ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 663
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот Beloev » 03 фев 2021 00:13

Парадоксалното е че станахме отборът с най-добро нападение :lol:

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот man_utd_ » 03 фев 2021 00:15

Уат да фак.... ХУбава победа! Единственото, което ме издразн е, че Оле не смени Бруно

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот smoothc » 03 фев 2021 01:23

Пропуските срещу Ливърпул 0-0, Шефилд Юнайтед 1-2 и Арсенал 0-0 - днес се "конвертираха" в голове 8-)
"Бий, за да те уважават" са казали хората!
По-интересното е, че им се случва два пъти в рамките на два сезона, ама...

В този странен сезон и при тази гъстота на точките точно головата разлика в един момент може да изиграе ключова роля, така че отчасти "компенсирахме" загубите срещу Палас 1-3 и Тотнъм 1-6.

* Запази се и традицията мачовете срещу Светците да бъдат изключително вълнуващи и резултатни.
* Хубавото е, че доста играчи се отпушиха, дано това им даде жажда за още голове.
* Другата добра новина е, че бековете започват да набират увереност в атаката, точно както във времената на сър Алекс.
* Скот и Фред са може би най-стабилната DMC двойка във Висшата лига на този етап.
* Кавани-Рашфорд и Погба-Бруно - запълват пъзела.

* Марсиал, Грийнууд, Мата, Дони, Матич, Джеймс, Ерик, Телеш, Уилямс, Туанзебе, Хендерсън + Диало/Пелистри - пък ни дават добра широчина/вариативност, особено на фона и на цикъла от мачове, които предстоят в следващите месеци.

Гледаме напред към Евертън, където според мен Погба трябва да влезе на мястото на Грийнууд и вече в зависимост от състоянието на Кавани - евентуално Марсиал титуляр.

* След това предстои мач срещу Уест Хем за ФА Къп, където титулярният състав трябва да е(4-2-3-1)
------------------Дийно---------------------------
-Уилямс---Ерик---Туанзебе---Телеш------------
--------------Дони-----Матич----------
-----Грийнууд----Мата------Джеймс-------
--------------Кавани/Марсиал-------------------

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот MapTo_D » 03 фев 2021 09:11

Всичко е хубаво, но Марсиал защо падна толкова грозно за дузпа не знам. Като застрелян, а то нищо общо. :oops:
А малко преди мача ми попадна някакъв клип с 10 момента на феърплей, точно за дузпи, отсъдени от съдии, но потърпевшите си признават, че е нямало контакт. Така ще те уважават не само противниците, а всички.
А тоя нашия француз като покосен от снайперист, че оня гледа повторение и си остави отсъждането. :shock:

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот SkyQuest » 03 фев 2021 09:29

Не съм от хората, които мрънкат след победа и критикуват за идеята, но тази победа не ми хареса! Едно единствено нещо е позитивно и това са 3 точки! Нищо друго! Защо не ми хареса победата?

Първо: защото видях един долен и гаден симулант в нашият състав, който дори при 1000:0 ще реши да падне без контакт. А и не е само той де, като цяло виждам тази тенденция при "по-тъмно зелените" играчи напред. Искрено се надявам Оле да не поощрява подобен тип игра, но очевидно го прави щом не е взел мерки и това определено не ми харесва. В друга тема го бях писал: нямаме много мъжкари в този състав, а някакви примадони и симуланти. Това не е Юнайтед, на когото съм станал фен.

Второ: резултата! Трябва да има, все пак, някакъв вид феърплей. Саутхемптън не заслужаваха подобно нещо! Нашите Инста звезди решиха на умряло куче нож да вадят! Така да бяха играли и срещу Арсенал и Шефийлд! А не от тези два мача да са загубили 5т. и да са вкарали общо 2 гола и дпуснали 3, а сега като се вкарали 9 гола и да се бият в гърдите колко са велики! Все са 3 точки! Грозна история!

Трето: защо Бруно беше на терена ОТНОВО цял мач???? Рашко да си почива, но Бруно няма право???? Вадиш Бруно при резултат 3:0 (след 30 мин. игра) и това е! Но не, ще играе, та да не вземе останалите балъци да осерат 3 гола преднина и никой да не може да вкара! Всеки друг се ротира в този състав, Бруно обаче ще е неизменният титуляр дори и срещу Белите орли Плевен! ГОЛЯМА глупост прави Оле!

Както и да е! Този резултат не ми хареса и това е! Поне спечелихме 3 точки, ако не друго. Головата разлика не ме интересува.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот MuFc1878 » 03 фев 2021 09:36

Все пак ставаш свидетел на мач за историята. За последно такъв при Фърги през 1995. А и Тотнъм ни причиниха същото в началото на сезона. Няма място за съжаление. Байерн такива резултати праскат през 2-3 кръга във фермерската лига.

Важно е сега да бъде подплатен с победа над карамелите в събота.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6044
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот MASTER_COOL » 03 фев 2021 10:00

Супер победа !
И когато ти падне така съперник, трябва да бъде унижаван !
Това е спорт, а не война ( хайде стига вече морализъм ). Тотнъм да не би, да ни причиниха нещо по -различно ?
Типично е за Юнайтед да нанася големи поражения.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот SkyQuest » 03 фев 2021 10:38

Тотнъм ни причиниха нещо подобно, но не и същото. А и Моуринко си беше насъбрал злоба към нас и искаше да покаже и той какъв е мъж. Да покаже на Глейзър и Еди какво злато са изпуснали!

Но Саутхемптън нищо лошо не са ни направили, винаги са били симпатичен отбор. Ако бяха Сити или Ливъпруул, та дори и Тотнъм, Челси или Арсенал - няма лошо. Бий да те уважават, както е казал Smoothc. Ама Саутхемптън... не знам! Прекалено ми се струват 9 гола, че и безответни.

Че и да се потиш, тичаш и мориш вместо да дадеш назад и да почиваш и съхраняваш сили. Ето, за седем календарни дена имаме ТРИ мача! Мач през два дена, общо взето! Трябваше ли да се правят на мъже с девет гола? Нали след това ще мрънкат, че са изморени? И какво от това като са били с 9 гола ако направят равен с Евертън и отпаднат от Мойси за ФА? Мерси, но не мерси! Трябва да мислят в перспектива, а не мач за мач. и това е работа на треньора де, така или иначе.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот MuFc1878 » 03 фев 2021 11:07

На почивката Оле прави двойна смяна - Кавани и Шоу. Няма как да смени половината състав. Не мисля да са се уморили кой знае колко като 80% от времето се играеше в половината на Сотън. Имахме 10+ голова разлика, а сега набъбна двойно. Анулирахме загубите от Палас 1-3 и Тотнъм 1-6. Много са нагъсто тимовете в топ 10 и пак да сме от грешната страна заради лоша голова разлика. Помниш сезон 2011/2012. Изпадна възможност, която скоро едва ли ще имаме.
Разбира се, тези голове бих предпочел да бяха дошли в предходните 4 мача, където имахме само 1 победа.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот SkyQuest » 03 фев 2021 11:15

За головата разлика не говоря! Хубаво е да направим, да! Аз ще ти припомня и втората година на Ван Гаал, когато пак по голова разлика бяхме на пето място, а Сити на четвърто.

Направи двойна смяна, да, но нека бъдем максимално честни: кой играч трябва да изкара на всяка цена? На Кавани му трябват игрови минути, Рашфорд като го гледам не се е преуморил. Шоу, добре! По мое скромно мнение, Магуайър и Бруно бяха другите двама, които трябваше да бъдат изкарани при резултат 3-4:0. Много по-ключови са ни от Кавани или Рашфорд! Сами го казвате и вие, че Бруно изглежда смазан и извън форма.

Както и да е де! Минало-заминало.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта