Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1075
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 25 апр 2024 09:41

Вчера Хоулунд за пръв път от месец получи читав пас в наказателното. Толкова ме е жал-Халанд и Нунез се надпреварват по пропуски, нашия чака някоя трохица да му падне в скута от постната маса на хагича.
Тотално разграден двор сме. Лошото е, че след безконтролните харчове на лалето май и касичката е поизпразнена. Не виждам откъде ще влязат пари за обновяване на състава- тия нашите нямат продаване. Трябва да се почне с тия малките да се работи и това е. 2-3 години ще е мъка, но поне накрая ще имаме що годе изграден отбор. Коби и Гарначо си показаха качествата, има поне още пет като тях отдолу. Уийтли направи дебют, за мен и Хари Амас е редно да поиграе до края на сезона. Има сигурно още какво да научи, за да играе във Висшата лига, ама вчера на терена имахме поне трима дето не са за ВЛ-Ериксен се движи вече като трабантче, Анто е бижуто в селекцията на Хага, Уан Бисака бяга от топката като ресторантьор от НАП. Но наследството е много тежко-стар, изпотрошен отбор, загубил всякаква увереност и чувство за синхрон на терена.
А Хагича е за лудницата, две мнения няма.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 25 апр 2024 11:32

Уан Бисака е скандален, той всеки втори мач прави дузпа или покрива засада при гол... :lol: Та и според мен е редно Хари Амас малко да поиграе, трудно ще е по-зле. Алваро Фернандез също е започнал да играе по-редовно за Бенфика, та и там загубихме още една опция за лeвия бек, дето ни е*а мамата тоя сезон.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1165
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот redhooligan » 25 апр 2024 12:56

Трагедия отново. Всеки мач играят трагично и то срещу отбори които трябва да бием с разлика. Не мога да проумея защо новото ръководство още държи Тен Хаг. Нали уж щеше да започне промяната, а то става от зле по зле. Какво искат да започне новия сезон и да досъсипят отбора ли? Снощи отново някакви елементарни голове. Онана ако не го уцели топката, няма шанс да спаси положение. Много ме е яд, че оставихме Де Хеа да си тръгне без пари, а взехме този нехранимайко от Наполи. Половината отбор е за гонене, но като няма кой да ги замести, ще стискаме зъби и ще се молим Сити и Арсенал да не ни бият със 5-6 гола разлика.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Astronomer
Мнения: 481
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 26 апр 2024 13:08

Scholesy93 написа:Тотално разграден двор сме. Лошото е, че след безконтролните харчове на лалето май и касичката е поизпразнена. Н

Не ти е виновен само Лалето. Ами абсурдните трансфери тип Мхитарян, Погба, Санчо, Магуайър, та ако щеп и Фред... Няма, просто големи харчове за непродаваеми играчи и сме все на огромен минус от всичко. По дяволите, само от Погба и Марсиал сме с едни 160 млн. на минус. То това безцелно харчене от страна на Ван Гаал, Моуриньо и Оле също оказва влияние. Просто Тен Хаг е черешката на тортата и пазарува по "ъпдейтнати" цени.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6078
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 26 апр 2024 14:58

Колегата е прав ! Факторите са много и всичко е съвкупност при нас. Но това по никакъв начин не означава, че ЕТХ е нашият човек. Напротив - между нас и него химия няма. Както се казва младоженците не са един за друг !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Astronomer
Мнения: 481
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 26 апр 2024 15:13

Може би ако махнем определени играчи и го оставим да развива талантите ни, може и да стане, знам ли. Неведнъж съм го казвал: той може да развива играчи, а не да купува звеезди и да ги обиграва. Заради това и Майноо и Гарначо станаха титуляри бързо-бързо.

Ponko
Мнения: 4065
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Ponko » 26 апр 2024 21:09

През новия сезон ще си спретнем дерби на плешивите, май.. :lol:

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6078
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 27 апр 2024 07:59

Ponko написа:През новия сезон ще си спретнем дерби на плешивите, май.. :lol:

Дерби на опашкарите :mrgreen:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

На линия
Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1075
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 27 апр 2024 08:00

Почнахме да забраняваме на журналисти да задават въпроси......Интересен подход от клуба. Сега какво още да очакваме- всички журналисти да признаят 4 спечелени ШЛ на Ким Чен Хаг?
Просто истински срам берем при тоя тъпандурник. Наистина такъв некадърен треньор не сме имали...Мойс се доближава, ама Фелайни поне струваше "само" 35 милиона, а не чутовната деветцифрена сума за бразилския инвалид на Il Duce. Няма ли някой по върховете на клуба малко да защити името и да му бие вече шута на Негово Величество?
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6078
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 27 апр 2024 12:00

Супер нагляр, който се гаври публично с клуба..... Никакви анализи не са необходими, просто два шута в задника и към Амстердам !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Scholesy93 и 8 госта