Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 19 яну 2019 18:04

Едва ли ще изпреварим Тотнъм.Но вече и тяхното място в топ 4 е под въпрос.Ериксен и Деле Али бая товар ще носят този и следващия месец.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 20 яну 2019 11:08

https://www.facebook.com/Manchester.Uni ... 2229183971

Тоя продължава да говори за миналото, забравяйки, че в настоящето футбола е много променен и не можеш с една и съща умряла тактика да играеш сто години. Претендира, че не са му доведени играчи - той какво иска, 15 нови и да се чудим какво да ги правим после, при все че изкарва 2 години средно в отбор :lol: :lol:
И аз очаквах тоя да върне Юнайтед на върха, ще го върне ама с тоя стил се оказа невъзможно.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 20 яну 2019 12:47

И аз му гледах интервюто.Само го чакам да използва някое конкретно име, за да може да го осъдим и да си върнем неустойката. Абсолютен продажник и мърша.Като беше недоволен, да беше напуснал лятото.На Мойс му признавам-трудна задача имаше.ЛВГ поне изчисти състава от заклетите на САФ играчи, а и от доста некадърници.Даде шанс и на младите.На Моу му пожелавам да продължава да хапва парички в тази телевизия от арабите, да дели едно студио с останалите мухльовци като Ричард Кийс и Анди Грей, защото футболът определено е по-добър без него.Срещу Тотнъм за пръв път от много време играхме срещу голям отбор и не приспахме зрителите пред телевизора.
Изключително отвратителна личност.Един журналист, близък до клуба, в едно интервю каза, че няма такъв нарцисист и егоист като Жозето.Офисът му в Португалия бил един вид храм и култ към личността-само негови снимки, автобиографии и медали имало там.Толкова много пари има, и пак отиде при някакви чаршафи да коментира мачове.Ед трябва да бъде уволнен, задето го докара това менте в клуба и го остави две години и половина да си развява коня.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 20 яну 2019 13:48

За мен беше изненада, че му удължиха договора. По-скоро беше инициирано от агента му и него, а тия горе се подведоха заради ЛЕ, която беше с уникален късмет взета. Неслучайно когато го питаха дали го е страх от уволнение, той си изтъкваше договора съвсем спокойно. Всичко си е предварително режисирано. Абсолютно всеки път по един и същи начин му се развиват нещата в клубовете. Направи една камара пари от уволнения. Скъпи подаръци за Коледа яко.
Гуардиола не го харесвам като личност, но си залага 3-годишен договор и след него се маха. Сега мисля, че ще остане дори над тези три, a тоя моуринХой едвам се задържа където и да е. Да го взимат псж и да ги съсипва и там малко.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот diplomat » 20 яну 2019 19:21

Предполагам включената сума е за самото отдаване под наем, защото на Дармиан му изтича договорът през идното лято. Оказа се слаб трансфер, но италианецът се отнесе професионално към статута си на резерва и винаги се раздаваше в лимитираното си игрово време. Само не разбирам за какво им е на Ювентус, като си имат един Де Шилио вече. :lol:

Всъщност сега прочетох, че имаме опция за удължаване на договора с още 1 година, така че явно наистина тези 4 млн. са откупна клауза. Тия италиански отбори кво се правят на скъсани, мамицата им. :twisted:

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот CSKA69 » 20 яну 2019 19:30

t0bl3ro_bg написа:Гуардиола не го харесвам като личност, но си залага 3-годишен договор и след него се маха. Сега мисля, че ще остане дори над тези три

Договорът на Пеп Гуардиола с Манчестър Сити беше за три години - 2016-2019, но в края на миналия сезон подписа удължаване с още две - до 2021-а ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 20 яну 2019 19:40

CSKA69 написа:
t0bl3ro_bg написа:Гуардиола не го харесвам като личност, но си залага 3-годишен договор и след него се маха. Сега мисля, че ще остане дори над тези три

Договорът на Пеп Гуардиола с Манчестър Сити беше за три години - 2016-2019, но в края на миналия сезон подписа удължаване с още две - до 2021-а ;)


Да, това имах предвид.
Не изключвам да си тръгне след края на този сезон, но не го вярвам.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот diplomat » 20 яну 2019 19:46

CSKA69 написа:
t0bl3ro_bg написа:Гуардиола не го харесвам като личност, но си залага 3-годишен договор и след него се маха. Сега мисля, че ще остане дори над тези три

Договорът на Пеп Гуардиола с Манчестър Сити беше за три години - 2016-2019, но в края на миналия сезон подписа удължаване с още две - до 2021-а ;)

Ти често си доста обективен събеседник. На какво според теб, като страничен наблюдател, се дължи ситуацията в Юнайтед и прав ли беше Моуриньо едва ли не да саботира отбора с изявите си, за да докаже нещо на шефовете и собствениците? В последните дни Жозето направи две много дълги интервюта с Беин Спортс в Катар, ако не се лъжа, и там за мен лично се видя какъв голям егоцентричен ревльо е този социопат. За мен този човек не разбира същината на футбола, дори сам португалецът си призна, че не бил част от "футболното племе" - това му бяха думите, което ми показа колко точно не го интересува духът на футбола и как Моуриньо никога не би могъл да разбере историческото наследство на Манчестър Юнайтед, нашите традиции и нашите възприятия като последователи на Сър Мат Бъзби и Сър Алекс Фъргюсън.

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот CSKA69 » 20 яну 2019 21:15

Ситуацията в Юнайтед се дължи на поредицата от грешни решения на ръководството в критични моменти за развитието на клуба след оттеглянето на Сър Алекс Фъргюсън.. Назначението на Дейвид Мойс беше огромна грешка, върнала клуба години назад в развитието му, назначаването на Ван Гаал също поради факта, че философията му за футбола се оказа неподходяща за условията и традициите на клуба ;) Ръководството отново продължи с грешните си решения при избора на Моуриньо да смени холандеца.. Колкото и неподходяща да беше философията му, Ван Гаал започна реалната промяна в Юнайтед, създаването на новото поколение; на новия облик на тима... Този процес беше прекъснат грубо и беше взет противоположен завой с назначението на португалеца.. Паниката от това как да бъдат спряни идващия при съседите Гуардиола и надигащия от пепелта Ливърпул Юрген Клоп доведе до там, на практика почти никой от купените от Моуриньо играчи да не окаже никакво влияние върху развитието на клуба.. Даже обратното - какво по дяволите прави още при вас един Алексис Санчез, например?! Провалът на Моуриньо на трансферния пазар си е лично негов и е равен на провалът му на самия терен игрово и на провала му в отношенията с играчите, дори доведените от него.. Писал съм достатъчно за Моуриньо и за причините за залеза му като топ мениджър (може би той щеше да е подходящ за Юнайтед при други времена и обстоятелства ...сегашният му престой може да се определи като един от най-слабите му в кариерата), но отново се връщам на ръководството ви - както казах назначението на Специалния беше грешка, още по-голяма - удължаването на договора му и най-голямата, предопределила неуспешният ви сезон засега - немахането му още през лятото, когато все пак вашият борд се усети и реши да не дава повече пари за харчене на Моу..
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 21 яну 2019 17:07

Мен точно борда ме притеснява-всички сега се радват, че САФ и сър Боби явно са се наложили и са довели до назначението на Оле.
Но Мойс също е тяхно назначение.Нужен е баланс-Уудуърд търсеше бързи резултати с много харчене на пари и назначаване на континентален, уж модерен, треньор като Моуриньо.САФ и сър Боби пък търсят новия Фърги, а такъв няма.Нужен е модерен треньор, но и да отговаря, поне отчасти, на философията на клуба.В момента САФ сигурно ще държи, ако не е Оле, да докараме някой като Еди Хауи.Уудуърд пък като нищо ще ни го набута пак с някой "тактик" като Конте и Симеоне.Нищо че Симеоне, дето Жозето го прославя като много успешен с великите му тактики, в момента има състав, който превъзхожда Реал и не отстъпва на Барса, а освен Гризман друг в атака не играе.
Почетино и Зизу налагат млади играчи, а Зизу има и успехи.С оглед на инвестициите, които получиха, резултатите са добри. Футболът е приятен.Ако те двамата не дойдат, то работата е редно да отиде при Оле.
Между другото, вчера Поч би Фулъм с един здрав Ериксен и банда сакати коне в атака.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта