ЛЕ | 20/21 | 1/8 финал | Милан - Манчестър Юнайтед | 0-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ЛЕ | 20/21 | 1/8 финал | Милан - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот vasilnv » 19 мар 2021 12:11

Е глупости, ние у форума не пишем 5 човека. :lol:
Като цяло никой не му отрича качествата, по-скоро се дразним на дабването, агента и братята му, които само се чудят каква тъпотия да кажат. Ама да, нека да вкарва голове и да ни печели мачовете, пък аз поне останалото бих му го простил. :mrgreen:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЛЕ | 20/21 | 1/8 финал | Милан - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот tevez » 19 мар 2021 13:32

Победа по италиански. Здрава защита и напред все едно положение ще влезе.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ЛЕ | 20/21 | 1/8 финал | Милан - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот SkyQuest » 19 мар 2021 14:00

Имаме Дони на мястото на Погба? Нали го взехме това лято, ето! Ще има шансове за изява. Фред резерва. Матич и МакТоминей като дефанзивни ротиране, Бруно и още някой като атакуващи.

И не, никой не говори, че Погба е слаб. Вижда се, че може и да подава, и да асистира, и да се бори, и да вкарва голове. Проблемът на някои от нас е отношението му: днес играе перфектно добре, преподпише договор за по-висока заплата и 4 години и пак спира да играе. Да не говорим и характерът му какъв е, а изобщо да не започвам за агентът му! И за да не обвинявате, че Оле е балък и Погба си го мачка, такъв беше и при Моуриньо. При него дори май и 5 мача поредни нямаше силни.

И като насъбереш всички тези неща, как да разчиташ на такъв играч? Не го знаеш кога ще се почувства "обиден" от нещо си и ще започне да се лигави и да мята само прически на терена. Така че, да му вземем хубави пари докато можем, пък с тези пари да си оправим нападението. Титулярна тройка МакТоминей, Дони, Бруно все ще се справим. Всъщност, доста добре ще се справим.

С Рашфорд Фондацията, Марсиал Флегмата и Дядо Кавани няма да се оправим обаче. Там е зле ситуацията.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ЛЕ | 20/21 | 1/8 финал | Милан - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот Jackxxx » 19 мар 2021 14:43

Браво на Оле за смяната. Според мен извади Рашфорд, за да го запази, защото до скоро беше контузен. Не че Рашфорд правеше силен мач, но за мен най-безполезният на терена беше Джеймс. Това момче дори не може да си спре топката. Толкова глупави решения взима често, че аз ако съм защитник и играя срещу него ще имам чувството, че срещу мен е дете.

Иначе добър мач направиха нашите. Тегаво беше и някак си липсва тази стиковка и плавност на разпределяне на топката, която показахме срещу Сити. Една от причините е по-слабата форма на Бруно, който изглежда така все едно е натоварен с цялото градене на атаките от защитата до нападението. Фред и Мактомини са много енергични, но за момента не показват онова качество, което имаха Скоулс/Карик. Фред аз никога не съм го харесвал, а Мактомини често е твърде назад при организирането на атаките. А има нюх за нападение, това момче. Силен мач и на Линдата. С едни колеги си говорихме, че шведите често са яки, здрави, руси исполини, как пък точно ние взехме най-хилавият шведски защитник. :lol:

Хареса ми как влезнахме в този мач. С хъс, желание, преса и доста натиск. Второто полувреме пак така започнахме и имаше резултат. Браво и на Хендерсън, който определено радва.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ | 20/21 | 1/8 финал | Милан - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот MapTo_D » 19 мар 2021 18:05

Имаме Дони на мястото на Погба. Окей, беше контузен. Ама преди това? Смятайте колко спрял трябва да е на тренировките, че изобщо да не помирисва терен, а в моментите, когато го прави просто не показва нищо. Трудна аклиматизация, ама да се напъне, а не да казва Искам да си ходя, че да играя често.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта