ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 1-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14702
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 1-2

Мнениеот smoothc » 28 яну 2021 15:09

Много неприятна загуба, която дойде в крайно неподходящ момент!
Още в началото се усети нещо като подценяване или по-скоро високомерието, че в един момент ШЮ ще се бият сами и затова спокойно се разиграваше на длъж и шир, без абсолютно никаква острота или опити за удари във вратата.
Факт е(и не постфактум), че част от титулярния състав беше нецелесъобразен, което в хода на мача се и доказа.

За пореден път допускаме гол след статично положение, за пореден път Де Хеа неуверен в собственото си поле, за което в крайна сметка и след толкова много време на симптоматичност, вината е главно на треньорския щаб, че не успяват да вземат мерки, сякаш няма абсолютно никакъв проблем...
При всяко по-близко да вратата нарушение или корнер - винаги сме на тръни, това не е нормално!

Мачът с Арсенал е доста деликатен, честно казано си е троен и от една страна ще е важно да видим реакцията на отбора, а от друга, да не се стигне случайно до нова загуба, която пак да хвърли тъмни облаци над отбора.

Програмата след това(до дербито с Челси):
Сотън - д
Евертън - д
УБА - г
Нюкасъл - д


10/12 точки е най-лошото, което трябва да постигнем тук!
+ 1 или 3 срещу Арсенал.
Но при положение, че 11 точки са по-малко от 12, то една загуба в контекста 5-те мача, реално не е толкова "зле" пред 3-2-0.

Така де:
11/15 3-2-0
12/15* 4-0-1
13/15 4-1-0
15/15 5-0-0

Това са допустимите опции и всичко под това ще е провал!

* Между другото в следващите 5 мача имаме на хартия най-благоприятната програма в сравнение с конкуренцията.
Не че това е гаранция, но не е и маловажно!

Състав за Арсенал: Дийно, АУБ, Хари, Виктор, Шоу, Фред, Скот, Погба, Бруно, Рашфорд, Кавани

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 1-2

Мнениеот SkyQuest » 28 яну 2021 17:50

Аз не знам защо Погба бива считан за излязъл от нашата школа? Бил е 10 години из други школи, две годинки макс при нас и след това в Юве, които реално го направиха това, което е. За мен той е всичко друго, но не и от нашата школа.

Още повече, школата ни вече не е това, което беше преди. Нямаме нито един играч, който да е от същата класа и мъжкарство като Скоулс или Невил, да кажем. В момента играчите са просто един медиен продукт. Набере някаква популярност след 4-5 силни мача и всички ги обявяват за новият Роналдо. Въпросното лапе се възгордява, започва да мисли повече за фондации и реклами отколкото за футбол, започва да се самоизпъква с някакви индивидуални пробиви, спада му формата за 20 мача, всеки го забравя, записва 4-5 силни мача, медиите започват да пишат от сорта на "Той се завърна" (КОЙ? Тоя, с предишните 4-5 силни мача), лапето се възгордява пак и т.нат. и т.нат. До безкрайност.

Това е ситуацията с, може би, 90% от всичките хлапета. Рашфорд просто не прави изключение. Че и Марсиал, че и Лингард, че и Грийнууд е тръгнал натам. Не се чудете! Докато такива са при нас, няма да има стабилност. Никой треньор не може да се оправи с такива лигни и единственото решение е... продажба! Не знам дали е вързано с цвета на кожата, но МакТоминей си е мъжко момче и играе футбол! Няма лигавщини при него и се надявам да получава повече шансове.

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 1-2

Мнениеот man_utd_ » 28 яну 2021 18:19

Понеже някой пита защо Марсиал бил титуляр и защо е още отбора - еми любимец на Глейзър е, затова! И не, не се шегувам!
В тубата и социалните мрежи бяха дали много такива обяснения относно защо Марсиал е титуляр и защо не беше позволено на Моуриньо да го продаде, когато имаше шанс - еми ето ви отговора!
Иначе ссте малко крайни - аут от топ 4, аут от не знам си къде! Малко е рано да съдим кой къде ще е, предид факта, че е едва средата на сезона и разликата в точките между 1-я и 6-тия е минимална. Аз още не бързам да отписвам отбора от никъде, щото и другите отбори имат тежки мачове, не ссме само ние!
И да, тъпо е, че паднахме вчера, и е вярно, че Марсиал с тази си форма изобщо не е за титуляр, нито пък, че Туанзебе, дето не бе цъкал от не знам си кога беше за титуляр, но тоа е положението. Налягаме си парцалите и бием Арсенал в събота.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14702
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 1-2

Мнениеот smoothc » 29 яну 2021 02:23

Налягаме си парцалите и бием Арсенал в събота.

Най-важното е в този мач да видим агресия и хъс за победа, отговор-реакция на фиаското срещу ШЮ!
Неутрално погледнато(предвид формата и последните мачове между двата отбора) нещата отиват към Х(който ще е пореден за нас срещу Топ отбор до този момент), но реално си е троен мач отвсякъде.

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Шефийлд Юнайтед | 27.01 | 1-2

Мнениеот man_utd_ » 29 яну 2021 11:51

Единственото, което евентуално няма да ни задържи в топ 4, ще е формата ни като домакин - нещо, над което очаквах да се работи здраво, ама явно ще остана само с очакването. Помня, че при САФ имахме сходен сезон, само че тогава проблемът бяха гостуванията. На ОТ бихме всички, като помня, че направихме равен само с Уест Бромич (2:2), като Ван Дер Сар тогава изпусна топката на гол-линията (много ме хвана яд). Тъй като обаче говорим за САФ, той почна да ротира състава и накрая пускаше различни състави на ОТ и далеч от ОТ. Оле това нещо не го прави и виждаме ефекта.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта