Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 09 мар 2018 16:44

Абе конкретно за Шпорите проблема им е, че нямат манталитет на шампиони. Те се задоволяват с добро представяме и красиво отпадане. А истината, е че имаха всички шансове да продължат напред.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 12 мар 2018 18:54

"Маркъс е само на 20 години и аз съм много доволен от представянето му. Дали може да играе във всеки мач като титуляр? Не, разбира се. Но той е играч, в който аз много вярвам и съм много щастлив от това, което прави той. Бях прочел един цитат от най-лошия мениджър в историята на Висшата лига Франк де Бур, - 7 мача, 7 загуби, 0 вкарани гола - че Маркъс няма да научи нищо под мое ръководство. Може би под негово щеше да научи как да губи", заяви португалецът.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 12 мар 2018 18:59

Еми то си е така. Онзи вместо да се скрие и да не си показва носа пред медии, тръгнал да дава акъл... Дава направо ново значение на титлата "Специалист по провалите" :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 648
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 15 мар 2018 22:14

В ето такива момунти малко съжалявам,че нямаме собственник като Абрама...колкото и да са ми противни чукотките...

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Serafim » 16 мар 2018 11:06

Beloev написа:В ето такива момунти малко съжалявам,че нямаме собственник като Абрама...колкото и да са ми противни чукотките...


Абрама да не е цъфнал и завързал? Миналогодишната титла бе в такава конкуренция... чудно. А сега и Челси са изправени пред кръстопът - нов треньор, нови трансфери = много милиони. А както виждаме вече трансферите от 40-50млн. не гарантират качество, а просто извиване на ръце.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 648
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 16 мар 2018 11:19

А не казвам,че Челси са за пример и са бетон,просто този Жозе трябва да изчезне от отбора час по скоро,а нашето ръководство показва доста голямо търпение към него...

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 16 мар 2018 11:30

Ръководството все пак иска да покаже, че Юнайтед не се управлява с решения от днес за утре, а се изисква от мениджърите дългосрочен план и перспектива. Аз уважавам това и мисля, че е правилно. Не е правилно мениджърите да се сменят като носни кърпички. Но за мен ръководството трябва да поиска от Жозе кардинални промени в тактиките и начина на игра. Има достатъчно време до края на сезона Жозе да покаже, че може да играе атакуващ футбол и че може да излиза срещу топ отборите за победа, а не затворен отзад и с единственото решение в офанзивен план - изсипани топки към Лукаку. Ако Жозе не промени тактиките си, тогава да обявят публично, че Жозе ще е мениджър до края на сезона и да се договорят с някой друг мениджър, който да започне да мисли, кои играчи иска да разкара и кои да остави. Нищо няма да спечелим ако освободим Жозе сега, макар че на мен ми е писнало от него и като фен на отбора не искам да го гледам повече край тъч линията. Но ако съм директор в Юнайтед няма да го уволня толкова импулсивно.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 648
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 16 мар 2018 11:55

Много си прав! Може би и за това сме фенове на Юнайтед...но ако продължава така наистина е най-добре да се разкара от отбора час по скоро и да се пробва с някой друг дългосрочен вариант! Този човек с тази игра просто съсипва идеологията на клуба!

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 16 мар 2018 17:32

Рохо е преподписал до 2021г.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 17 мар 2018 06:11

Шефът пак е направил поредно интервю с цел търсене не извинения и снижаване на очакванията. Какъв лидер!
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта