Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 26 апр 2021 08:49

Гледам, на никой не му се коментира вчерашният мач или по-точно разходка. :lol:

Нищо. То така или иначе дори да бяхме спечелили, трябва да разчитаме на Сити да се дънят, за да може да има някаква интрига към края. Гледам към четвъртък. Тогава ще трябва да се играе сериозно.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 26 апр 2021 09:31

Еми аз го гледах до 70-тата минута някъде и честно казано не беше чак толкова зле. На Линдельоф пасовете зад гърба на защитата към Рашфорд почват да му стават маркови отигравания. И една дузпичка спестиха за игра с ръка на Шоу, та толко за тоя мач. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 26 апр 2021 09:37

Няма какво да се коментира! Скоулси93 не изкоментира, че Оле е бъзливец и некадърен, аз гледах мача и ето... изгубени точки :)

Сега сериозно, просто има и такива мачове, няма как. Играта ни ми хареса, имахме си положения, но... какво да се направи! Сити няма какво да ги гледаме: шампиони са. По-скоро гледам резултатите на Лестър за нашето второ място. Не че е фаталогия да сме и на трето или четвърто, но някак си по-престижно е и пО ни отива в момента :)

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 26 апр 2021 09:45

Не знам дали е бъзливец, ама очевидно си има фаворити. Играта не беше лоша, ама стартовия състав беше убиец, демек ни уби. Пак срещу малък отбор излизаме с Фред и Скот, защото Дони вече е персона нон грата, и куцат пасовете. А за Дан Джеймс не искам да говоря просто- как може Глейзърс да съсипят историята на такъв велик клуб на хората?В кой друг голям клуб сакат, бездарен и интелектуално дефицитен индивид ще получава шанс след шанс отново и отново да дъни отбора? Два пъти получи извеждащ пас един на един, два пъти му се изгуби топката между краката. Видяло се е, че за ЛЕ ще хвърляме сили. Ама след Анхел Гомес не искам и друг талантлив играч да си тръгне от клуба, защото фаворити като синът на Гигс не можеш ги извади от състава. Амад не знам защо дадохме 30 милиона. Верно е млад и неопитен, ама все може повече от това недоразумение.
Иначе играта ставаше. Магуайър два пъти изпусна, Рашфорд както винаги десет пъти получава топката на границата на наказателното и почва да върти и да сучи, вместо да стреля, Дан Джеймс два пъти един на един излезе и даже не можа да стреля, Бруно с добро положение. Обаче след Глейзърс е време и Оле да излезе и да се извини, че си прави гавра с историята на клуба пускайки такова бездарно същество като Дан Джеймс. Страхан, Канчелскис, Бекъм, Роналдо....Дан Джеймс........
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 26 апр 2021 14:00

Точно сега не мисля, че трябва да пускаме нови играчи и да експериментираме. Явно Оле е позапазил някой играч предвид идващият мач с Рома след 2-3 дена. Остават още няколко мача, новите ще поучастват в предсезонната подготовка, Дони включително, може би ще има и реални мачове, така че да видим какво ще става другият сезон. Да не говорим, че Погбицата ако се махне, то неговото място се взима от Дони без проблеми.

Ще поживеем, ще видим! Да не се хвърляме върху Оле заради това, че не пуска играчите, които страшно много харесваме поради някаква си причина. Ние виждаме тези играчи на някакви клипчета в предишни отбори, но не и по време на тренировките.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 26 апр 2021 15:58

Прав си. Не е сега момента да пускаме непознати играчи и да рискуваме. Трябва да пускаме сигурни слабаци като Дан Джеймс, които със сигурност ще объркат всичко възможно. Когото и да пуснем вместо него не би било риск-той нищо не носи. Риск е да излезем с него като титуляр и от първата минута да сме с човек по-малко. Поне Бруно малко му се накрещя.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 26 апр 2021 16:46

Е в крайна сметка сме в топ 4 със сигурност, а нямаме шанс за титлата. Имаме два мача с Рома, шанс за финал срещу не толкова претенциозен отбор (който и от двата да се класира). И да се правят сега грешки във ВЛ, не е фаталогия. Та от там и грешките на Джеймс не са фатални, особено ако неговото участие означава почивка на някой от титулярите за ЛЕ. И в случая ЛЕ е важна не заради класирането в ШЛ (там сме си, 100%), а просто от гледна точка на НЯКАКЪВ трофей.

Така че не виждам нищо нелогично и фатално в цялата схема. Да стискаме палци за трофей и това е :) ВЛ е ясна вече.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 05 май 2021 11:06

Сити ще правят ли требъл? :? :x
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34786
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 05 май 2021 11:26

Остави ги шумните. По-интересно е дали ние ще завършим сезонът :lol: Ще има още простести на останалите домакинства. Най-много да ни вземат точки или да ни извадят от Лигата :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 05 май 2021 11:39

То да се чуди човек... да иска ли Реал Мадрид да спечелят ШЛ или Челси или пък Челси ФА Къп... Кой от друг по-противни отбори са, все правещи всичко с феноменално много пари.

Наистина не знам, но ако Сити направят требъл няма да е незаслужено. Колкото и да ми е неприятно да го кажа това!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта