ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот Jackxxx » 19 сеп 2021 18:13

Голямо браво на Де Хеа! Това спасяване беше от изключителна важност, тези 3 точки са толкова сладки. Много труден мач, голяма мъка беше последните 10 минути. Обикаляхме тяхното наказателно поле и не се виждаше изобщо как ще вкараме гол. Евала на Джеската, реваншира се по най-добрият възможен начин.

4-ката в защита като цяло доста добре се справиха. Но бековете не получават никаква подкрепа, когато играем с Погба и Грийнууд. Така няма да я изкараме дълго. Твърде оголени са ни крилата. Имаме нужда Рашфорд да се върне и Санчо да заиграе както трябва. Тогава можем да оставим Фред на пейката, а Погба да играе свободна роля в центъра дублиран от Скот. Просто имаме голям проблем в зоната между защитата и атакуващите халфове. Там се късат всякакви връзки между играчите.

И Оле сериозно трябва да поработи върху нагласата към мачовете и по-специално агресията, с която излизаме да играем. В момента имаме много добри играчи, във форма, бележим лесно голове, но и допускаме лесно голове. Можем да си позволим по-сериозна преса в центъра, Фред и Скот са енергични много и като играем с тях трябва да пресираме. Погба-Бруно се разбират добре и вземат ли топката веднага могат да изострят атаката.

P.S. На Аткинсън да му изгорят къщата или поне да го ограбят и изнасилят, това гомно некадърно.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот smoothc » 19 сеп 2021 18:17

Честита победа, шоуто беше пълно!
Най-накрая след повече от 5 години Де Хеа спаси дузпа в критичен момент и то срещу щатен изпълнител, браво!
Лингард в типичен за него момент на избухване... в точния момент, успя да изкупи грешката си срещу Йънг Бойс.
Феновете на Уест Хем бяха като попарени, безценно!
Роналдо с 3 от 3 и възможност за поне още 1 гол, но реферите също така трябваше да преразгледат по-добре ситуацията със Зума, който не успя да играе с топката и на практика това си беше дузпа.
Важното е, че серията ни продължава и всичко завърши добре за нас!

Аз лично бих пуснал Лингард титуляр, хем ще бъде мотивиран да поправи грешката си, хем познава и много добре атмосферата там.

Е, и като резерва става 8-) :P


p.s.
За купата в сряда ни очаква нов епизод срещу Чуковете и се надявам Оле да направи 11 ротации!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот vasilnv » 19 сеп 2021 18:45

Честита победа! Браво на Джеската и Де Хея :twisted:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот MuFc1878 » 19 сеп 2021 19:50

Лийдс :arrow: 1-0, 1-1
Сотон :arrow: 0-1
Уулвс :arrow: 0-0 до 80-та минута
Нюкасъл :arrow: 1-0, 1-1
Уест Хям :arrow: 0-1

В нито един момент не контролираме мачовете. Скоро късметът няма да покрива Хепи Гилмор.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот smoothc » 19 сеп 2021 22:05

Не ме интересува грубо казано какво контролираме и какво не, щом се вкарват 2 гола минимум, правят се обрати, има реакция на отбора след допуснат гол - аз лично съм доволен!
То от много контролиране и успокоение, включително и при сър Алекс... помним какви критични неща се случваха, нали?
Методът не ме интересува, важното е крайният резултат.
29 мача без загуба във Висшата лига като гост, което е рекорд, 30+ точки спечелени от губеща позиция.

Скоро късметът

Лийдс - 8 удара/5 гола vs 3 удара/1 гол
Сотън - 4 удара/1 гол vs 3 удара/1 гол
Уулвс - 3 удара/1 гол vs 6 удара/0 гола
Нюкасъл - 7 удара/4 гола vs 3 удара/1 гол
Уест Хем - 10 удара/2 гола vs 4 удара/1 гол

Общо: 32 удара/13 гола - 41% успеваемост
* Голът на Лийдс беше неспасяем, горе долу същото важи и за този на Нюкасъл.
* Сотън и Уест Хем вкараха след малко щастливи рикошети.
* Де Хеа с няколко топ спасявания до момента + 1 спасена дузпа.
Както и винаги съм казвал, че ако той си повиши успеваемостта с 20-30% - нещата ще си дойдат на мястото.
В момента е близо 80%, което е фантастично като успевамеост и това дава нужните дивиденти.
В последните 2-3 сезона беше на има няма 50-60%, което е критично за вратар, още повече и на топ отбор!
Играта на Де Хеа към момента > Представянето на Защитата, сумарно 9.5/10 vs 8.5/10.
Че ще допускаме често 1 гол... мен изобщо не ме интересува, донякъде съм се примирил предвид някои фактори, въпросът беше Де Хеа да се подобри, за да влезе в обичайната рамка 0-1 гола, а не 1-1.5+, което ни костваше точно този + 0.5 гол.

Един от ключовите акценти, които аз чакам е надграждането във фаза атака, когато се завърнат Рашфорд и Кавани!
Другото важно е, че Санчо трябва вече да започне да движи нещата, да асистира/бележи, защото към момента е меко казано зле.
Роналдо > Грийнууд > Лингард > Марсиал > Санчо - към момента така се подреждат по критерий полезност.
Погба + Бруно и МакФред - създават устойчивост и класа в средата, което косвено трябва да активизира Матич, Дони и Мата!
Телеш, Дало, Линдельоф + Джоунс/Баи донякъде трябва да се примирят, че при нормални условия на да са титуляри и да се възползват по най-добрия начин при шансовете си.

Структурата и широчината в отбора са прекрасни, единствено трябва Оле и щаба да синхорнизират и ротират внимателно единиците, защото сезонът е дълъг и трябва да има конкуренция, за да се извлича потенциал и поддържа формата.



P.S.
Срещу Уест Хем за Купата 11 промени задължително!

-------------Хийтън-------------
--Дало--Линдельоф-Баи---Телеш----
---------Матич----Дони---------
-----Санчо-----Мата----Лингард---
-------------Марсиал-------------

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот MuFc1878 » 20 сеп 2021 07:47

С най-лесната програма сме от топ отборите в първите 6 кръга. Чак след това играем с Евертън, които за нас винаги са били трън в задника.
Челси на обратния полюс с най-тежките мачове. Отметнаха гостуванията на Ливърпул и Тотнъм.
Не знам колко още играчи трябва му доведат на Оле, за да вземе голям трофей. Халфовата линия хубаво е леш, но Клоп с Фред, Скот, Матич ще сглоби достатъчно, за да изглеждаме стабилно. Най-много да изпреварим Сити за трето място. Нищо повече.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот Scholesy93 » 20 сеп 2021 09:50

MuFc1878 написа:С най-лесната програма сме от топ отборите в първите 6 кръга. Чак след това играем с Евертън, които за нас винаги са били трън в задника.
Челси на обратния полюс с най-тежките мачове. Отметнаха гостуванията на Ливърпул и Тотнъм.
Не знам колко още играчи трябва му доведат на Оле, за да вземе голям трофей. Халфовата линия хубаво е леш, но Клоп с Фред, Скот, Матич ще сглоби достатъчно, за да изглеждаме стабилно. Най-много да изпреварим Сити за трето място. Нищо повече.

Тухел на тоя етап изглежда като фаворит за титлата. Изгради добър състав и почна мощно сезона. Бат Оле ни е най-големия дефицит в отбора-Фред и Скот бледнеят пред Канте и Жоржиньо, ама норвежеца застане ли срещу Тухел и положението става плачевно. Вчера изиграхме добър мач срещу корав отбор и хомосексуален съдия, ама пак Оли обърка бая неща. Матич за мен направи добро предсезонно турне и трябва да е титуляр когато може във ВЛ. Няма много енергия вече, ама Фред и Скот са безмозъчни житни бегачи. Матич дава структура на атаките ни. Само той от центъра може да дава добри пасове през линиите.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот MASTER_COOL » 20 сеп 2021 12:21

Фродо скоро ще спука гумите...
Засега само индивидуалната класа на играчите го спасява.
Аз вечният оптимист, ставам умерен реалист в борбата за титлата :lol:
Челси е много напред в момента. Син валяк :x
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот MuFc1878 » 20 сеп 2021 12:34

Парадоксът е, че на Челси им се получава играта. Повеждат, бият и няма ядове. Не им се налага през мач да изостават с гол или два. Докато при Оле това е запазена марка. Затова и сме отборът с най-много пълни обрати за последните 2 сезона :lol: Което не е лошо, че печелиш точки от губеща позиция. Липсва чувството да поведеш с 2 гола и после да си драпаш макарите.
Вчера повеждаме и бам след 3 минути Дундьо прави чутовна глупост, и го играе регулировчик в наказателно поле.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот MASTER_COOL » 20 сеп 2021 13:34

Много се е освинило това момче :lol:
Чудя се как с този изнесен център на тежестта, пази равновесие :lol:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта