Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот jelew73 » 29 ное 2021 15:57

Ralf Rangnick
Games: 294
Won: 121
Drawn: 71
Lost: 102

Goals for: 456
Goals against: 410

Points per game: 1.48
Win rate: 41.6%
Loss rate: 34.7%

Goals per game: 1.55
Goals against per game: 1.35

Bundesliga titles won: 0

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6040
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 29 ное 2021 16:01

Е И ?!

Да е бил треньор на Дортмунд или Байерн ?

Доста повърхностно разсъждаваш
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 29 ное 2021 16:39

На Рагник проблемът ще му е не само Роналдо, ами и Погбату, и Рашфордчето и всички други примадонки. Като не им хареса стилът на игра, няма да се адаптират и ще се влачат по терена и хайде пак бойкот. откъде накъде ще променят те амплоата си!? Те прости футбалери ли са или са мега-звезди, които дърпат конците в отбора ни!? Дано не съм прав! С изключение на Моуриньо, всичките ни треньора ми бяха симпатични, включително и Рагник, но отиваме натам, че в края на сезона ще сме осрали още един треньор.

А временен треньор да прави трансфери, не ми се струва логично и читаво. Отново казвам, ако имат намерение да е постоянен, добре. Но временен да прави харчове зимата... Ще е странничко!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6040
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 29 ное 2021 17:03

:P Погбицата нямал търпение да започне работа с Ралф :lol:
Опасен е
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот man_utd_ » 29 ное 2021 17:17

SkyQuest написа:На Рагник проблемът ще му е не само Роналдо, ами и Погбату, и Рашфордчето и всички други примадонки. Като не им хареса стилът на игра, няма да се адаптират и ще се влачат по терена и хайде пак бойкот. откъде накъде ще променят те амплоата си!? Те прости футбалери ли са или са мега-звезди, които дърпат конците в отбора ни!? Дано не съм прав! С изключение на Моуриньо, всичките ни треньора ми бяха симпатични, включително и Рагник, но отиваме натам, че в края на сезона ще сме осрали още един треньор.

А временен треньор да прави трансфери, не ми се струва логично и читаво. Отново казвам, ако имат намерение да е постоянен, добре. Но временен да прави харчове зимата... Ще е странничко!



Пари за зимни трансфери нямало да има, дори и да продадем играчи зимата. Според Глейзър отборът ни бил достатъчно силен( не че са далеч от истината). Иначе на мен ми се иска да се включи по-активно при трансферите лятото.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 29 ное 2021 17:36

Погбату така се пулеше и при уволнението на Моу (един вид, ти с кого си мислиш, че имаш работа бе, кьопек), дойде Оле, работеше му се с него и сега не му се работи. Сега и с Рагник му се работи! За 2 години! После... ти с кого си мислиш, че имаш работа бе, кьопек! И пак ще хвърля погледи по социалните мрежи! Тия филми сме ги гледали!

Иначе Глейзър са като цяло прави: съставът ни е достатъчно силен! То 10 години все градим състав, ебати! Сега имаме в състава Де Хеа, Варан/Линдельоф, Магуайър/Байи, Шоу/Телеш, Уан Бисака, Роналдо, Рашфорд, Санчо, Погба, Бруно, Кавани. Къде повече да градим, ебати!? Прибавяме и играчи като Дони, МакТоминей, Матич, Фред, Грийнууд, Хендерсън и какво става!? Да започваме ли да смятаме колко сме хвърлили за тях като пари и колко им даваме за заплати общо!?

Неее, не опира въпроса до нови играчи да се купуват. Имаме ги! Трябва ни треньор, който да ги научи да играят и да може да пуска сешоари в съблекалнята като се лигавят на терена. А не треньорът да го е шубе да им скръцне със зъби понеже ще му изстине мястото и ще се изложи заради тях.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6040
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 29 ное 2021 17:40

Пич, това имах предвид предната седмица под треньор с твърда ръка.
Рангник мисля, че е такъв. Но е малко по - дипломатичен от Съра. Също така има и чувство за хумор с прослувутото му колело на късмета :lol:
Последна промяна от MASTER_COOL на 29 ное 2021 17:58, променено общо 1 път.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот SkyQuest » 29 ное 2021 17:53

Пичага, аз абсолютно съм съгласен с твърдата ръка, ама... не е като да не са минали Ван Гаал и Моуриньо през нас. Те не са ли с твърди ръце!? Да кажем, МОйс и Оле са "анонимници" (макар че гледаме как Мойс вдига втори отбор с никакви пари, а при нас го насраха за 8 месеца, пак заради лигни).

Въпросът е да му се ПОЗВОЛИ да вършее с твърдата тъка, а не да бъде пряко подчинен на разни африкански разноцветни прически, СУУУУУ-та, Хора Фондации, татуирани кифли и пр. продажници. Като не е доволен от Роналдо, да го закотвя и да няма последствия. Като не е доволен от Погбиту, да го закотвя и оня да си мрънка колкото си иска. Ако прецени, че Рашко Талантко не може два паса да върже и един финт да направо от егоизъм, да го слага на скамейката и да не го линчуват, че е сложил на пейката националният къдрокос и дългонос идол.

Такова ни трябва. Аз пък имам предвид, че ако това не се позволи от страна на ръководството, спукана ни е работата! Ако ще и САФ да се върне, пак ни е спукана работата!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6040
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 29 ное 2021 20:10

Твърди се, че Глейзърите сменят политиката и ще дадат пълната спортно техническа власт на Рангник и на следващият ни мениджър. Спират с послушковците, а така ще спре и толерирането на играчите за сметка на треньорите
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот jelew73 » 29 ное 2021 20:43

MASTER_COOL написа:Е И ?!

Да е бил треньор на Дортмунд или Байерн ?

Доста повърхностно разсъждаваш

Може и да си прав, но колко да е повърхностно при положение, че за последните 10 години има 2-3 сезона само в Лайпциг. Така ли пък никой не му видя извънземния талант и да го покани. Вярно не е бил в Дортмунд и Байерн (все пак там бяха Клоп и Пеп/Анчелоти), но в Шалке в добрите им години се задържа по-малко от сезон. Тезата ми е, че възлагате на Рангник твърде големи надежди. Да няма после, ама що така, що иначе ;)


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта