Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bacedesko
Мнения: 283
Регистриран на: 17 май 2008 07:36
Контакти:

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот bacedesko » 06 апр 2010 19:51

Абе добър си е "диадемата" той е най - полезния играч на Челси този сезон, мисля , че ще направи добър мач и за Байерн ако го пуснат, може да стане играч на годината за "баварците " :mrgreen:
„Но, така е в Англия. Там ако по време на мач някой футболист не прокърви, не си размаже главата след сблъсък с противников играч, или не загуби крак, феновете се чувстват измамени, а двубоят е провал”, сподели още Воронин.

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот optimistik » 06 апр 2010 20:01

Момчета,гледайте си Левски и не говорете за футбол........ :mrgreen:

THE G.A.M.E
Мнения: 49962
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 апр 2010 20:07

Изключително интересна статистика.
Но доста хора преди мен .....споменаха и неписаното правило:
Статистиката ....не играе !
По интересното е обаче ....сръвнението му с Торес ....и по специално, коефицентите на двамата за националните отбори.
Нашия ....има два пъти повече голове от испанеца ....при почти еднакъв брой изиграни мачове ? !
Аз съм озадачен и впечатлен от тоя факт ......собено, че не съм от големите фенове на Бербатов ...ама никак !
Наистина е изненадващо това ....като се има на предвид ....какви са съотборниците на двамата ? ! ? .... :lol:
Но за мен ....тая статистика ( относно националните отбори ) ....си има логично обяснение ? !
Да вземем мачовете на Испания и България ......с какви съперници играят двата тима ?
В различните видове квалификации ....съперниците ни могат да бъдат съпоставяни ....тоест - никой от двата тима, няма предимство.
Във всяка квалификационна група ....има силни, слаби ....и много слаби отбори !
Ок ...но това за квалификациите .....а контролите ....и големите първенства ?
Съгласете се, че на Европейските и Световни форуми ....голове се бележат много трудно ! ?
Ето я и разликата между Берба и Торес .....не малък процент мачове на испанеца .....са срещу много силни съперници ....на различните форуми, където се класира и играе Испания.
Ето как ....като се вгледаме по подробно и анализираеме нещата .....истината излиза на яве ..............а именно: Бербатов не е по добър от Торес ...Джерард, Тевез и Анелка ( и тези с националните си отбори ...играят срещу много по силни съперници от нашия ) !
Но на мен лично ....не ми пречи това !
Не съм фен на Юнайтед ...но искам да бележи ....или най малкото да играе страхотно непрекъснато !
Но това го искам .....два пъти повече, за Националният отбор !
Където ....в последните години ....тук и най големите му фенове трябва да се съгласят - Митко е длъжник !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

bgman
Мнения: 69
Регистриран на: 25 ное 2008 23:51
Контакти:

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот bgman » 07 апр 2010 00:10

Ето го бъдещето попълнение на МЮ - Анхел ди Мария от Бенфика.
http://www.youtube.com/watch?v=40xNb8b6Kkk :P

САМО_ДУНАВ-РУСЕ
Мнения: 46
Регистриран на: 01 окт 2008 00:25
Контакти:

сега Бербатов ли ви е виновен???

Мнениеот САМО_ДУНАВ-РУСЕ » 07 апр 2010 23:53

Гледах мача, в края на първото Манчестър Юнайтед водеше с 3:0 и в този моментникой нормален, не би си и помислил че няма да продължат.когато през второто полувреме изгониха футболиста на Ман.Юнайтед и великия САФ направи гениалната си смяна, бях на 90% сигурен че Байерн няма да пропуснат да се възползват от подаръка. това да рискуваш здравето на невъзтановен нападел вместо здрав е без логика.Може би е време САФ да се пенсионира,или за пореден път ще изкарат Бербатов виновен....

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: сега Бербатов ли ви е виновен???

Мнениеот optimistik » 08 апр 2010 00:45

САМО_ДУНАВ-РУСЕ написа:Гледах мача, в края на първото Манчестър Юнайтед водеше с 3:0 и в този моментникой нормален, не би си и помислил че няма да продължат.когато през второто полувреме изгониха футболиста на Ман.Юнайтед и великия САФ направи гениалната си смяна, бях на 90% сигурен че Байерн няма да пропуснат да се възползват от подаръка. това да рискуваш здравето на невъзтановен нападел вместо здрав е без логика.Може би е време САФ да се пенсионира,или за пореден път ще изкарат Бербатов виновен....


След "блестящите" тактически решения на САФ и безумните нападки отвсякъде е логично да им е виновен отново Бербатов че не е обърнал резултата и не е успял да защити доверието на съра в 90-тата минута-имаше цели 3 минути за това и целия отбор се уби да му подава :mrgreen:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта