ВЛ | 23-ти кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 2-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 19.01

Мнениеот ralka_levskarka » 19 яну 2020 20:28

В светена вода сте се къпали :evil:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1162
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 19.01

Мнениеот redhooligan » 19 яну 2020 21:57

2:0 като можеше да е доста по зле. Разбира се можеше и да изравним ако Марсиял беше улучил вратата при единствената ни свястна атака. И защо подяволите продължават да изнасят топката от наказателното поле, след като вече за 3-4 мач се вижда, че защитата ни не умее да подава топката на тесни пространства когато някой я пресира.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34796
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 19.01

Мнениеот MuFc1878 » 19 яну 2020 22:16

Рашфорд аут за 2-3 месеца, махаш Йънг...оставаме без никакви играчи. Не коментирам наличното качество, но така не се прави! Спешна нужда от 3 попълнения.

Високомерието на Пуул можеше и да бъде наказано, но за тях точките вече нямат значение. Победа по-скоро за престиж взеха.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 19.01

Мнениеот vasilnv » 19 яну 2020 23:10

Абсолютно! Не знам кой в какво се е къпал, но Марсиалката ако си беше вкарал положението ставаше много интересно. Личи си, че има потенциал, обаче Оле просто не може да ги мотивира. Не знам за кой пореден път почваме да играем когато вече падаме. И изключително много ме подразни как спряха Де Хея да влезе в наказателното им поле при последния корнер.
Честито на Ливърпул, показаха защо са най-добрият отбор в лигата.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 19.01

Мнениеот plmar » 19 яну 2020 23:38

vasilnv написа:Абсолютно! Не знам кой в какво се е къпал, но Марсиалката ако си беше вкарал положението ставаше много интересно. Личи си, че има потенциал, обаче Оле просто не може да ги мотивира. Не знам за кой пореден път почваме да играем когато вече падаме. И изключително много ме подразни как спряха Де Хея да влезе в наказателното им поле при последния корнер.
Честито на Ливърпул, показаха защо са най-добрият отбор в лигата.


Хубав коментар, но ще си позволя лека корекция, почвахте да играете когато опонента ви позволяваше!
Изображение

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 19.01

Мнениеот ralka_levskarka » 19 яну 2020 23:47

Преди положението на Марсиалката бяха отменени 2 гола на, как го пишат другите? ЛиВАРпул ;) и бяха изпуснати още 3 шанса, така че да - късмет си имахте.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 19.01

Мнениеот vasilnv » 20 яну 2020 00:12

А головете бяха отменени неправилно ли?
plmar написа:
vasilnv написа:Абсолютно! Не знам кой в какво се е къпал, но Марсиалката ако си беше вкарал положението ставаше много интересно. Личи си, че има потенциал, обаче Оле просто не може да ги мотивира. Не знам за кой пореден път почваме да играем когато вече падаме. И изключително много ме подразни как спряха Де Хея да влезе в наказателното им поле при последния корнер.
Честито на Ливърпул, показаха защо са най-добрият отбор в лигата.


Хубав коментар, но ще си позволя лека корекция, почвахте да играете когато опонента ви позволяваше!

За днес си прав, тъй като Ливърпул контролираха темпото на игра през всичките 90 минути почти перфектно. Но Шефилд или Вила примерно нямат тази класа, там просто си личеше липсата на мотивация от самото начало на мача.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 19.01

Мнениеот ralka_levskarka » 20 яну 2020 00:59

Някъде да пише неправилно? 2 санта засада си е късмет, ама нищо това бе за всички дето изписват името на отбора по начина, посочен по-горе. Хак да им е.
Просто преди положението на Марсиал усложливо пропускаш пропуските от другата страна. Колко щеше да е интересно, ако онова на Салах бе влязло? Гредата на Хендо, пропуска на Мане.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34796
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 19.01

Мнениеот MuFc1878 » 20 яну 2020 07:07

За титлата ли ви спряхме по нечестен начин, друго ли стана, че не разбирам :oops: Малко нагличко с 30 точки преднина да виждам подобни коментари! Изкоренете я тая злоба най-накрая. Взимате титлата и оня с дъвката го няма 8-)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 23-ти кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 19.01

Мнениеот Jackxxx » 20 яну 2020 10:28

Комплексите на някои фенове на Ливърпул ще траят още 30 години. :)

Ние си знаехме предварително изхода от този мач. На терена имаше един много добре сработен отбор, добре балансиран и правилно изграден в последните 3 сезона. Срещу него беше намиращият се някъде по средата между посредствеността и липсата на качество, Юнайтед който в последните 6 сезона бива разрушаван. И въпреки всичко Ливърпул водиха с 1-0 до последната минута на мача, а на Олд Трафорд имаха късмета да изравнят в края на мача. Така, че комплексите май не са само сред феновете.
:twisted:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта