ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 11.09 | 4-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 11.09 | 17:00

Мнениеот MASTER_COOL » 11 сеп 2021 19:07

Никой не ме притеснява в момента. Нито Челси, нито Сити. Имаме най-добрите играчи в лигата : Варан, Погба, Бруно и Роналдо
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 11.09 | 17:00

Мнениеот Scholesy93 » 11 сеп 2021 19:14

Тоя отбор последните години успяваше да стига чат пат топ 4 въпреки слаби треньори и дупки в състава. Сега индивидуалната класа ще ни дърпа напред въпреки слабия треньор :lol: :lol: :lol:
Варан, Де Хея, Мейсън, Роналдо, Матич, Погба и Лингард от скамейката с добра игра. Другите много зле. Тая игра по крилата пак е много злетак. Вече уж се водим за голям отбор, Стийв Брус и хора като Жозе Ешпирито Санто ще се затварят като крака на на монахиня. Нямаме треньор, дето знае как да ги разбива такива защити. Мейсън и Санчо едно читаво центриране не опитаха, Уан-Бисака едва два пъти дублира Мейсън като хората.
Иначе бате Рони им показа как стават тия неща-стой си в наказателното поле и гола ще дойде. Два пъти и аз уплаших съседите със SUUUUUU :lol: :lol: :lol: Ама португалеца скача като Майкъл Джордън, ние едно читаво центриране не му дадохме. Ляв, десен, една глава липсваше да му е перфектен дебюта.
Матич поне що годе добре се справи. Матич, Скот и Погба да делят центъра, че Фред не е за гледане просто.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 11.09 | 4-1

Мнениеот vasilnv » 11 сеп 2021 19:37

При втория гол и аз не се усетих как извиках СУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 11.09 | 4-1

Мнениеот MuFc1878 » 11 сеп 2021 20:20

vasilnv написа:При втория гол и аз не се усетих как извиках СУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ :lol:

[wrapimg=]https://c.tenor.com/hwdPpOWjOCQAAAAC/siuuuu-siiuu.gif[/wrapimg]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 11.09 | 4-1

Мнениеот Jackxxx » 13 сеп 2021 08:44

Ами добър мач направиха нашите. Началото беше малко мудно и безидейно, но лека-полека футболистите се настроиха към мача вдигнаха нивото. Това като цяло си е една от сериозните слабости при Оле - трудно начало. При гола на Нюкасъл ясно се видя, колко ни е зле халфовата линия в момента, но срещу отбори, които ни оставят владението на топката не е голям проблем.

Роналдо направи точно това, от което имахме нужда - някой да вкара лесните положения. Вторият му гол беше страхотен. Миналият сезон Рашфорд изтърва 10-тина такива положения.

Заслужава си да отбележим и включването на Лингард. Не толкова заради изключително хладнокръвният му гол, а защото внесе сериозно доза енергия с влизането си. Явно е решен да се бори със Санчо за титулярно място. Вторият всъщност направи доста по-добър мач от предишните, но все още си е от по-слабите играчи на терена.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 11.09 | 4-1

Мнениеот MuFc1878 » 13 сеп 2021 09:52

При попадението на Нюкасъл Шоу и Харито бяха на централната линия, където не им е работа в такава ситуация. Къде са халфовете и крилата? Много пространства имаха джордитата, като можеха и да поведат през първото полувреме. Късмет, че имат тотални нефелници в атака.
Поне в дербитата Оле паркира автобуса и толкова празни пространства няма :lol: Титлата обаче се печели и с тактика. Само с надвкарване няма да се получи. Сити, Челси и Ливърпул трудно пускат голове.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 11.09 | 4-1

Мнениеот Jackxxx » 13 сеп 2021 13:03

Аз не се притеснявам толкова от мачовете с другите претенденти за титлата. Рядко шампиона се решава в тези мачове. Нека бием всички останали, а срещу топ отборите вярвам, че ще сме добре. Те не допускат лесно голове, каквито на нас ни вкарват средняците. Но срещу нас играят много по-прибрано и предпазливо и в същото време ни оставят достатъчно пространства да им нашием ние няколко гола.

Но истината е, че халфовата ни линия е голяма скръб в момента. Очаквам с изтеглянето на Погба в по-задни позиции и неговата форма да спадне. Дано не се случи, защото този сезон добре започна. Даже ми се върти в главата централна двойка Погба-Скот.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 11.09 | 4-1

Мнениеот MuFc1878 » 13 сеп 2021 13:24

Проблемът е, че се справя добре като ляво крило :lol: А там имаме още Санчо, Рашфорд и Марсиал. Поне Оле да не пипа Мейсън дори и да играе отдясно. Фред, Скот и Матич са крайно недостатъчни като класа, за да се борим за трофеите. Айде Роналдо, Кавани и Бруно с индивидуални качества компенсират срещу бедняците.
Бисака има късметът, че не хвана португалецът, когато беше млад и бе крило. Въобще не може да го дублира. Пълна скръб е това келеме. Да пуска Дало, за да го видим.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 21/22 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 11.09 | 4-1

Мнениеот MASTER_COOL » 13 сеп 2021 15:15

Санчо ще търка пейка ми се струва.
Според мен съвсем скоро ще се опита вариант :

---------------------Фред---------------Скоти-------------------
-Грийнууд--------------------Бруно---------------------Погба-
------------------------------Роналдо------------------------------

Варианти имаме много. Отборът ни е наистина балансиран. Липсва само още един дефанзивен халф, за да е завършен
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта