Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist



Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 08 яну 2019 09:46

Чудно. Ще стане интересен двубой. Ще играят на кръв за тяхната купа. :D
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот diplomat » 08 яну 2019 21:56

Jackxxx написа:Чудно. Ще стане интересен двубой. Ще играят на кръв за тяхната купа. :D

На мен ми се ще и ние да играем на кръв, та белким стигнем финала пак и ги изравним по брой купи на ФА отново. Миналата година заради Моуриньо не спечелихме финала, Челси бяха в много слаба форма, но мрънкалото не спря да обвинява Рашфорд, че не бил като Лукаку и пак играхме с познатия селски стил. Е, сега се вижда кой е по-талантливият и техничен нападател от двамата...

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34777
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 09 яну 2019 22:10

Адски яростни дербита бяха с гънърите в началото на века. Кийн само чакаше да дойде мач с тях и да скача на Виейра :mrgreen: Имаха си кучета тогава и Арсенал. Трудно баш в Лондон, но защо пък да не изненадаме?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34777
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 11 яну 2019 21:58


:lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 15 яну 2019 08:51

Тия дни освен регулярните спекулации за Почетино, се говори за Чоло и за... :mrgreen: Саутгейт! :mrgreen:

Между другото, напоследък играчите все повтарят едно и също нещо - "Това е истинският Манчестър Юнайтед". Честно казано освен Де Хеа, може би, не знам кой друг разбира наистина какво е истинският Манчестър Юнайтед. И за мен това не е истинският Манчестър Юнайтед. Но едно е сигурно Оле прави всичко възможно да възроди това, което беше потъпквано последните 5 сезона и половина. И важното, е че играчите разбират това нещо и очевидно се чувстват добре и им харесва.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1066
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 15 яну 2019 12:03

Почетино и Зизу трябва да са опциите.Ако не стане, то Оле да получава работата.
За Симеоне и Конте най-много ме е страх, защото визитката им не е лоша.Той Ед просто ще влезе в Уикито и ще им прочете успехите, а след това ще им предложи договор.След това две години пак ще слушам как ще се надиграваме тактически с Биг Сам и Нийл Уорнък, а и как на лятото не сме направили правилните трансфери.Атлетико тази година трябваше да скочат за титлата-Реал са в нокаут, а Барса лежат на гърба на Меси и Панчо Суарез.Вместо това Симеоне взе здравето на Коща, Желсон Мартинс и Лемар.
Един Гризман ги държи над водата.
А за Саутгейт-без коментар.С пет корнера би Панама и Колумбия и англичаните го обявиха за тактически гуру.Ако нямаха такива лесни съперници, пак на осминафиналите щяха да си отидат.
Мен за Сари ме беше яд, ама и неговите тактики са едни....Челси в последно време изповядват филосъфи на ЛВГ.Единствената разлика е, че имат Азар да ги спасява.
Нужен ни е треньор, който да даде свобода на играчите.
А и да не дава шанс на сакати играчи.Вчера четох, че Оле иска да бие шута на Фелайни и Скот.Поне в моите очи с тези действия много сериозно се доближава до работата.Те сър Алекс и сър Боби сигурно ще ронят сълзи за новия Дънкан Едуардс, но Мактомини просто е скаран с футбола.Грийнууд, Чонг, Фосу-Менса, Анхел-те биват.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 15 яну 2019 13:38

Scholesy93 написа:Почетино и Зизу трябва да са опциите.Ако не стане, то Оле да получава работата.
За Симеоне и Конте най-много ме е страх, защото визитката им не е лоша.Той Ед просто ще влезе в Уикито и ще им прочете успехите, а след това ще им предложи договор.След това две години пак ще слушам как ще се надиграваме тактически с Биг Сам и Нийл Уорнък, а и как на лятото не сме направили правилните трансфери.Атлетико тази година трябваше да скочат за титлата-Реал са в нокаут, а Барса лежат на гърба на Меси и Панчо Суарез.Вместо това Симеоне взе здравето на Коща, Желсон Мартинс и Лемар.
Един Гризман ги държи над водата.
А за Саутгейт-без коментар.С пет корнера би Панама и Колумбия и англичаните го обявиха за тактически гуру.Ако нямаха такива лесни съперници, пак на осминафиналите щяха да си отидат.
Мен за Сари ме беше яд, ама и неговите тактики са едни....Челси в последно време изповядват филосъфи на ЛВГ.Единствената разлика е, че имат Азар да ги спасява.
Нужен ни е треньор, който да даде свобода на играчите.
А и да не дава шанс на сакати играчи.Вчера четох, че Оле иска да бие шута на Фелайни и Скот.Поне в моите очи с тези действия много сериозно се доближава до работата.Те сър Алекс и сър Боби сигурно ще ронят сълзи за новия Дънкан Едуардс, но Мактомини просто е скаран с футбола.Грийнууд, Чонг, Фосу-Менса, Анхел-те биват.



Не е важна толкова визитката, колкото стилът на треньора да е в унисон с философията на Юнайтед - пример португалското менте. Зизу не ми се вижда като сериозен избор. Твърде неопитен е за такъв отбор. Реал е едно, тук друго. Там изкара уникален късмет. Харесвам го, но не го искам в Юнайтед, рано му е. Стилът му не е изчистен и също така прави грешки, които дори в Реал се забелязваха. Почетино и Оле трябва да са претендентите поради стила си и вижданията. А Почетино главен и Оле помощник с Фелан ще е брутална комбинация, може би :) Не вярвам да е възможен такъв вариант, тъй като трима души са много да ръководят. Сега не ръководи Оле, а Фелън, така че задължително трябва да бъде в екипа на следващия. САФ го казва същото в книгата си, а сега вече сме и свидетели, че това е правилното решение.

За свободата - мисля, че Почетино я дава в Тотнъм и за това се забавляват и вкарват по 3-4 гола без проблем. Налага и млади. Там проблемът е, че никога няма да са от калибъра на Юнайтед и виждаме как дори с добър треньор не става печеленето на титли. Няма гаранция, че ако дойде ще има успехи, но тук както казах, е съвсем друг отбор. Това се върти и като мнение на анализаторите, че му е време да се развива и да премине на друго ниво.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Ponko и 7 госта