ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Лестър | 1-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Лестър | 1-2

Мнениеот Jackxxx » 12 май 2021 09:44

Младежите не направиха лош мач, но Лестър бяха много надъхани. Кофти момент за такива ротации, но Оле няма избор. На този етап от сезона щеше да е доста несериозно да си мислим, че Сити ще изтърват титлата и то с такива мачове, които им остават. Важното е, че юношите поцъкаха и усетиха какво е да излезеш срещу отбор, който ти играе изключително нахъсано.

Аз съм много доволен от 3-мата в нападение. За съжаление между Мата и Дони нямаше никакво разбиране и контрола над топката в средата на терена много ни куцаше. Всъщност за Дони си мисля, че има някакъв проблем с интегрирането в отбора или нещо друго, но като гледам съвсем заслужено си е резерва. Особено при добрата форма на Погба и неизменното титулярно място на Бруно. Дони изглежда да има желание, тича, бори се, раздава се, но някак си не е особено ефективен. Явно така си цъка и на тренировки и за това Оле не му гласува доверие. Понякога просто така се получава, че даден играч не пасва на отбора и толкова.

В защита допуснахме груби грешки, но това което ме притесняваше най-много е, че без Магуайър и с Де Хеа на вратата някак си нямаше лидер отзад. Нямаше кой да вика и да организира останалите около себе си. А като добавим и това, че Туанзебе постоянно чистеше с глава към играчите на Лестър, в центъра на терена Дони и Мата не можеха да задържат топката и да организират нищо и съвсем закономерно си паднахме.

Както и да е, още утре имаме пак интересен мач, а останалите два срещу Фулъм и Вълците очаквам да са напълно протоколни и с повече младоци в състава.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34784
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Лестър | 1-2

Мнениеот MuFc1878 » 12 май 2021 10:27

От толкова протоколни мачове и с цел уж да се пазим, накрая да не завършим на 4-то място :lol: Не, че има особено значение. От Коледа сме твърдо в топ 2 и за 10 дни да смъкнем с две позиции :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Лестър | 1-2

Мнениеот Jackxxx » 12 май 2021 10:54

Възможно, на мен лично много не ми пука. Особено ако това ще помогне на млади момчета да се развиват. Но си мисля, че поне една победа от 3 мача ще вземем. А в същото време Челси и Лестър ще врътнат стратегически Х. :mrgreen:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6130
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Лестър | 1-2

Мнениеот KOPScousers » 12 май 2021 15:06

Тони написа:Може и да го вижда. те и служебна победа виждаха по едно време. :lol:
Не стига, че са мега посредствени, ами искат и ШЛ. Я марш в ЛЕ!

К'во се надъхваш толкова с тая ШЛ? Вие да не би да сте в нея този сезон? Не подскачай толкова, че като ви се падне догодина малко по-трудна група като тази и бързо ще се смъкнете при нас, ако изобщо сме в ЛЕ, де. Гледам, че два пъти я споменаваш тая служебна победа, ама феновете ви май пак организират циркове за утре вечер и накрая да не останеш изненадан. Не го вярвам като цяло, дет' се вика и за юни месец ще насрочат мача, но няма да ни дадат 3 точки, все пак говорим за ФА, но въпреки всичко си го имай едно на ум и не се присмивай така.

Говориш така, все едно е невъзможно Лестър да спечели 1 точка от 6 възможни до края, а Ливърпул 10 от 12, а във футбола няма невъзможни неща, особено когато става въпрос за Ливърпул. Умишлено не казвам 12 от 12, защото реално не са ни толкова нужни, а и ние все пак сме мега посредствени, а вие сте някаква извънземна, непобедима машина за победи, която има само 5 загуби на свой терен този сезон... Огледай се само, как всички други фенове на Юнайтед в темата говорят относно ситуацията с Ливърпул и как говориш ти - после как да не те призная за един от троловете в тоя форум... :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

RMCF
Мнения: 2177
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Лестър | 1-2

Мнениеот RMCF » 12 май 2021 15:34

KOPScousers написа:
Тони написа:Може и да го вижда. те и служебна победа виждаха по едно време. :lol:
Не стига, че са мега посредствени, ами искат и ШЛ. Я марш в ЛЕ!

К'во се надъхваш толкова с тая ШЛ? Вие да не би да сте в нея този сезон? Не подскачай толкова, че като ви се падне догодина малко по-трудна група като тази и бързо ще се смъкнете при нас, ако изобщо сме в ЛЕ, де. Гледам, че два пъти я споменаваш тая служебна победа, ама феновете ви май пак организират циркове за утре вечер и накрая да не останеш изненадан. Не го вярвам като цяло, дет' се вика и за юни месец ще насрочат мача, но няма да ни дадат 3 точки, все пак говорим за ФА, но въпреки всичко си го имай едно на ум и не се присмивай така.

Говориш така, все едно е невъзможно Лестър да спечели 1 точка от 6 възможни до края, а Ливърпул 10 от 12, а във футбола няма невъзможни неща, особено когато става въпрос за Ливърпул. Умишлено не казвам 12 от 12, защото реално не са ни толкова нужни, а и ние все пак сме мега посредствени, а вие сте някаква извънземна, непобедима машина за победи, която има само 5 загуби на свой терен този сезон... Огледай се само, как всички други фенове на Юнайтед в темата говорят относно ситуацията с Ливърпул и как говориш ти - после как да не те призная за един от троловете в тоя форум... :oops:

Мисля, че пича е фен на Челси, а не на Юнайтед. :mrgreen:

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34784
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Лестър | 1-2

Мнениеот MuFc1878 » 12 май 2021 15:39

Мда, феновете на Ливърпул изчаткаха нещо. Не ми се мисли, ако вземе та бием утре :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

На линия
Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Лестър | 1-2

Мнениеот Scholesy93 » 12 май 2021 15:59

Ами нелош мач с оглед на състава. Дони наистина с лош мач, ама мисля че с Фред до него ще е по-добре положението. Туанзебе бе потресаващ отново, просто много лошо позициониране и решения на терена. Бековете и те тоталщета, според мен следващия сезон Брандън да си го върнем отляво, а Телеш да си ходи, че нещо английския футбол не му понася. Иначе добър мач за Матич, като изключим втория гол, Амад и Мейсън. Мейсън набра инерция и увереност и си личи какво носи на отбора, когато е във форма. Все се чудя не можем ли да пробваме едно 4-2-2-2, с Мейсън и Кавани напред и Бруно и Погба зад тях? Сити в миналото имаха подобна схема с Джеко, Агуеро, Силва и Насри. Арсенал и те в състав Пирес-Люнберг-Бергкамп и Анри.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6130
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Лестър | 1-2

Мнениеот KOPScousers » 12 май 2021 16:38

Все тая на кого е фен, говори така сякаш е на Юнайтед. Щом пише така, редно е да очаква подобна реакция, мисля, че бях достатъчно изчерпателен по темата. :roll:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]



Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Scholesy93 и 30 госта