Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 03 мар 2018 19:43

Моуриньо е тук от година и половина.Получи достатъчно пари и власт.Аз не виждам някакво сериозно подобрение в играта.А на Моуриньо не виждам защо да даваме време- той не се задържа никъде повече от 3 години. Няма дългосрочни планове, само краткосрочни.А тези планове не се изпълниха.
ЛВГ поне остави нещо зад себе си-Лингард, Рашфорд, Марсиал и Шоу той ги вкара в първия състав. А Моуриньо само Мактомини дето вкара, а аз продължавам да неудомявам какви качества вижда в него.С изключение на тичането.Перейра трябваше да е в първия състав, не Мактомини
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23276
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 04 мар 2018 01:37

Марсиел го взехте за 70 тина млн ако не бъркам, Шоу за 40. Какво вкарване в първи състав?
Иначе Ван Гаал за това го бива ако не друго. Пробва се с Блекет и компания, но сполучи само с Рашфорд.

---
Кво не ти харесва в Скотчо? Определено не е Скоулс, но не се включва толкова зле. Не е играч, който ще ти направи разликата, но е играч на когото може би ще може да разчиташ за ширина. Местните играчи са важни за гръбнака на даден отбор. На мен ми направи приятно впечатление срещу Реал в подготовката ви, още тогава го отбелязах. Смятам, че може да ви свърши работа в следващите години.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 04 мар 2018 16:51

Начина му на игра много ми прилича на този на Карик. Аз също го харесвам, а и трябва да се отбележи с какво самочувствие и спокойствие играе. Не всеки успява в първия си сезон като част от първия отбор да обезличи Азар и да играе на високо ниво в осминафинал на ШЛ.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 05 мар 2018 13:00

Thsmith написа:Марсиел го взехте за 70 тина млн ако не бъркам, Шоу за 40. Какво вкарване в първи състав?
Иначе Ван Гаал за това го бива ако не друго. Пробва се с Блекет и компания, но сполучи само с Рашфорд.

---
Кво не ти харесва в Скотчо? Определено не е Скоулс, но не се включва толкова зле. Не е играч, който ще ти направи разликата, но е играч на когото може би ще може да разчиташ за ширина. Местните играчи са важни за гръбнака на даден отбор. На мен ми направи приятно впечатление срещу Реал в подготовката ви, още тогава го отбелязах. Смятам, че може да ви свърши работа в следващите години.

Пич, ширина не ни трябва.Трябва ни класа.Те Арсенал от години взимат играчи за ширина и ги виждаш докъде стигнаха.А нямам нищо против местните играчи.Но такива като Рашфорд.А Мактомини е просто любимецът на даскала-послушно си седи в центъра на терена и дава пасове настрани.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 659
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 05 мар 2018 16:26

Дано писаниците за Варан са верни.... Само си представям Бай и Варан,а до тях едно класно бекче! Мехлем... :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23276
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 05 мар 2018 19:26

Варан и Бейли и в 50% + от мачовете пак ще играят Смолинг и компания. И двамата са адски чупливи защитници...

Scholesy93 написа:
Thsmith написа:Марсиел го взехте за 70 тина млн ако не бъркам, Шоу за 40. Какво вкарване в първи състав?
Иначе Ван Гаал за това го бива ако не друго. Пробва се с Блекет и компания, но сполучи само с Рашфорд.

---
Кво не ти харесва в Скотчо? Определено не е Скоулс, но не се включва толкова зле. Не е играч, който ще ти направи разликата, но е играч на когото може би ще може да разчиташ за ширина. Местните играчи са важни за гръбнака на даден отбор. На мен ми направи приятно впечатление срещу Реал в подготовката ви, още тогава го отбелязах. Смятам, че може да ви свърши работа в следващите години.

Пич, ширина не ни трябва.Трябва ни класа.Те Арсенал от години взимат играчи за ширина и ги виждаш докъде стигнаха.А нямам нищо против местните играчи.Но такива като Рашфорд.А Мактомини е просто любимецът на даскала-послушно си седи в центъра на терена и дава пасове настрани.

Изобщо не си прав. Арсенал принципно никога не са работили за ширина, там трансферната политика е без коментар и е друга тема.
Един мач се печели с класа, сезон се печели от достатъчно класен и широк състав.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 06 мар 2018 11:46

Thsmith написа:Варан и Бейли и в 50% + от мачовете пак ще играят Смолинг и компания. И двамата са адски чупливи защитници...


Изобщо не си прав. Арсенал принципно никога не са работили за ширина, там трансферната политика е без коментар и е друга тема.
Един мач се печели с класа, сезон се печели от достатъчно класен и широк състав.

А как би описал трансферната политика на Челси този сезон?Кой измежду Баркли, Дринкуотър, Палмиери, Бакайоко, Жиру, Запакоста беше взет, за да е титуляр?Защото измежду тези шестимата само Палмиери не отписвам като посредствен, тъй като даже не съм го гледал.Но Баркли е най-посредственият футболист, който англичаните редовно хайпват, Дринкуотър тук там дава диагонален пас, Жиру е вечната резерва, Запакоста и Бакайоко и те са посредствени.Реално само Мората беше взет с идеята да е титуляр, а той винаги си е бил вечна резерва и вече и в Челси започва да играе на любимата си позиция-на скамейката.Конте искаше да задържи Матич за трета опция след Фабрегас и Канте, евентуално да го пуска титуляр с Канте в по-трудните мачове-Матич не пожела да остане, та бе взет Бакайоко за бройката.Конте искаше Алекс Сандро за титуляр, не стана, та Палмиери дойде за бройката.Искаше Лукаку, ама не стана, та Мората дойде, та да се отчетат Челси с трансфер.Нещо и Бачуи не хареса, въпреки че той май бележеше на всеки 120 минути, та взе Жиру за бройката.И сега Челси имат сигурно 12-13 играчи за така любимата ти ширина, а Азар, Вилиян и Канте трябва да носят отбора на гърба си.
Втръсна ми от играчи за ширина-ние имаме ширина при централните защитници, а единственият що годе стабилен е Байи, дето е редовно контузен.Вчера гледах Смоулинг и Линдельоф и се чудех кой по-напред да нахокам.След това се сетих, че опциите им са Рохо и Джоунс, та почнах да ги ценя.Дармиан, Рохо, Джоунс, Фелайни, Мактомини, Карик вече-седят си ей така, да има някаква бройка.Същевременно Фосу-Менса, който прави добър сезон с Палас, отиде под наем.Перейра и той.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23276
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 06 мар 2018 15:23

Глупости....

Матич си беше абсолютен и безусловен титуляр. 35 мача в ЕПЛ миналата година. Пропусна последните 2 кръга и само един през сезона. Бакайоко си беше взет за титуляр и е титуляр. Сега пропусна мачове заради наказание и контузия, до този момент си беше постоянно в състава въпреки слаби игри. Дринкуотър беше взет за допълнителен играч за да не трябва Конте да влиза по някое време. Онзи запакоста също и това е.

Вие в момента имате играчи за ширина, но ви трябва класа. Абсурд е обаче да махнеш всичката ширина и да останеш с 12 човека състав.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23276
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 07 мар 2018 23:54

Scholesy93 написа:Спомнете си нашите лигльовци какво играха след като Тотнъм ни поведоха с 2-0.Вижте Тотнъм днес как реагираха на такава ситуация. Сега сравнете ние какви заплати плащаме, съпоставете това с факта, че в Тотнъм най-високата заплата е 120к на седмица.Айде пак да чуя, че Мумьо постигал страшни резултати.
Предпочитам поет за треньор пред португалски песимист, който по примера на Кафка си мисли, че полицаите, съдиите, съседите, правителството и баща му са част от някаква световна конспирация, целяща да съсипе живота му.

Видя ли как реагираха днес? И до какво водят тези "поети"? :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 08 мар 2018 17:20

Thsmith написа:
Scholesy93 написа:Спомнете си нашите лигльовци какво играха след като Тотнъм ни поведоха с 2-0.Вижте Тотнъм днес как реагираха на такава ситуация. Сега сравнете ние какви заплати плащаме, съпоставете това с факта, че в Тотнъм най-високата заплата е 120к на седмица.Айде пак да чуя, че Мумьо постигал страшни резултати.
Предпочитам поет за треньор пред португалски песимист, който по примера на Кафка си мисли, че полицаите, съдиите, съседите, правителството и баща му са част от някаква световна конспирация, целяща да съсипе живота му.

Видя ли как реагираха днес? И до какво водят тези "поети"? :lol:

Добре.Какво точно се очаква от Почетино?Няма играч с който да взима повече от 100 хиляди на седмица.
Тотнъм играха футбол.Могат да си тръгнат с гордо вдигнати глави.Говорим за шампиона на Италия, два пъти стигал финал на ШЛ последните три години.
Гуардиола и той се води поет.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост