ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Улвърхемптън | 03.01 | 0-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Улвърхемптън | 03.01 | 0-1

Мнениеот vasilnv » 03 яну 2022 21:52

Набиха ни яко!
И все пак добър мач на Филката, особено накрая ме изкефи как спечели фаул пред наказателното им поле.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 663
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Улвърхемптън | 03.01 | 0-1

Мнениеот Beloev » 03 яну 2022 22:03

Всичко е казано,всичко е изписано. 9г едно и също! А и скоро едва ли ще е по-различно! Жалка картинка!

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Улвърхемптън | 03.01 | 0-1

Мнениеот SkyQuest » 04 яну 2022 08:33

Ще ни липсва Оле или, поне, трябваше да го оставят до края на сезона. По някакъв начин можеше да се справя с тези лигли и пак ни държеше в топ 4.

Сър Ралф си вкара автогол с тези тренировки до тъмно и сега лекетата ще го набойкотират и него и ще го изкарат най-некадърния треньор в историята на Юнайтед. Например,такъв с НИТО един силен мач по време на престоя си при нас. Понеже при Ван Гаал имахме ФА Къп, при Моуриньо ЛЕ и второ място, при Оле твърдо в топ 4. Рангник си позволи да си наложи своето и... бой по главата сега! Ще му показват как могат да бият с 3:0 отборите от топ 6, когато Рангник слушка и как могат да паднат с 3:0 от последният в класирането, когато ги кара така безсрамно да тренират до 17ч. по нощите.

Не обвинявайте и Рангник! Не е виновен той. Знам, че някои подпишнаха като махнаха злодеят Оле и назначиха Бог Ралф, но ето ви го резултата. И Конте да беше, пак така щяхме да сме, не си мислете друго. Нека не ви е яд! Няма кой да изгони плазмодиите от състава и да ги замени с играчи. Дупе да му е яко на следващата жертва на нашите повръщни!

Та това имах предвид, че е невъзможно всички треньори да са еднакви балъци и при всички да показваме ей такава игра. Не ви е Оле проблема, не ви е Моуриньо. Започнахте всички вече да виждате проблема на Юнайтед, а това са играчите. А играчите са ни проблема понеже са "звезди, носят пари и, следователно, биват закриляни от ръководството. Това е!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6040
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Улвърхемптън | 03.01 | 0-1

Мнениеот MASTER_COOL » 04 яну 2022 09:15

Общо взето една отвратителна история, която не си заслужава внимание.

Честита Нова Година, да сте живи и здрави.
Има далеч по - важни неща в живота от Ман Юнайтед.
Обмислям да спра да следя отбора до края на сезона. Всички счупихме нервите си и търпението отдавна е изчерпано
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Улвърхемптън | 03.01 | 0-1

Мнениеот SkyQuest » 04 яну 2022 15:47

Аз няма как да спра да го следя. Винаги ще го следя, но виж, гледането на мачовете му... Това е друга бира и това мисля да спра да правя понеже тези лайна на терена не заслужават никой да ги гледа.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Улвърхемптън | 03.01 | 0-1

Мнениеот Scholesy93 » 04 яну 2022 16:56

Аз и след сезона може и да не гледам. Уудуърд мръсника и до лятото решил да остане, да доокъка нещата и за новия треньор.
По-добре е, че Ралф няма да хване топ 4. Тия нашите идиоти щяха да го оставят за постоянен треньор при топ 4 сиг. Човекът е на 63, има нюх и добри идеи, ама CVто му подсказва, че и сам си знае, че вече няма енергия за тази работа. Консултант горе и дано им нахендри акъл на тия идиоти по върховете. Толкова идиотии направиха това лято тия- Дони остана, защото щял уж да получи шанс, търка скамейката и грам не го виждаме. Лингард щял да получава шансове, изгубихме 20 милиона и му досъсипахме кариерата. Харесвам Ралф, ама сега играем 4-2-2-2 и висока преса, дето двамата между линиите нито са крила, нито са десетки. И това решихме да го играем с двама нападатели с обща възраст 70, на фона на това че най-добрият ни играч е чиста десетка, Дони и той е десетка. Докарахме и крило за 80 милиона, дето се вижда, че сам не знае каква му е ролята в момента. Искаме бързи вертикални пасове, а в центъра сме със Скот и Фред дъ Грейт. И удължихме договора на Мата, дето още не го осъзнавам......... Тотал щета реално. Ако Ралф го оставим начело лятото ще иска и той тотална чистка и 200 милиона за нови трансфери. Никакъв rebuild вече, ако ще да изпаднем от ВЛ, ама докато тва проклятие Уудуърд и останалите костюмари не се разкарат и не дойдат футболни хора на тяхно място няма да стане.
Май пак трябва да се нахлува на Олд Трафорд и да се бомбардират нечии домове.....Едва след като бомбардираха дома на Уудуърд оня взе Бруно, дето ни е единия успешен трансфер за осем години. Трябва овцата периодично да усеща гегата отзад, че.....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Улвърхемптън | 03.01 | 0-1

Мнениеот SkyQuest » 05 яну 2022 13:05

За топ 4 шансове и аз мисля, че нямаме шанс, ама представяте ли си да вземем ШЛ по някакъв щур късмет!? :)

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Улвърхемптън | 03.01 | 0-1

Мнениеот vasilnv » 05 яну 2022 13:56

И на мен ми се струва, че топ 4 се отдалечава с всеки мач вече. Представяте ли си Роналдо в Лигата на Конференците :D
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 663
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Улвърхемптън | 03.01 | 0-1

Мнениеот Beloev » 05 яну 2022 14:27

SkyQuest написа:За топ 4 шансове и аз мисля, че нямаме шанс, ама представяте ли си да вземем ШЛ по някакъв щур късмет!? :)

С наличните играчи,уникален късмет при жребия и потока към финала,няма да е чудно;) Нооо...едва ли:D

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Улвърхемптън | 03.01 | 0-1

Мнениеот SkyQuest » 05 яну 2022 17:02

[quote="Beloev"
С наличните играчи,уникален късмет при жребия и потока към финала,няма да е чудно;) Нооо...едва ли:D[/quote]
Недей, че ако стане, този треньор и тези играчи остават на 100%, играчите стават ОЩЕ по-големи звезди, привличат се ОЩЕ по-големи звезди и лигавщината излиза от контрол вече :)


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта