Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hipopotuk
Мнения: 41
Регистриран на: 10 май 2008 18:59
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот hipopotuk » 17 мар 2024 20:32

KOPScousers написа:
JustChelsea написа:
Beloev написа:Алееееееее....ш.иб.й оркитееееееее....айдееееееее

Я полека с езика

Остави го да се радва човека. Второто полувреме е умалял да псува своите, ся нека псува и нашите. Сега му се е паднало. Аз си ги псувах моите 120 мин +. Изключително нагло и мишкарско поведение!

майка си ли дириш тука чукундур

JustChelsea
Мнения: 1314
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот JustChelsea » 17 мар 2024 20:34

hipopotuk написа:
KOPScousers написа:
JustChelsea написа:
Beloev написа:Алееееееее....ш.иб.й оркитееееееее....айдееееееее

Я полека с езика

Остави го да се радва човека. Второто полувреме е умалял да псува своите, ся нека псува и нашите. Сега му се е паднало. Аз си ги псувах моите 120 мин +. Изключително нагло и мишкарско поведение!

майка си ли дириш тука чукундур

Млъквай
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот KOPScousers » 17 мар 2024 21:36

vasilnv написа:Хубав гол на Амад (Гарначо го затрудни с тоя пас, но пък си изигра положението майсторски), ама крайно тъп червен картон... И после си подари екипа на някой от публиката все едно мача е свършил, добре че не изравниха, че щяхме да станем за смях.
Иначе пък добре се включи, третия гол и той беше в резултат от добра преса от негова страна. Чудото стана, Рашфорд вкара гол, ама една седмица трябва да тренира удари сам срещу вратаря. Вече не знам Ливърпул колко са изпуснали през вторите 45 минути, но като чета мненията май са си ни изтървали. Срещу тях никога не е лесно, особено и предвид формата на двата отбора, така че сме си заслужили празненствата - да посмеят да не играят финал в този турнир...
Очаквам във ВЛ да ни изкъртят обаче :lol:

Не знам ще видим какво ще стане във ВЛ. Тоя хипопотама дето ме е цитирал така вулгарно, от де го избарахте? :mrgreen:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 17 мар 2024 22:18

От Аржентина Франция не съм гледал такова зрелище. Феноменален футбол. Ливърпул да приемат загубата в този мач. За мен си я заслужихме. xG коефициента е за нас. Иска се много воля да обърнеш този Пуул и то на два пъти. Шапки долу
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 663
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 17 мар 2024 22:40

Днес Юнайтед игра така както ТРЯБВА да играе всеки мач! Да,не цял мач,да с грешки и пропуски,но така трябва да сме винаги. Хъс,борбеност,мотивирани и всеки да дава всичко от себе си!
Ако не беше Рашфорд мача свършваше в 90' :)

Astronomer
Мнения: 477
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 18 мар 2024 10:16

Вчера ме върнаха около 15 години назад. Значи можело! Лошото е, че на полуфинала отпадаме!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 18 мар 2024 10:46

От Ковънтри ??? Не, че е невъзможно де. Но чак пък да отпадаме на 100%
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 18 мар 2024 10:58

Трети пореден мач, който не гледах. Гледам станал е хубав мач с много атаки и малко защита. Това може и да е най-добрияг момент на сезона-мега лоша година, но поне спряхме Ливърпул. Едно време бяха обърнати настройките-те се кефеха, когато ни спираха нас към трофеите. Има някакъв шанс и за купата даже-Почетино играе Оле стил със затваряне и бързи контраатаки. В последния мач със Сити надигра тактически Пеп, не е изключено на полуфинала да го бие и да играем с Челси финал, а срещу тях шансове имаме.
От реакциите в интернет и хайлайтса, дето гледах, гледам че Коби, Амад и Дало са обрали суперлативите. Много ми се иска Амад да натрупа минути през втората половина на сезона-момчето в Съндърланд демонстрира качествено израстване. Техника винаги е имал, но се научи и да трупа километраж на терена и да търпи ритания. Много гаден сезон му се получи-хем контузия рано рано, хем играе на позицията на любимеца. Любимецът, въпреки хубавия гол, за мен продължава да е безполезен и е редно Амад да ни е четвъртата опция за трите позиции в атака след Хоулунд, Гарначо и Раш. Рашфорд и той е понатрупал километраж, въпросът е защо чака мача със Сити да се раздава, а го мързи останалите мачове. Трябва да живне малко-иска ми се да го продадем, ама на тая заплата и тоя мързел само ПСЖ биха били склонни да платят нещо. А и лятото имаме 10 инвалида да гоним, едва ли и Рашфорд може да го заместим.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Astronomer
Мнения: 477
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 18 мар 2024 11:59

MASTER_COOL написа:От Ковънтри ??? Не, че е невъзможно де. Но чак пък да отпадаме на 100%

Да, от Ковънтри! Обичаме да се дъним срещу малките отбори след като сме изиграли добър мач срещу голям отбор. Някак си, възгордяват се лекетата, вирват носовете, помислят си, че са спечелили требъл и излизат с нагласата, че противникът сам ще се бие. И като ни го набие, започват с драматичните постове в Инста как ще се върнем по-силни и да им вярваме.

Логиката сочи да не съм прав, че ще отпаднем, но....

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 18 мар 2024 12:46

По-вероятно да стигнем финал със Сити и там чинно да загубим :D

Спомените от миналото беше вчерашния каръшки мач, взет след обрати и драми. Изключително рядко виждаме такива неща от нашите лекета. Беше добро чувство да помпаш така вечния враг :lol: Надявам се след 3 седмици отново.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта