Вл | 20/21 | Уест Бромич - Манчестър Юнайтед | 14.02 | 1-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Вл | 20/21 | Уест Бромич - Манчестър Юнайтед | 14.02 | 1-1

Мнениеот MapTo_D » 14 фев 2021 18:07

Супер безидейни, два дни да бяха играли нямаше да вкарат гол. Сетиха се в 90та мин, че могат да бият и отдалеч. А Раши е маняк, в 91вата се лъже с 3ма, вместо да пусне пас в ляво. Кавани и той бяга като муха без глава. 9 и 10 не трябва да помирисват терен, ей така да се осъзнаят. Ама няма да стане.

А пък може би просто нещата са нормални и всичките предишни победи и обрати бяха плод на спортен шанс и късмет, а не толкова на класа.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: Вл | 20/21 | Уест Бромич - Манчестър Юнайтед | 14.02 | 1-1

Мнениеот SkyQuest » 15 фев 2021 10:43

Традиция си ни стана да се дъним на наш терен срещу изпадащите отбори. Имам чувството, че има някаква договорка между нас и този тип отбори - да им даряваме точки, за повдигане на самочувствието. Друго обяснение да паднем от Шефийлд и да направим равен с УБ и то на наш терен нямам.

И ето това имах предвид след 9:0 срещу Светците - голяма работа, че сме извадили на умряло куче нож и сме ги смазали. Ако показваха такава игра постоянно, щях да се радвам на подобна разгромна победа. Но ги знам, че НЕ играят така и заради това ме издразниха с високомерието си в този мач. Големите звезди и след това... равен с Арсенал, равен с Евертън, равен с УБ, което резултира във феноменално изоставане от Сити за титлата! А бяха ПЪРВИ, с разлика дори!

И не, няма как да виня Оле изцяло тук. Трябва чистка напред или поне, да се вземат конкуренти на Рашфорд и Марсиал, за да се стреснат. Шоу и той се самозабрави по едно време, но я го вижте как играе след идването на Телеш... припка по терена, стабиляга във всеки мач! Показва защо сме го взели и то за такива пари. Ей такова трябва да стане и на постовете на Марсиал и Рашфорд и да ги видим дали ще са такива лигни!

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вл | 20/21 | Уест Бромич - Манчестър Юнайтед | 14.02 | 1-1

Мнениеот redhooligan » 20 фев 2021 18:50

Напоследък стана традиция да се дъним във такива мачове. Но какво да се прави. С тези футболни звезди които не могат да направят 3-4 силни мача подред, така ще е! Формата на Рашфорд спадна много. Изглежда трябва да почива няколко мача,но за съжаление няма кой да го замести. Марсиал си е явба дупка от няколко сезона и за мен този играч, трябваше да се продаде отдавна!!!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта