ФА | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 1-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ФА | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 1-0

Мнениеот vasilnv » 11 яну 2021 10:22

Не съм давал зор да играе тоя паляк. Един път не е стиснал зъби и да довърши мача - в туитър веднага след мача е писал "it was just a knock". В такъв случай кво ти пречеше да доиграеш бе, смешник. Съгласен съм с теб, че на такъв играч не можеш да разчиташ и бих допълнил - трябва да бъде разкаран възможно най-бързо. Достатъчно Фил Джоунсовци в тоя отбор. :x
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ФА | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 1-0

Мнениеот SkyQuest » 11 яну 2021 10:30

vasilnv написа:Не съм давал зор да играе тоя паляк. Един път не е стиснал зъби и да довърши мача - в туитър веднага след мача е писал "it was just a knock". В такъв случай кво ти пречеше да доиграеш бе, смешник. Съгласен съм с теб, че на такъв играч не можеш да разчиташ и бих допълнил - трябва да бъде разкаран възможно най-бързо. Достатъчно Фил Джоунсовци в тоя отбор. :x

Е може да е бил изкаран от Оле, за да го пази!

Всъщност, в темата за мача ни със Сити бях написал нещо за него! Проверих му мачовете и както и да го гледаме, когато не е контузен, Байи е титуляр, реално! От (вече) 22 изиграни мача в Англия, когато не е бил контузен, само 5 не е бил титуляр. В останалите, титуляр и с 90 мин. изиграни! Така че дори е трудно да се каже, че е резерва, да ти кажа ли! Знам ли, може би и заради това защитата ни не е на очакваното ниво: понеже 4 мача сме с Байи, контузва се, после 5 мача сме с Линдельоф, после Байи се възстановява и пак титуляр, контузва се и т.нат. се продължава ротирането на партньора на Магуайър!

Та заради това си мисля, че (както си написал и ти) Байи и Джоунс трябва да бъдат разкарани! Байи е добър играя, но просто човек не може да разчита на него! Рохо и той ще се маха лятото, ако не се лъжа. Да вземем още един читав защитник за партньор на Магуайъ + Линдельоф и школа за резерви!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ФА | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 1-0

Мнениеот vasilnv » 11 яну 2021 11:30

Напълно възможно е Оле да го е извадил, за да го опази. Ако не се лъжа обаче това не е първият такъв случай - мисля че миналият сезон в някой от мачовете срещу Челси пак стана така - джаснаха си главите с някой от техните нападатели и пак излезе и после пишеше, че не е нищо сериозно.
Както и да е - важното е, че не става за титуляр. Не защото няма качествата или не е смел, а просто се чупи. И това неминуемо ще доведе до спад във формата му. И Фил Джоунс изглеждаше чудесен защитник, и той беше смел и правеше добри мачове при сър Алекс, Мойс и дори при Моуриньо в началото, но честите контузии и липсата на игрова практика го докараха до това да прилича на аматьор и подозирам, че с Байи ще стане същото.
А Сити направиха ебахти защитното звено с Диаш и Стоунс и те като нищо ще им обърнат сезона. :shock: Специално португалеца е уникално попълнение. Дано и ние намерим качествен партньор на Хари в отбрана.
Иначе Рохо и Ромеро спекулират, че още от зимата ще бъдат в нови отбори.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ФА | 3-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Уотфорд | 1-0

Мнениеот SkyQuest » 11 яну 2021 11:56

Абсолютно съгласен за Джоунс и Байи!

Хайде дано да е така за Ромеро и Рохо! Особено за Рохо! Ромеро ми беше симпатичен вратар, но след идването на Хендерсън просто няма шанс! Стои и получава някакви пари за нищо буквално!

ИЗобщо, трябва няколо ей такива трети/четвърти резерви да бъдат изчистени понеже много пари се получават!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта