ШЛ | 21/22| Манчестър Юнайтед - Аталанта | 20.10 | 3-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ШЛ | 21/22| Манчестър Юнайтед - Аталанта | 20.10 | 3-2

Мнениеот SkyQuest » 21 окт 2021 18:07

Beloev написа:Аз пък мисля,че точно инструкциите преди мач са тотален булшит и като стане напечено и всеки тегли по една майна на тренерчето


Добре де! Въпросът е: защо не го направиха срещу Лестър? Срещу Уест Хям? срещу... Йънг Бойс, дебиш!?

Не, според мен просто се лигавят и всеки се пробва да изпъкне пред другите. Нали са все звезди събрани, та трябва да се покаже! Особено като знае, че мястото му е гарантирано независимо то каква тъпотия направи, резултатът е ясен и точен! И тук идва проблема от тези, които му гарантират мястото: собственици, изпълнителни директори и пр. Занам ли, може да има и клауза в договорите им, че не могат да са резерви!

Това единствено обяснява защо Погба, Санчо, Кавани, Ди Мария и кой ли не ираят/са играли перфектно добре в националните отбори и в предишните си отбори. Понеже знаят, че като се лигавят и остават на скамейката! При нас... при нас ти предлагат нов договор с по-висока заплата дори!

И някъде там, зимежду тази мизерия, е и треньора! Идва специалист като Ван Гаал, като Моуриньо и ръководят отбора ама точно така, както и новакът Оле Гунар Солскяер. Същата дезориентирана игра, същата какафония, все звезди, които не могат да вържат два паса, все сбирщина от индивидуалности! Ван Гаал, Моуриньо, Оле! Съжалявам, но няма как да повярвам, че и тримата правят едни и същи грешки и заради тях играем като посредствен отбор.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ШЛ | 21/22| Аталанта - Манчестър Юнайтед | 20.10 | 22:00

Мнениеот tevez » 22 окт 2021 17:07

tevez написа:Надявам се на 2-1 с късен гол на Роналдо пак.



Горе долу нещо подобно стана. Просто всеки път си правим нещата трудни с глупави грешки и даваме надежда на по-слаби отбори, че може да си правят каквото поискат.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта