ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот Jackxxx » 20 сеп 2021 13:41

Шоу е играе много добре като цяло.
Но, наистина в отбора в момента не знаеш кой ще направи голямата издънка. Липсва ни устойчивост. Отделно опонентите ни знаят, че сме рехави и излизат смело срещу нас да се борят, натискат ни, а ние вместо да ги накажем подобаващо, по-вероятно е да се осерем яко. Трябва да демонстрираме агресия, мощ и сила. Трябва да знаят другите, че като излезнат срещу нас и ще бъдат наказани, колкото и добре да играят.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот vasilnv » 20 сеп 2021 23:03

MuFc1878 написа:Вчера повеждаме и бам след 3 минути Дундьо прави чутовна глупост, и го играе регулировчик в наказателно поле.

Аз от бая време си му викам кюфте, ама миналия сезон ми затвори устата и не съм се обаждал. :mrgreen: Ще го видим през този.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Уест Хям - Манчестър Юнайтед | 19.09 | 1-2

Мнениеот smoothc » 20 сеп 2021 23:46

Принципно Шоу и Бисака са много "странни" типове бекове - единият е "тлъст" и "масивен", което му помага в единоборствата, но и доста бърз същевременно, а другият прилича на брейкър-фрийсталър от Бруклин, спечелил конкурс за млади футболни таланти и играта/нагласата му често е все едно играе с приятели в квартала.
Телеш и Дало например са в пъти повече атлети, ако трябва да бъдем обективни, но...
Хубаво е, че в крайна сметка имаме широчина и стабилност в тази зона!

Иначе няма какво да си кривим душите, като цяло Трент и Робъртсън са най-добрите(поне за мен) и еталон за бекове в Англия.
Много бягат, остри са, с нюх към асистенцията и ударите, доста хитри същевременно, шотландецът особено даже има и нещо психопатско в погледа си, което напомня за старите муцуни от 90-те години ала Кийно, Вини Джоунс и т.н.
Не знам дали някой си е правил труда образно "да извади" техния принос за Ливърпул и да види какво би се получило.
Няма да се учудя, ако са минимум наравно с приноса на Салах-Мане-Фирмино.
Даже към бековете им бих добавил и Хендерсън, който е другият психопат в Ливърпул и честно казано завиждам им за хъса и енергията които придават на отбора/играта.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта