ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

hipopotuk
Мнения: 41
Регистриран на: 10 май 2008 18:59
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-1

Мнениеот hipopotuk » 24 фев 2021 20:04

Тони написа:Пичове, може да съм малко оф, ама искам да попитам, някои от вас влизат ли в официалния бг форум на МЮ? :lol:
Такова нещо не ми се беше случвало. Цари някакво уникално отношение към играчи и треньор, а черните са направо мразен там, само защото са черни. :lol:

Чрвече в страхотна грешка си,няма по-толераантен форум в СВЕТА,хоратта там са отворени за различни мнения,не са расисти,не възхваляват с всеки втори пост чужди треньори ,и никога няма да ти ограничат възможностите за изразяване на мнение по приятело-модератоски принцип"АЗ ТАКА РЕШИХ ЗАЩОТО ЗАСЯГАШ ЧОВЕК ГЕНЕРИРАЩ КОНТЕНТ--без значение .че дадения примат във всеки втори пост възхвалява сетубалския.................не се коси там са затворено общество - духащи един на друг ..индивиди

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 3-1

Мнениеот SkyQuest » 25 фев 2021 10:29

О не, официалният форум на Ман Юнайтед в България е някакъв фарс! От близо година не влизам там, но си представям какво е сега! Ако си им различен, ставаш някакъв си Смути, който били баннали с анкета! Представяш ли си, АНКЕТА правили! Бях изказвал мненията си, че Оле върши много работа, че трябва да сме търпеливи, че трябва да подкрепяме отбора, обявиха ме за някакъв Мароканец и просто реших да спра да пиша там.

Като официален форум на МЮ в България, значи би трябвало да имат някаква разрешение от Ман Юнайтед за това, нали така? Любопитно ми е, обаче, ако човек се свърже с клубът Юнайтед и им покаже за какви негри, печки, кюмюри се пише там (включително от "управленческите кадри), дали няма да изринат всичките им модератори и админи там заради този открит расизъм? Па то на мен ми обясняваха как това било нормално така да се говори за чернокожите играчи!

Големи смешки са там и общо взето да пишеш там е натоварващо, а не разтоварващо, каквато е идеята на спортните форуми. Определено са срам за феновете на Юнайтед там, но се надявам тамошните писачи да не си разпростират простотията извън оня форум, а да си стоят в своето затворено общество :)


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта