Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Bernaleo » 07 авг 2018 23:46

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=y4oWTABwBEY[/youtube] - тука се раздават повече отколкото през целия сезон ... :lol:

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 09 авг 2018 23:06

Утре чакам бойко 0-0 и обвинения към градинаря, че много късо е окосил тревата и е позволил на звездите Ибора, Ндиди и Оказаки да си подават топката.А до декември Адиос за Жозенценто.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 09 авг 2018 23:39

Между другото и аз очаквам 0:0, но по скоро смятам, че ще хвърли ръкавицата към ръководството и ще каже нещо от рода, че са играли колкото са възможностите на играчите и така :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 10 авг 2018 08:58

Какъв футболен некадърник трябва да си, за да кажеш че възможностите на играчите на Юнайтед са 0-0 срещу Лестър на Олд Трафорд.

P.S. има си тема за мача. :)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 13 авг 2018 22:30

A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 14 авг 2018 09:47

Ще назначаване футболен директор.
Както се казва по-добре късно от колкото никога. След оттеглянето на Фъргюсън, който беше вся и всьо за нас, Мойси, ЛВГ и Жозето направиха пълна каша в отбора. Надявам се само позицията да бъде дадена на човек, който е фен на отбора. Щеше ми се това да е самият сър Алекс, но с тези здравословни проблеми се съмнявам. Следващото име след Фъргюсън, което ми изскача е Ван Дер Сар. Имайките предвид, че е легенда на отбора, а сега е директор на Аякс, мисля че го прави перфектен кандидат. Иначе има външни лица доказани като футболни директори - Мончи.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 14 авг 2018 19:50

Jackxxx написа:Ще назначаване футболен директор.
Както се казва по-добре късно от колкото никога. След оттеглянето на Фъргюсън, който беше вся и всьо за нас, Мойси, ЛВГ и Жозето направиха пълна каша в отбора. Надявам се само позицията да бъде дадена на човек, който е фен на отбора. Щеше ми се това да е самият сър Алекс, но с тези здравословни проблеми се съмнявам. Следващото име след Фъргюсън, което ми изскача е Ван Дер Сар. Имайките предвид, че е легенда на отбора, а сега е директор на Аякс, мисля че го прави перфектен кандидат. Иначе има външни лица доказани като футболни директори - Мончи.

Аз от известно време искам да видя Бекъм в такава роля.От бизнес разбира, от Юнайтед разбира, от футбол разбира. Мен продължава да ме съмнява, че ще назначим футболен директор.Иначе това би било лъч светлина-искам Моу да го уволним възможно най-бързо, но като знам Удуърд сигурно пак ще назначим някой тактик, който умеел да вади резултати без игра, и ще мъчим публиката на Олд Трафорд.Футболният директор би бил идеален-да се изземе част от властта на треньора и Удуърд.Ед да се занимава със спонсорите, в това го бива.Нужна ни е ръководна фигура, по примера на Румениге, която да поддържа дългосрочните планове на клуба.А не сегашните простотии-дойде Моуриньо и се опита да изгони всички млади наши играчи с бъдеще.Рашфорд, Марсиал, Шоу, даже и Де Хея като по чудо още са в клуба.Да не говорим, че купи Погба, а сега самият той се опитва да го разкара.
А с футболен директор вече няма да правим големи глупости, като например да удължаваме договори на някакви дървенца като Фелайни.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 15 авг 2018 12:18

Бекъм е мултимилионер, със собствен бизнес и собствен клуб в САЩ. Съмнява ме, че би приел работа с шефове, срокове и т.н. :lol:

Иначе този трансферен прозорец ясно показа, че борда няма пълно доверие на Моуриньо за трансферите и не поискаха да изсипят още една торба с пари. За съжаление Еди колкото е добър бизнесмен, толкова е невежа във футбола. В случая най-доброто решение, ще е да се назначи футболен директор възможно най-скоро, който да установи ясна дългосрочна стратегия. Отбора има нужда от такъв, човек който да контролира безконтролните харчове на Мениджъри като ЛВГ и Моуриньо. В същото време ще освободи Еди от задължението да се занимава с футболната част на бизнеса. Еди показа, че може да докара много пари в клуба и че може да развърже кесията, когато трябва. Въпроса е, че преди да се е разразила истинската война между борда и Моуриньо, трябва да се наеме футболен директор. Тогава, вече Моуриньо ще бъде заставен да мисли дългосрочно или да си обира парцалите. Предполагам на всички е ясно, че Жозето ще предпочете второто.

През това време във Франция, L'Equipe: "Зидан иска мениджърският пост в Юнайтед":
Изображение
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 15 авг 2018 15:51

И мен ме съмнява Бекъм да тръгне с нас да се занимава сега.
Колкото до Мончи или Ван Дер Саар и двамата биха свършили чудесна работа за клуба. А това за Зидан най-вероятно е измислица. Я си представете, че Моу вдига титлата и/или ШЛ в края на сезона, тогава всичките тия планове пропадат. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 15 авг 2018 19:09

vasilnv написа:И мен ме съмнява Бекъм да тръгне с нас да се занимава сега.
Колкото до Мончи или Ван Дер Саар и двамата биха свършили чудесна работа за клуба. А това за Зидан най-вероятно е измислица. Я си представете, че Моу вдига титлата и/или ШЛ в края на сезона, тогава всичките тия планове пропадат. :lol:

Е мен идеята ми е Бекъм да дойде евентуално и след като се сдобие с някои акции.Вече дали Глейзърс ще искат да отпуснат малко власт е друг въпрос.Мен повече ме съмнява дали ще иска да се върне в мъгливия Манчестър.Мадрид, ЛА, Милано, Маями, едва ли иска да се връща в град Манчестър.То и семейството му е в Лондон.
Мончи сега започна проекта Рома.И аз го искам, но едва ли толкова бързо ще се откаже от римляните.Ван дер Саар е добър избор, но нека да постигне някакви сериозни успехи с Аякс, защото те от доста време нямат титла.Друга бивша легенда, която може да стане директор, е евентуално Гари Невил-той вече притежава половината град Манчестър, само клуба остана да купи.Само ме е страх да не тръгне да привлича играчи, които САФ би харесал.Фърги го няма, а който и да ни е треньор няма да успее да използва играчи като Клевърли или Уелбек.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта