Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 03 мар 2024 18:32

За съжаление мача не изглежда много по-различен от онзи срещу Ливърпул на Анфийлд по-рано през сезона. Засега единствено Онана с 3-те си ключови спасявания, късмета и някои добри намеси на Варан държат резултата 1:0. Но и тогава, и сега изглеждаме много далеч футболно от противника си. И има някакъв шанс евентуално ще вземем някоя точица, но дългосрочно нещата не изглеждат толкова добре за нас. Дано устискаме някак преднината и запазим някакви илюзорни шансове за топ 4, но наистина в момента сме си баш опълченците на Шипка.
Иначе Мейно малко е налял гипса, но отново уникално раздаване от това момче + хората в защита. Рашфорд е длъжник на отбора, въпреки гола си. Не може да си звездата на отбора и да не си поведеш нормално топката с шанс да си сам срещу вратаря или пък от онова воле вместо да разстреляш Едерсон, да не уцелиш тъпата топка.. Линдельоф и той е скандален, няма полезна намеса в защита и според мен ще седим една идея по-добре с Амрабат отляво.
Да видим второто полувреме как ще тръгнат нещата и дали ще гледаме още евтино катеначо или ще покажем малко футбол. С текущата игра на двата отбора Сити според мен ще ни обърнат лесно. Иначе малко непопулярно мнение, но ЕТХ ако успее да излъже някак Гуардиола с Евънс и Линдельоф на бека за мен ще си е един много сериозен + относно това дали трябва да ни води другия сезон. :D
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 664
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 03 мар 2024 18:54

Рашфорд и Линдельоф са скандални! Реално си личи колко много класа има в Сити,а при нас няма и надченки. От нашия отбор единствено Бруно евентуално би отговорил по класа спрямо играчите на Сити!

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 03 мар 2024 19:00

Разликата в класите е най-много отстрани по тъчлинията.Единия треньор иска да доминира и да печели с достойнство, другия иска във всеки един мач да открадне някакъв резултат....Писна ми да сме крадци...
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 664
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 03 мар 2024 19:11

Не знам колко години трябва да минат за да се разбере,че цял мач упълчение срещу сити НЕ става!!! Нямаме и доводи да се надиграваме със Сити!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 03 мар 2024 19:50

Пребиха ни с класа, стикованост и дисциплина. Рашфорд е за голям бой, но въпреки неадкатните му отигравания в нито един момент от мача не изглеждахме по-добрия отбор на терена. Жалко, че за пореден път стигаме до този извод, но трябва една брутална чистка в отбора, просто разликата в класите днес беше от земята до небето.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 03 мар 2024 20:07

Признавам си, че не гледах мача. Признавам си, че няма да гледам и другите ни мачове този сезон. Цял сезон искаме да крадем резултати, вместо да играем качествен футбол. Тен Хаг, когато дойде, каза че иска Юнайтед да играят смело и като равен с равен с другите големи отбори...Преди седмица се затворихме със Фулъм у дома. Вече ми става и зверски противен-във всяка една пресконференция говори така все едно играем извънземен футбол, просто съдиите и късмета не са наша страна....Не стига, че сме затворени, ами и след Шефийлд сме следващия отбор в лигата с най-много изстрели към вратата ни....Демек и в двете фази сме шит. Лошото е, че след Тен Хаг ще са ни нужни поне три години да се възстановим. Дори и Жозе не остави толкова тежко наследство. Имаме дърти звезди като Касемиро, Варан и Джони дето са за смяна....Наследените от Оле дървеняци тип Скот са още в отбора. Имаме и Антъни, Рашфорд и Санчо на безумни договори, които ще чакаме три години да изтекат. Най-лошото е, че следващия треньор ще наследи отбор с мишкарско мислене и без грам ориентация на терена, а това се дължи на един конкретен мишкар...Жалко, имах доверие на Тен Хаг. Но този сезон просто ми падна в очите...
PS Медицинския екип е за трепане....Играем веднъж на седмица и пак трупаме мускулни контузии...Евънс титуляр на Етихад, Линдельоф по левия бек, нямаме здрав централен нападател.... Маласия го няма година, Маунт реално има да прави повторен дебют, Лисандро за година има май 5 мача, Шоу и той играе 2 мача и пак излиза да почива.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 04 мар 2024 09:51

Няма по-голям наглец от ЕТХ, надмина другото лале ЛВГ. Онзи поне беше треньор, а този тотален лайнар !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 664
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 05 мар 2024 11:34

Една доста интересна и показателна статистика: след Съра сме победили с 5 или повече голове само ВЕДНЪЖ.... :D:D:D Въпреки всичките милярд и 200-300 милиона дадени за ментета!!!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 05 мар 2024 12:12

За сравнение Арсенал последните 3 гостувания си думкат по 5 гола твърдо :D
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34792
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 05 мар 2024 13:31

За мен стилът на игра е един и същ последните 10 години. Кюскане на топката, да се излъже съперник и късмет.
Само по време на пандемията при Оле пукахме по 3-4 гола с жога бонито :D Но беше много за малко. Тогава неграта Марсиал, Рашфорд и Грийнууд ся бяха разиграли без да искат.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта