ШЛ | 21/22| Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс | 08.12 | 1-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ШЛ | 21/22| Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс | 08.12 | 1-1

Мнениеот smoothc » 09 дек 2021 00:16

Добро първо полувреме и доста посредствено второ, като нищо Йънг Бойс отново можеха да вземат победата.
Очаквах повече най-вече като хъс и мотивация към гола, атакуване, но нищо подобно не видяхме през второто полувреме.
С подхода си спрямо юношите Рангинк спечели уважението на феновете, адмирации!
Чакаме жребият!

Възможни отбори:
ПСЖ, Атлетико, Спортинг, Интер, Бенфика, Залцбург

От групата най-приемливи са австрийците, няма какво да се лъжем.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6024
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ШЛ | 21/22| Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс | 08.12 | 1-1

Мнениеот MASTER_COOL » 09 дек 2021 09:59

Изключително съм доволен от подхода на Рангник за този мач и направените ротации.
Де Хеа, Дало, Телеш, Хари, Скот, Фред, Бруно, Санчо, Рашфорд и Роналдо.
10 играчи са съхранени и получават седмица почивка.
Искат се силни мъжки топки за такъв подход. При Оле щяхме да излезем с най-доброто , гарантирано.
Да умееш да разпределяш ресурса си правилно, за да постигнеш целите си е висш пилотаж.
И отново нова схема снощи. 4-1-4-1. Страхотно
При Рангник познаването на конкретна схема и състав за даден мач ще бъде сложна задача.
Сигурен съм, че ще имаме няколко базови такива и играчите ще свикнат с новите изисквания.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ШЛ | 21/22| Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс | 08.12 | 1-1

Мнениеот SkyQuest » 09 дек 2021 16:26

Единственото положително вчера беше, че видяхме много резерви как се представят и в някаква степен човек може да започне да си прави изводите.

Тези, които впечатлиха: Байи (жалко, че е толкова често контузен), Шоу, Мата (неговата класа просто е постоянна, жалко че не му се даваха повече шансове), Грийнууд (за мен лично, играч на мача) и Хендерсън. Да кажем, на Мата и Байи им е изпята песента.

Но трябва много сериозно да се замислим дали да не задържим Хендерсън или по-точно, да го направим твърд титуляр. Много ми хареса преценката му на всички положения, в които трябваше да се намеси. Спасяванията също. При голът нямаше много-много какво да направи понеже бешепо-скоро грешка на защитата това. Де Хеа нещо май се помисли за боК с тази заплата и гарантирано място.

Уан-Бисака трябва малко да се постресне какво прави и е хубаво да има конкуренция в лицето на Далот. Много добре започна при нас, наистина, но просто липсата на реална конкуренция и твърдото титулярно място без значение от нищо го разлигави. Подобно на Де Хеа.

Шоу по принцип показва добра игра, но ако се дава повече шанс на Телеш, може дори и още повече да показва. Както и Телеш! Само може да бъдем печеливши от конкуренцията между двамата.

Но много негативно мнение ми направи играта на въпросният Дони, за когото много ревахме защо не го пускат, горкичкият! Ами... ето защо! Толкова безидейна и посредствена игра, че няма накъде! Уан-Бисака също ми направи лошо впечатление, но все още е млад и има хляб в него при правилният треньор.

Диало и Еланга няма да коментарирам. Млади, неопитни, имат още да учат, така че само подкрепа за тях. С Лингардиньо все още съм на мнение, че трябва да си заминава.

Така че като цяло, добре направи Рагник, че пусна резервите. Сега остава и да му дадат свободата да маха народ и то безнаказано. И то трябва много да чисти, както се вижда. Макар и резерви, изправиха се срещу Йънг Бойс на Олд Трафърд и за едните му чест и престиж не успяха да се напънат, за да победят. Швейцарците имат 5 точки от груповата фаза, 4 от тях срещу нас! Като абонати сме им!

И стига с това "Оле щеше да излезе с най-доброто". Какво си мислите: че ако този мач нямаше значение за класирането ни Оле щеше да пусне наистина Роналдо и сие да трупат самочувствие!? Правил го и то не един път. Както го казах и във Всекидневната: стига с този "хайп"! Така се говореше и Ван Гаал като смени Мойс (спасителят), после Моу като смени Ван Гаал (спасителят), после Оле като смени Моу (спасителят). Все ще ни оправи новият треноьр, какъв специалист, каква осанка, какво говорене и после пак стигаме до момента, в който сме "оправени" и уволняваме. Сега пак "хайпът" върви на високо ниво, пак всеки се прехласва по думи и обещания, а след първите няколко лоши резултата във важни моменти ще започне хвърлянето на камъни по (да го наречем) "безтитленика Рагник".

Чакаме, надявам се, да видим!

На линия
Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | 21/22| Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс | 08.12 | 1-1

Мнениеот Scholesy93 » 09 дек 2021 22:41

Толкова висока преса никога не сме играли-това не е хайп. Първите 30 минути в двата мача на Ралф съперникът трябваше с 300 зора да изнесе топката. Първите 30 минути във всеки мач на Оле играехме винаги ганкиното. В момента излизаме с идеята от първата минута да покажем на съперника, че събитията ще се състоят в неговото поле.
Аз не съм склонен да избързваме с Ралф. С Оле бях твърдо против постоянният договор дори и след случайната победа срещу ПСЖ. Тук е същото-Ралф дойде за временен треньор и след това пост по високите етажи на клуба. Той реално последните 10 години има 2 години на кръст като треньор. В момента неговата задача е топ 4, да даде професионална, а не норвежка аматьорска, оценка относно наличните играчи и потенциалът им в Манчестър Юнайтед и живот и здраве да помогне с намирането на качествени нови попълнения и читав постоянен треньор лятото. Реално Ерик Тен Хаг се очертава като логичният наследник на Ралф, но да видим. В момента обаче виждам белези от този отбор, които не съм виждал от доста време-висока преса, желание за доминация и добро движение без топка. Това много куцаше при Оле.
Ралф е най-много нужен по върховете в момента. Който и треньор да назначим в момента ще работи с Глейзъровите послушковци-Мат Джъдж, Ед Уудуърд, Дарън Флечър(как зае 15 поста не знам) и тем подобни. Трябва ни малко немски професионализъм по върховете.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6024
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ШЛ | 21/22| Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс | 08.12 | 1-1

Мнениеот MASTER_COOL » 10 дек 2021 09:36

Очевидно периода без успехи през последните 10 години е променил мисленето на феновете най-вече психологически.
Всичко се поставя под съмнение, всяко назначение и се очаква провала на всяка цена !
Олето се справи с задачата на временен треньор, но да му предложиш дългосрочен договор е БЕЗУМИЕ слабо казано, ПРЕСТЪПЛЕНИЕ СИ Е!
"Безтитленика" е поне 3 класи над Олето и в това не се съмнявам. Тактически грамотен, иновативен и ми се струва отличен психолог. Има волята да променя нещата и ми се струва дори суров на моменти. С една дума, ТОЧНО от това имахме нужда в момента.
Призовавам да се спре с заучените фрази тук. Нека да си изпълни договора човека, можем само да спечелим от такъв човек.
Сезона е провален за мен и не очаквам абсолютно нищо ! НИЩО !
Надявам се на топ 4 и общо взето е задължителен.
В ШЛ ще ни е трудно да запишем нещо повече от 1/4 финал
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ШЛ | 21/22| Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс | 08.12 | 1-1

Мнениеот SkyQuest » 10 дек 2021 11:46

Никога не сме играли!?

При Оле, след безумно слабият сезон при Моу, направихме 15 мача с една загуба (от ПСЖ, които после набихме) и в които вкарахме 39 гола и допуснахме 13 гола (голова разлика + 26).

Как да не сте виждали такава преса досега!? 39 гола малко ли ви е!? Бихме отбори като Арсенал, Тотнъм, Челси, обърнахме ПСЖ във Франция, равен с Пуулци. Оле си заслужи постоянният договор не заради победата над ПСЖ, а именно заради тези 15 мача и една загуба. Е как да не дадеш постоянен договор на такъв треньор!?

Както и да е де! Аз подкрепям Ралф и се надявам той да е "чудото". Но просто го казвам към някои фенове малко да спрат с гръмките изказвания, за да няма после пак разочарования и да ни обясняват какъв аматьор е и как само двете години като треньор си казва думата и пр. и пр.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Scholesy93 и 3 госта