Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Furious_Monk » 29 мар 2024 10:27

Има и доста истина в думите ви.

Само Винисиус струва около 120-140 млн. на сегашният пазар, но Родриго, в момента не е стигнал дори и до пазарната си стойност, от около 30-40 млн....само че много хора търсят Винисиус и намират най-често, твърде много Денислончовци...

При Мбапе ситуацията е много различна. Той притежава силата, волята и желанието да прави какво си пожелае. Дори и Реал не знае какви ще са бъдещите му действия, въпреки че е толкова велика институция, която няма нужда да се съобразява с неговите виждания.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 30 мар 2024 09:38

Днес за пръв път от доста време имаме повечето си ключови играчи здрави-Лисандро, Онана, Дало, Коби, Касемиро, Рашфорд, Расмус и Гарначо. Реално единствената дупка е по левия бек, но там и Тен Хаг си е виновен-Люк Шоу го накара да играе 2 мача поред с неизлекувана контузия. Ако днес не видя тоя извънземен футбол, който холандеца ни го обещава като съберем здрав състав, мисля че спокойно можем да кажем, че и следващата година ще ни чака същата постна продукция.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 30 мар 2024 10:09

То и за там има медицинския щаб са прецакали ситуацията май... Казали му, че Маласия и Шоу ще са готови януари месец и сме прекратили наема на Регуилон... и сега трябва да гледаме Линдельоф всяка седмица как твори отляво :D
МакКена е на път да качи Ипсуич във ВЛ. Уилямс и Туанзебе играят там и явно се представят добре
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 30 мар 2024 10:45

Маккена като цяло свърши доста добра работа.За три години ще ги изкачи два пъти в Англия Испуич. Освен това не играе мишкарската-излизат и се опитват да я цъкат и им се получава. На мен ми се иска да имаме треньор, който да налага читав футбол и да има опит в по-горна дивизия. Чаби Алонсо със сигурност не ни е опция, а другите имена със сходен стил на игра не са доста доказани-Де Дзерби, Тиаго Мота, Хари Потър.....Другата опция е да извадим Нагелсман от националния на Германия. Но част от имената които чувам-Саутгейт, Томас Франк и Лопетеги играят отвратителен футбол, Тухел и Зидан във Англия няма да виреят.Предпочитам да дадем шанс на млад и нахъсан треньор с читав модерен стил и растящо реноме, отколкото на някой изхабен и страхлив треньор, който да ни забави с още 2 години развитието. За Гари Онийл излязоха слухове-в никакъв случай не ми е първа опция, но е и доста подценен треньор. Миналия сезон спаси уж отпаднал Борнемут, този сезон при разпродажба на звезди е напът да вкара Уулвс в топ 10. Що годе се опитва и да я движи топката-На Олд Трафорд направо ни я скриха
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 30 мар 2024 12:09

И аз доста харесвам Гари О'Нийл, нямам си и на представа защо напусна Борнемут, но за мен е топ мениджър. Май е бил асистент в Ливърпул, а и четох, че го спрягат да смени Клоп там, така че по-скоро и той попада в същата графа като Алонсо :D Доста подценявах Маккена, даже се радвах като ни напусна, защото голяма част от провалите на Моу и Оле се случиха с него като асистент, но явно се справя чудесно начело на Ипсуич, дано затвърди това представяне и ги вкара във ВЛ.
Иначе четох, че ръководството има доверие на ЕТХ, но много зависи как ще завършим сезона. За мен наистина можеше да имаме повече точки ако не бяха всичките тези контузии и не е нормално да има толкова слухове за грешки на медицинския щаб. Маунт почти е нямал контузии в Челси, а изтърва целия сезон тук...
Ще видим сега когато всички са здрави каква ще е играта, тези мачове най-вероятно ще определят и дали новия сезон ще сме с нов мениджър.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 664
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 30 мар 2024 23:01

Играта днес(за сега) е трагедия! Не може срещу Ливърпул да играем едно,а срещо Брендфорд пак апатични заплатковци! Щом можем по единият начин (както срещу Ливърпул) значи работата е в мотивацията/треньора/тактиката!

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 30 мар 2024 23:26

За пръв път ме е срам да съм фен на този клуб....За пръв път от месец и половина си пуснах наш мач и просто разбрах, че съм сгрешил...Според мен ако оставим Тен Хаг още 2 месеца да ръководи Майнуу и той ще почне да се страхува от топката като тъпия Скот...
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18055
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот kingofpop » 30 мар 2024 23:41

ебаси мача, тия изпуснаха 15 гола. Нямате отговор на физическия им футбол....все едно гледам Стоук на Пюлис, само че с малко по-малко спънати играчи от тогава :D
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 664
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 30 мар 2024 23:58

Поне вече да се поуспокоим с надеждите за ШЛ ;)

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 31 мар 2024 00:03

Всъщност имахме отговор...Защото вместо да сложим топката на земята и да направим нещо в атака Онана при всяка възможност я лупаше напред. Хоулунд една не взе, и въпреки всичко му я лупахме безцелно.
Наистина е отвратително да си фен на Манчестър Юнайтед докато тъпия холандец е треньор. Тука трябваше поне 5 да ни ушият....29 изстрела към нашата врата, четири греди, те имаха 87 докосвания в нашето наказателно срещу 11 наши в тяхното. Тен Хаг се уплаши от Брентфорд и със всяка следваща смяна ни връщаше все по-назад и по-назад....Просто този сезон играем най-слабия футбол който съм виждал от Манчестър Юнайтед. И това е вече седем месеца, не е един мач. А този идиот след мача ще говори сигурно как за малко сме щели да бием, как трябва да видим голямата картинка и как контузиите са му виновни.А Брентфорд имат точно толкова контузени като нас.. Скот игра цял мач...Докарахме му на тоя пет халфа за 2 години, а най-безполезния халф в историята на този клуб игра цели 100 минути. Това показва приоритетите на тъпото холандче.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта