ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7189
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 08.03

Мнениеот vasilnv » 08 мар 2020 20:27

Айде закриваааай!! :twisted: :twisted: :twisted: Паляка Едерсон обратно в Бенфика! :twisted: :twisted: :twisted:
MANCHESTER IS RED!!!!!! ДА СЕ ЗНАЕ! :twisted:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1081
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот Scholesy93 » 08 мар 2020 20:33

Е момчетата днес ми напълниха душата. Всеки от тях игра с много хъс и желание. А Бруно показва, че може и да има 70-80 процента от таланта на Погба, но за разлика от френското леке се раздава редовно. Определено оцелихме в десетката с него.
Магуайър пак над всички. Уан-Бисака е може би най-стабилният в защита бек от ВЛ. Марсиал пак в големия мач получи едно половинчато положение и вкара. Бруно си е ясен. Фред на лятото явно някакъв ъпгрейд сме му направили. А Скот Бекъм сложи черешката на тортата!
Единствената ми критика е към Джеймс. Просто никакъв футболен интелект. Ако в тези контри имахме Санчо тия паляци ги качвахме на 4-5 гола. Данката не вижда никой покрай себе си, няма никакво спойкойствие, не се позиционира добре. Следващия сезон ще е под наем в Чемпа или някой опашкар.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38933
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот tevez » 08 мар 2020 20:51

Честита победа!
Страхотно себераздаване от всички, бих отличил най-вече Бисака и Фред. Особено Бисака за мен е играч на мача.
Ако Марсиал и Джеймс не се бяха полакомили, можеше Бруно да направи резултата по-голям.
Скрихме топката на Сити, а Стърлинг ще сънува кошмари с участието на Бисака.
Дано повторим същата игра и през седмицата срещу ЛАСК.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот Jackxxx » 08 мар 2020 21:43

Много добър мач! След 20-тата минута Сити вече не бяха този отбор, който сме свикнали да виждаме. Второто полувреме се опитаха, но бяха тотално обезличени от нашата защита. Положенията, в които Марсиал и Джеймс не пуснаха топката към Бруно трябва да им бъдат пуснати по 1000 пъти да ги прегледат, защото си е направо престъпление да не вкараме гол в такава ситуация. Поне Марсиал се поправи, като както винаги вкара най-трудната от всички ситуации. Така или иначе днес Едерсон беше този с подаръците.

Всички момчета се представиха добре. Имам критики само към Джеймс, който можеше с 2 паса да стане играч на мача, но явно толкова си може момчето. Макар, че е млад и е възможно да вдигне нивото.

Днес определено не мога да кажа на черното бяло (буквално :mrgreen: ) и за мен играч на мача е Фред. По принцип винаги ме е дразнил колко трудно контролира топката и липсата му на визия, но днес беше халф от световна класа. Пресираше, изнасяше, задържаше, просто беше мега стабилен и почти всяка атака минаваше през него.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот smoothc » 08 мар 2020 21:48

Отлично представяне и първи дубъл срещу Ман Сити от 2010 година насам!
Колективно бяхме впечатляващи, стратегията бе изпълнена максимално добре, жалко само, че доста закъсня този 2-ри гол за нас, а можеше далеч по-рано да решим мача, но пък така сякаш бе и малко по-епично, наистина фамозно изпълнение на Скот!
Да кажа и нещо като критика - доста коментатори се обединяват около факта, че Марсиал и Джеймс можеха да бъдат по-адекватни в някои ключови моменти, при все че Марсиал отбеляза и първия гол, но... в действителност действаха егоистично, когато на два пъти Бруно сам самичък чакаше на позиция в наказателното поле, но така и не получи топката.

По всичко изглежда, че към момента Оле преживява т.нар. II-ри ренесанс, като разликата е(за добро или лошо), че м.г. горе долу по-това време започна и спадът, а сега е точно обратното - с всеки следващ мач отборът става все по-уверен и печеливш.
Всичко започна след загубата от Бърнли с 0-2(а преди това 0-2 от Ливърпул) - в действителност много неприятен развой, но постфактум ако имаше гаранция, че така ще се случи в следващите 10 мача, то явно излиза, че тя е била за добро.

Задачите до края на март са специфични, така че трябва да останем фокусирани и на първо четене да се класираме в ЛЕ и ФА Къп, а вече дербито срещу Тотнъм и Моуриньо - хем ме радва фактът, че Шпорите са буквално в мини-криза, хем пък и ме притеснява, че като е притиснат до стената португалецът ще направи и всичко възможно, за да спечели точно срещу Манчестър Юнайтед.
Помним колко мотивиран беше по-рано през сезона на Олд Трафорд.
Да видим първо какво ще се случи срещу Лайпциг, защото аз лично не бързам да ги отписвам, въпреки че всеки втори би се обзаложил, че на този етап мачът е 1Х, но напоследък и германците изпаднаха в лек спад, отделно че като домакини в ШЛ не се представят особено убедително, така че... малко се съмнявам, че Моуриньо ще загуби втори път.
Резултат от рода на 1-2 например, изглежда хем далече, хем и не чак толкова невероятен за постигане!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7189
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Ю deнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот vasilnv » 08 мар 2020 23:16

Първият мениджър с дубъл над Сити от сър Алекс насам. Едва вторият мениджър, успял да победи Гуардиола три пъти в един сезон. Има надежда!! :twisted:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот Furious_Monk » 09 мар 2020 03:16

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2GQMIXGRjaw[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34808
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Ю deнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот MuFc1878 » 09 мар 2020 06:44

vasilnv написа:Първият мениджър с дубъл над Сити от сър Алекс насам. Едва вторият мениджър, успял да победи Гуардиола три пъти в един сезон. Има надежда!! :twisted:

От 61-ва с дубъл над Сити и Челси :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6089
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот MASTER_COOL » 09 мар 2020 09:48

Тонка, какво стана ? :lol:
Някой, макар да играе често на ФИФА си го разбира футболчето :oops: :lol:

Направиха ми много лошо впечатление Марсиал и Джеймс. Отвратителни егоисти и заради несериозното им отношение, можехме и да загубим този мач. На мен ли ми се струва или някои от пъпчивите ни британчета, започнаха да игнорират Бруно :idea:
Ако Оле е на място, въпросните двама задължително на пейката и на тренировките да започнат да се учат да гледат настрани и да пускат успоредни пасове
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта