ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот SkyQuest » 03 фев 2021 16:31

MASTER_COOL, аз лично, за Марсиал смятам, че е симулант не е само от вчера. Изобщо, като цяло Погба, Лингард, Рашфорд и Марсиал падат прекалено лесно за дузпи и нарушения. Особено когато видят, че финтовете им за пореден път не се получават и се пробват да се "оправдаят", че не им са се получили заради нарушението! А реално, не им се получава понеже са самонадеяни патенца.

И съм напълно съгласен с Марто_Д: играчи трябва да бъдат наказвани за симулации по видеоповторения.

Не, няма конспирация за цветът на кожата и представянето им, но определено дразнят. И да, Салах е престъпен симулант, споделям мнението ти!

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Саутхямптън | 9-0

Мнениеот redhooligan » 04 фев 2021 12:06

MASTER_COOL написа:Супер победа !
И когато ти падне така съперник, трябва да бъде унижаван !
Това е спорт, а не война ( хайде стига вече морализъм ). Тотнъм да не би, да ни причиниха нещо по -различно ?
Типично е за Юнайтед да нанася големи поражения.


+1
Впечатление ми направи надмеността на Марсиал при отбелязаните голове. Все едно казва гледайте колко съм добър. Смешкото просто не е за този отбор. На 3 сезона, прави един що годе добър! За отбор като Юнайтед това е недопустимо, но все пак който си е любимец на шефовете е така.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта