ако на това казвате достъпен - ОК ;)

Жардим не е бил начело на топ отбор и не знам как ще се справи лично аз, докато Зидан имаше най-добрия състав в света и с много късмет успя да вземе 3 ШЛ, но на домашна сцена миналия сезон дори остана 3-ти. С този вашия състав ще му е трудно :?

Жозето имаше най-добрия състав на света и взе една титла на Испания за 3 години.Зизу за две години и половина взе 3 ШЛ. По-добре ще е от Моуриньо.Най-малкото ще заиграем футбол.Жардим и аз не го искам.Добър треньор е, но на моменти не ми харесва футбола.Допреди 2 години и той паркираше автобуса.Вече даже не ми дреме какъв интелект има новият треньор.Бих бил съгласен и на безмозъчен треньор, който налага безмозъчно атакуващ футбол.Писна ми от тактици и философи.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5462
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот insaneboy1 » 16 авг 2018 14:21

Тогава пък ще ревете че завършвате 6-ти с красив футбол. Сега поне с грозен футбол 2ро място на Моуриньо и някоя друга тенекийка. Вижда се че тръгнете ли в атака ви правят смешни.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 16 авг 2018 14:30

insaneboy1 написа:Тогава пък ще ревете че завършвате 6-ти с красив футбол. Сега поне с грозен футбол 2ро място на Моуриньо и някоя друга тенекийка. Вижда се че тръгнете ли в атака ви правят смешни.

Ми досега само ментета докарваме.Искам някой, който да налага футбол.Ние и с невероятните успехи на Моу стигнахме шестото място миналата година.Досега не сме имали треньор от времето на САФ, който да държи на красивия футбол.
Щеше да ми е много интересно Моу ако се беше върнал в Барса.След един сезон вече щеше да е сложил Меси и Бускетс на тезгяха, а Йоренте и Гари Медел щяха да направят велико завръщане в испанския футбол.А, да-и Моу редовно щеше да напомня на феновете на Барса как трябва да ценят и пеят името на Фелайни, защото бил много ценен играч.А феновете на Барса гордо щяха да повтарят-"Може и да играем грозен футбол, но калъфката е наша".
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 19 авг 2018 08:46

Вчера гледах Челси и Арсенал и ми се прииска пак да имаме такива мачове на Олд Трафорд.Или поне с наше участие. Помня на Моста веднъж загубихме с 5-4 за Карабао Къп с резервите, но мача си беше кеф за гледане.Това вече го няма.Нашите мачове са пълна мъка.Челси и Арсенал излязоха да играят качествен футбол.Защитата беше под всякаква критика, но дори и аз, като неутрален фен, гледах с интерес от първата до последната минута.Миналия сезон не знам колко пъти пусках наш мач от седем и половина и до 40та минута вече съм заспал.
При САФ помня, че от ляво все излизахме с крило, което навлизаше навътре.Поне последните 6-7 години.Поради това Евра половината мач го прекарваше на ъгъла на наказателното поле на противника.Вчера гледах Алонсо, Аспиликуета и Белерин как си играха като крила.Ние до 1-2 седмици ще излезем с Ашли и Дармиан като титуляри, които ще следват инструкциите на шефа и ще гледат да не минават централната линия, че да не се отворим за контраатаки.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 19 авг 2018 14:47

Какво говориш... сър Алекс напляска Венгер с близнаците Да Силва като крила. :mrgreen:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 20 авг 2018 13:20

Повтарям, че искам футболен директор, който разбира от футбол.Искам съдбата на треньора ни да се решава от такъв човек.
Уудуърд може и да разбира от триъгълниците на на Фил Джексън или от защитата на Пейтриътс при Бил Беличек, но не знае футбол.Вчера просто е прочел във вестника, че сме загубили.Всеки футболен човек обаче би видял, че това беше мач номер 122 при Моуриньо, при който не се вижда никакъв прогрес.400 милиона похарчени, три пълни лета изкарани с тима, а не вървим напред.
И съответно Жозето днес щеше да е на бюрото за безработни.Като ще назначаваме бившите треньори на Челси, то и да се отнасяме към тях с доверието и уважението, с което и борда на Челси са се отнесли-безпощадно уволнение.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 20 авг 2018 20:59

Five names on Ed Woodward's recruitment shortlist for director of football.

- Dan Ashworth : FA director of elite development
- Paul Mitchell : RB Leipzig's head of recruitment
- Edwin Van Der Sar : Ajax Amsterdam CEO
- Ramón Rodríguez Verdejo (Monchi) - AS Roma Director of Football
- Fabio Paratici - Juventus Sporting Director

- [Sky Sports]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта