Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 31 юли 2018 21:34

Малко в защита на Моуриньо - цитати, които се разнасяха из нета тия дни са измислица:
[offtopic]ИзображениеИзображение[/offtopic]
Което, разбира се не означава, че той си е мрънкало и ще провали сезона.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 31 юли 2018 21:52

MapTo_D написа:Мрънкача Моу трябваше да бъде разкаран след края на сезона. Какъв е смисъла той да прави подготовка, да не спира да се оплаква и след 10-15 кръга да бъде уволнен /примерно/? :shock:
Не го искам тоя за мениджър на нашия отбор и това е! Иначе и аз изобщо не съм обнадежден за сезона, който предстои. Ще берем яко срам, тоя ще плюе по играчите след всеки мач и така до края на света.

И на мен ми е чудно това което става. Ако оставяш Моуриньо и търсиш успехи е нужно да купуваш играчи и да обновяваш отбора. Ако не го правиш ще се стигне до катастрофа и по-добре направо да започнеш с някой, които няма да търси резултати сега...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 01 авг 2018 11:10

Като го знам какъв е Моуриньо, списъкът ми е ясен.Нормално да не му докараме играчите, които иска.Пак казвам-кой голям играч ще иска да играе за португалеца?Аурата на гарант за успехи си отиде този сезон.Уж вторият сезон на Моу винаги бил невероятен. Какво му беше невероятното?Второ място с отвратителен футбол и на светлинни години от шампиона, срамно отпадане от Севиля и загубен безличен финал на ФА Къп.Ако целите му са Бейл, Дибала и Кроос примерно, как точно да ги докараме?Кой от тези тримата ще се съгласи да дойде при автобуса?Няма да им позволи да играят футбол и редовно ще ги атакува пред медиите, защото са решили да си използват почивката, която им е гарантирана по договор, или защото искат да присъстват на раждането на бебето си, или пък защото са седнали на кафе със съотборник в националния отбор, който играе за Сити, и Жозенцето го удря параноята че му издава невероятните тактически планове(глуха защита и високи топки към белгийската елха последните 15 минути от мача).Фред и Далот е лесно да ги уредиш, и за Магуайър има логика да иска да дойде.Но оттам нататък става трудно.Няма успехи, няма футбол, Манчестър не е привлекателен град, при Жозето няма да се развиеш като играч....Трябва да разчитаме на едната надута заплата и на старите ни лаври.Ливърпул бяха на нашето място преди 3-4 години и пазаруваха умно-играчи с талант, но все още млади и в малки клубове, та нямаха големи претенции.Фирмино, Мане, Емре Джан, Коутиньо, Хендерсън дори, въпреки че не е особена класа.
И когато се подобриш почваш да взимаш и по-големи играчи от по-големи отбори, Алисон например.Но нашия португалски спец не признава това.Иска си утвърдени звезди, не скрити таланти.Сега си страда.Сто на сто съм сигурен, че ако отиде и даде списък на Ед, където да присъстват имената на Бейли, Живкович, Манолас вече щяхме да сме готови със селекцията.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 02 авг 2018 14:20

Футболистите на другите отбори от Световното масово са се върнали, само нашите звезди още пускат снимки от почивките си. Не искам да защитавам Моу, но ако имаме лошо начало на сезона няма да е единствено по негова вина.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 02 авг 2018 18:38

Между другото най-посещаваният мач от International Champions Cup и тази година е с участието на Юнайтед. 8-) На стадиона в мача срещу Ливърпул е било пълно с наши фенове.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 02 авг 2018 20:45

Марсиел предполагам, че е свършен вече.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 06 авг 2018 10:44

Вчера за пореден мач Жозе показва, че няма идея как се играе атакуващ футбол. Бяхме смазани от Байерн и то в приятелски двубой. Нашите нямаха идея къде се намира наказателното на противника, особено първото полувреме. Паркираме автобуса яко и то без никакъв резултат, а спекулациите са, че ще купуваме още защитници.

Коментарите на Жозе, колко много пари харчели другите, особено Ливърпул вече не са интересни и го правят да изглежда още по-смешен. Щели сме да имаме труден сезон, ако не купим още играчи. Със сигурност ще има опити за привличането на играчи в последния момент, но дали ще са успешни изобщо не се знае.

Аз ако съм топ футболист в момента изобщо няма да искам да играя при Жозе. Този е пълен неудачник. Преди мача - "трябва да подсилим състава иначе сезона ще ни е много труден". След мача - "играчите показаха най-доброто от себе си (визирайки цялото лято) и не мога да искам нищо повече от тях". Как да играеш под ръководството на кретен, който никога не може да поеме отговорността.

Най-силният ни трансфер това лято ще е ако разкараме Моуриньо преди началото на сезона.

Иначе новият №10:
Изображение
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MapTo_D » 06 авг 2018 13:37

Тоя паляк няма да се махне доброволно. Лошото е, че ще берем срам поне няколко месеца, докато директорчетата не се усетят и не го разкарат. След това очаквам обстановката в отбора рязко да се подобри.
Баси мрънкача. То вече не е и смешно, а жалко.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 06 авг 2018 17:18

Снощи изглеждахме пак жалки, без атаки, без положения, само зад центъра, все едно играхме финал в ШЛ. Въпреки това и до 0-0 не стигнахме.
Вярно, че Байерн играха с всичко най-добро, нямат контузени, нямат в почивка играчи, докато при нас основни единици липсваха, но все пак поне в такива мачове може да се играе с една идея по-офанзивно.



Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта