ФА Къп | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 3-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ФА Къп | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 3-2

Мнениеот SkyQuest » 25 яну 2021 13:07

Такъв Юнайтед искаме да гледаме! Перфектна лекция и май Оле ще уволни Клоп :)

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ФА Къп | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 3-2

Мнениеот Jackxxx » 25 яну 2021 14:35

На сезон я изпусна 2 мача, я не. И сега точно този изпуснах. Много ме е яд, но имах добро предчувствие преди мача и не случайно споменах, че ще е добре да ги бием и да ги отървем от един агажимент. Аз мисля, че с тази победа им помагаме на Ливърпул, защото имат в ШЛ доста лесен жребий и остава да се концентрират във ВЛ.

Иначе от репортажите, които гледах мача е бил доста оспорван, с добра игра и от двата отбора. Все пак победата е наша и е напълно заслужена. Много добър мач на Оле с правилна адаптация по време на мача, добри смени и разбира се подготовката на ирачите е била изцяло на ниво. Много хъс, желание, борбеност, този Юнайтед е наслада. Разбира се, има доста още какво да се коригира и в дефанзивен план и в нападение, но това ще го коментираме след някой слаб резултат.

Евала на Рашфорд, че се разигра и си вкара положението сам срещу вратаря. Жалко, че е контузен нещо, щял да минава скан на коляното днес. Грийнууд играе страхотно, срещу отбори, които не се затварят, но това не е достатъчно. Трябва да взима пример от Кавани, защото има доста какво да учи. Иначе има потенциал да е страхотен нападател.

В защита Дантельоф (от дантела :mrgreen: ) си пуска по едно-две положения на мач за противника, но и той е вдигнал нивото малко, явно добре му се отразява конкуренцията с Байи.

За Погба не знам дали се опитва да си вдигне цената, ама съм доволен от него. Да продължава така поне до 300млн да я вдигне тая цена. Напълно заслужен МОМ и като нищо ще си заслужи играч на месеца.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ФА Къп | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 3-2

Мнениеот SkyQuest » 25 яну 2021 14:43

Jackxxx написа:
За Погба не знам дали се опитва да си вдигне цената, ама съм доволен от него. Да продължава така поне до 300млн да я вдигне тая цена. Напълно заслужен МОМ и като нищо ще си заслужи играч на месеца.


Предполагам е това! Другият вариант е да играе добре, за да му продължим договора с още по-висока заплата и след като постигне целта си пак да започне да се влачи като тюфлек по терена. Гледали сме го този филм и преди с него!

Каквото и да е, сега в момента е от огромна помощ и играе страхотно добре, факт! Така би трябвало да играе един играч, който струва 100 млн. и получава 300 000 паунда (ако не и повече) на седмица!

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6024
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ФА Къп | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 3-2

Мнениеот MASTER_COOL » 25 яну 2021 14:48

Честно казано нямах особени надежди за този мач, но така постигнатата победа дава изключително самочувствие за предстоящите мачове !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта