Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 22 сеп 2018 19:01

Просто ме хваща яд като гледам сър Алекс на трибуните.По-добре да не идва, поне за Моуриньо.Защото само ще напомня как едно време при лош резултат на Олд Трафорд опитвахме всички възможни неща, за да пробием съперника. Фелайни не е План Б.Той е един вид самопризнание от Моуриньо, че грам не разбира от футбол и затова разчита на най-елементарните идеи, за да си реши мачовете.Наистина е срамно да гледаш този клуб в момента.Нито Емери, нито Почетино, нито Пеп, нито Клоп, нито Сари биха разчитали на такова дърво.Съра щеше по-скоро да пусне някое 17-18 годишно лапе, което поне може да си спира топката, вместо да разчита на белгийската елха.Фелата беше и най-слабият ни в защита.Фред първото полувреме изора терена, има два добри крака, вкара гол.Трябва да имаш деменция, за да извадиш него, а 30 минути да караш Погба, Мата, Перейра и Марсиал да играят за Маруанчо.
Един мач играхме като хората-с Бърнли.Останалото време е Моубол.Жалко, че Еди разбира от футбол колкото.... ми колкото и Жозенцето разбира от футбол.Румениге, Перез, Мислинат, Чики вече щяха да са го изгонили това менте с мощни ритници отзад.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MapTo_D » 22 сеп 2018 20:17

И аз това си помислих,. Жалко, че Сър Алекс си причинява това.
Уволнявай Жозето!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 24 сеп 2018 10:46

A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 24 сеп 2018 13:22

То това си е факт от 2016 година.За Конте игра добре, за Алегри игра добре, за Блан игра добре, за Дешан игра добре, Моуриньо трета поредна година не знае как да извади максимума от Пол.Едва ли е много приятно за технични играчи като Погба, Марсиал и Перейра да им бъде казано, че последните 20 минути ще трябва да блъскат топката към белгийската елха.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 25 сеп 2018 18:21

Момчета, доста съм зает напоследък и нямам време да правя теми за мачовете. Още 2-3 седмици ще е така и ако може някой да ме отмени ще е чудесно. :)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MapTo_D » 26 сеп 2018 07:20

Пожелавам ти, като отново може да правиш теми за мачовете, вече за снимка на нашия треньор да слагаш такава на друг индивид... Както вървим, май не е далеч края на агонията, наречена Мънриньо. :oops:

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 26 сеп 2018 11:55

Според мен вчера играчите просто не исках да играят и саботираха Моуриньо. Такава апатия скоро не съм виждал. А Ромеро особено изглеждаше като човек на който му е все едно дали играе за Юнайтед или за Дарби. Като вкараме в картинката и постоянните заяждания на Погба с Жозе и картинката е повече от ясна - Моуриньо е загубил тотално битката в съблекалнята. Май само Фелата и Лукаку са му останали верни. Към тях можем да сложим играчи като Фред, Ерера, Шоу, Валенсия, Де Хеа, които просто са добри професионалисти и ще си вършат работата без значение кой е мениджър, но в никакъв случай не са особено щастливи да са под ръководството на португалеца.

Аз не подкрепям поведението на футболистите, особено това на Погба. В новата история на Юнайтед, при сър Алекс се сещам само за един играч, който говореше и критикуваше открито - Кийн. И дори и той не успя обаче да спечели битката с Фъргюсън. И все пак Погба не е Кийн. Но за съжаление има голямо влияние върху феновете, защото в крайна сметка говори това, което феновете искат да чуят.

Във всеки случай не можем да уволним играчите, така че логичният избор е да изгоним Жозе. Снощният мач не е толкова важен като резултат. Такива мачове са губили всички големи мениджъри. Проблема за мен е отношението на играчите. Това не може да продължава така до края на сезона, защото лятото ще трябва да се сменя мениджъра и поне 7-8 играчи.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 26 сеп 2018 12:29

Не съм гледал мача, сега видях репортаж 10 минути, в които ми направиха впечатление поредни "уникални" пропуски на Лукаку, Мата и още добри възможности на други играчи за гол, но на белгиецът и испанецът бяха сериозни. И това бяха при 1-0, ако беше станало 3-0 сега нямаше да говорим за отпадане, отношение между играчите и треньора и т.н
В събота предстои много трудно гостуване на Уест Хям, което трябва да се вземе, защото почват сериозни мачове с Валенсия, Юве, Челси, Евертън, Сити и т.н.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 26 сеп 2018 19:40

Между другото, те Моуриньо и Погба вече преминават от Студена към открита война.Жозето призна, че Тони В на тия години ще му е трудно да играе всеки мач, Смоулинг е трагичен от началото на сезона, Де Хея явно няма да може като вратар да сложи лентата... Гответе се, има един играч, който натрупа сериозен стаж при нас и на който Моу има доверие.В най-скоро време Фелайни ще сложи лентата. Даже Моу ще иска да вдигнем банер-"Маруан-капитан, лидер, легенда".Най-вероятно ще изпрати юношите да го държат тоя банер, барем да спрат медиите да го атакуват, че изобщо не ги използвал.
Сезон Трети от ерата на династия Бус е под пълна пара.Само дето нашите директори са овце, нямат тежката ръка на предишните работодатели на Ментето.Чета, че Ед щял да го подкрепи финансово зимата.Напълно заслужено, нали играхме футбол срещу Бърнли, цели два гола вкарахме, трябва да се почерпи Жозето за този мач.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта