ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 13.05 | 2-4

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 13.05 | 2-4

Мнениеот SkyQuest » 14 май 2021 10:20

Съвсем заслужена загуба. Ние си имаме гарантирано място за ШЛ дори и да загубим следващите два мача, Пуулци се борят за него със зъби и нокти. Нормално беше да са по-мотивираните.

Колкото до Хендерсън, освен при един от головете, не виждам как той има каквато и да е вина за останалите 3!!??!?! Момчето много добре си варди и, реално, можеше да е още по-изразителен резултата ако не бяха неговите намеси. Това, че тия пред него четири пъти не могат една топка да изчистят като хората е друг въпрос, пък и са се скупчили 30 човека пред него.

Ето сега да се види и ролята на Магуайър колко е важна и колко много допринася за отбора и представянето ни. Вчера без него, нямахме лидер назад и бяхме като разграден двор. Какъвто и вратар да беше, при толкова опасни положения все ще пусне гол, да.

Но едно нещо ме изнерви вчера в целия мач: Рашфорд! Ама БЕЗУМНО слаб е тоя Рашфорд! Пробва си се с някакви финтчета, да влезе с топката във вратата и му взимат топката СУПЕР лесно! Толкова много хубави положения осра с тъпите си финтове, че няма накъде повече. Направо.... идваше ми да хвърля нещо по лаптопа.

Да идва лятото, да взимаме читав нападател и крило и тоя с Марсиалчо малко на скамейката. Че нещо много си повярваха двете пуберчета, а най-лошото е, че им нямаме и заместник. Това лято, хвърляне на яко пари за нападението. Ето, пак сме в ШЛ, играем финал за ЛЕ, значи пари има и ще има.

Не може така! Добре започна Рашфорд при Ван Гаал, но след идването на Погба просто започна и той с кифленските простотии на терена. Много жалко, а има голям талант. Жалкото е, че не го хвана читав треньор да го доразвие, а изтегли късата клечка с Моуриньо.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7180
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 13.05 | 2-4

Мнениеот vasilnv » 14 май 2021 11:10

За Рашфорд надеждата ми е, че играе с някакви контузии почти цял сезон. Което не оправдава голяма част от тъпите решения, които взима на терена, но поне има някаква вероятност другия сезон ако е напълно здрав да се представя по-добре.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6040
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 13.05 | 2-4

Мнениеот MASTER_COOL » 14 май 2021 13:10

Още при 1:1 изгасих телевизора.
Такива мачове са срам за нас.
Вяло, апатично, аристократично.
Уж се пазихме за Пуул срещу Лестър :oops:

Завършваме в лоша форма, а ни предстои финал :o
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 13.05 | 2-4

Мнениеот SkyQuest » 14 май 2021 13:24

vasilnv написа:За Рашфорд надеждата ми е, че играе с някакви контузии почти цял сезон. Което не оправдава голяма част от тъпите решения, които взима на терена, но поне има някаква вероятност другия сезон ако е напълно здрав да се представя по-добре.

Липсата на скорост, да кажем, разбираемо с контузиите. Ама... защо се меша!? Той и с, и без контузии все си се мешка и финтира и се пробва да влезе във вратата с топката. И преди не ми се получаваше, но СЕГА е просто фрапиращо зле цялата ситуация.

Не знам, просто трябва да седне на скамейката и да помисли кое му е по-важно: финтовете и егоизма или отборната игра.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта