Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 07 апр 2018 21:27

В този момент се радвам да се чувствам глупаво.Отложихме празненствата на тия боклуци, а и им нанесохме първа загуба като домакини на Джихад Стейдиъм.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MapTo_D » 07 апр 2018 21:36

Победата си е победа, окей, тия ще почакат още седмица-две, докато и на теория станат шампиони. Но пък това не променя мнението ми за Моуринката.
Като нищо на полувремето играчите са му теглили майна на тъпата схема и указания и са си заиграли освободено и спокойно. Не съм гледал и не знам дали е имало разлика де, или просто сме вкарали 3 гола на магия... :lol: :lol:

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 07 апр 2018 21:41

Ами Жозето че е слаб, слаб е. Те нашите пак атакуваха всичко на всичко 15 минути в мача. Ама им върза. То и на Сити им върза. Ама все пак Пеп излиза с половин отбо резерви и пак ни вкарват 2 гола. А ние цяло първо полувреме ги гледаме как цъкат. 100% на полувремето някой в съблекалнята е казал "Ай, сиктир на тая защита, дайде да атакуваме пък каквото стане". :lol:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

e4sy
Мнения: 276
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот e4sy » 07 апр 2018 21:45

С половината резерви , играха преди 2 дена и пак за малко да ви боднат в дупенцето :D
Как ми е кеф , че португалското менте и то ви ебе :D

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 07 апр 2018 22:06

Някой да даде на Бенджамин Менди конфети :lol: :lol:
А на тия лайнари само лошо може да им пожелая. Другия сезон дано последват примера на Конте.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 08 апр 2018 13:08

Това не е спечелен мач от нас, а загубен от тях, защото можеше да е най-малко Поне 4-0 до 35 минута.. да не говорим и за 5-0 първото.

Добре, че стърлинг е наш човек, та ни спести доста резил.

Пак си оставаме същата скръб, просто тоя път му върза на гения. Пак в стил "всичко отзад" и първото сме без удар даже..

Има пресен пример от Перфектни 45' преди 3 дни какво направи Ливърпул с тея смешници и отново нямаше промяна. Това говори, че този човек си знае неговото и мисли, че цял живот тая умрЕла тактика ще го вади. Да ама не ! Идва време когато спира да работи и това време отдавна е дошло, но няма кой да го проумее. Шампион ще стане отбор, който в защита е пълен леш, но 40+ мача няма кой да ги разкрие и всеки е отзад срещу тях, вместо да прави това, което Ливърпул за ШЛ ...

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 08 апр 2018 18:28

Напълно съм съгласен, че Сити са много зле отзад. Цял сезон всички ги гледат как цъкат. Само който не ги е атакувал Сити, само той не е вкарал срещу тях.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 08 апр 2018 19:51

Jackxxx написа:Напълно съм съгласен, че Сити са много зле отзад. Цял сезон всички ги гледат как цъкат. Само който не ги е атакувал Сити, само той не е вкарал срещу тях.

Да, ама ходи намери смелчаци да атакуват.Тия не са като Пуул-срещу Пуул се затваряш и Салах и Мане стават кротки котенца като нямат празни пространства.В Сити имат Де Бройне и Силва-тия и през миша дупка ще прокарат хубав пас и ще разкъсат глухата защита.Хубава преса и натиск и Сити могат да бъдат пречупени.Иначе както на Олд Трафорд и като Конте-седиш назад и се примиряваш с лека загуба.Клоп им е хванал цаката, другите да се учат.Моуриньо като изменти Клоп следващия мач Ходжсън с абсолютно копие на неговата тактика щеше да ги бие-съдията и калпавия завършващ удар на Бентеке костваха победата.Сега е редно другите треньори да видят как Юрген ги бие като тъпан на Анфийлд, та да свалят Сити от пиедестала.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 09 апр 2018 09:00

Погба:
Радвам се, че вкарах два гола, след тях започнахме да играем по-уверено. Майкъл Карик много ми помогна в късните влизания в наказателното поле, той ми показа видео.


Явно слуховете, че Карик е "виновен" за атакуващата част от играта последните 2 мача са верни. Чувствам се леко надъхан. :mrgreen:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот smoothc » 09 апр 2018 18:29

Винаги съм твърдял, че Погба има всичко необходимо да играе ролята на т.нар. втори нападател.
Дано по-често го виждаме в подобна роля или най-малкото да играе изнесен 15-20 метра по-напред, където хем ще има възможност да асистира, хем и да шутира.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта