ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34786
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот MuFc1878 » 07 мар 2019 09:14

:arrow: :arrow: :arrow:

[offtopic]
Само фен на манго ще отиде да разгледа и да даде тая дузпа с 90-тата, Скомина как се затичка за любимия манго, пародия на мач и накрая завърши с тая смехория, поне отпадна още един силен отбор


Клизмарите се завърнаха.. Не ми пука за мача - яд ме е само, че ще слушаме филми още месец.
[/offtopic]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 06.03

Мнениеот hydetoshi » 07 мар 2019 09:39

Jackxxx написа:Боабче, не злорадствай! Вие сте следващите, нали знаеш? :)

Ти нали знаеш,че Оле-Гунар е кукла на конци.И първолаците знаят,че Сър Алекс му реди тактиката и състава.
Мачът снощи беше срам за Юнайтед. И играта и съдията и всичко. Отбор,който има 3 удара към вратата и то след груби грешки на противника и подарена дузпа....
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот Jackxxx » 07 мар 2019 10:00

Тия конспирации са ми любими. Но няма лошо. Сър Алекс знаеше как да им сипе на топчиите и то на техният стадион. Виждам, че феновете на Арсенал вече сте свалили гащите. :mrgreen:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот man_utd_ » 07 мар 2019 11:17

Какъв кеф е да чета хейтърски коментари, особено след като вчера почти не съм мигнал. Давайте още бисери, тъкмо ми оправихте настроението.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот Scholesy93 » 07 мар 2019 11:26

Феновете на Арсенал да не се притесняват, тая контузия на Джеската е измислена.От 2 седмици работи с професионални хореографи, на Емирейтс пак ще има танци :)
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот boabbb » 07 мар 2019 11:44

В неделя мача е 2-0, няма какво да му мислите ;) По отношение на вчера - за мен това не е дузпа и е направо престъпно по този начин да се решава подобен сблъсък :!: После се игра 10 минути продължение, тоя човек не знаеше къде се намира. Беше дал 3 минути, бавиха се около 3 минути за дузпата, после се играха още 7 ... Ужас :x
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот Scholesy93 » 07 мар 2019 12:16

Само че поради нови директиви в ШЛ вече се свири ръка, ако при докосването ръката се намира на позиция, чрез която се увеличава площта на тялото.И аз не съм съгласен-това означава, че при всяко центриране и удар ръцете ти трябва да са скръстени зад гърба.Само че нашите това го правиха първия мач редовно-при всяко центриране играчът пред топката беше с ръце зад гърба.
Глупави правила.Но грешката не е на съдията, не е и на ВАР-грешката е на хората, които определят тия правила.
Аз продължавам да твърдя, че ако съдията беше свирил коректно, Кимпембе нямаше да довърши миналия мач и там щяхме да си ги треснем.Има две причини ПСЖ да отпаднат-късметът беше на наша страна, но и те не знаят как да довършат работата докрай.
Днес и на трезва глава не знам как може да излезем с Фред, Перейра и Скот в центъра, които преди месец не ги исках да остават след лятото, а тия ПСЖ само да си я подават настрани и да не могат да ни вкарат.От скамейката пускаме някакви тийнове без опит, а Далот по крилото направи повече от Дракслер и кака Марийка взети заедно.Тоя мач трябваше да ни качат на 3-4 гола поне, те тотално бяха напълнили гащите.Гледаха само да я държат, та да не ги хванем на контри.На Камп Ноу си глътнаха езиците, срещу Реал като пуснаха първия гол миналия сезон и отписаха сезона, при нас искаха с едно държане на топката да додрапат до победата.
Сега една сума извинения гледам-Тухел не мислел че е дузпа, защото изстрелът не влизал във вратата.Толкова години в тоя футбол, да беше отворил една книжка за съдии, 10 страници малък формат са.Шейхчето конспирации го гонят, ама не спомена, че Кимпембе три живота получи на Олд Трафорд.Неймар без коментар-откакто се отлепи от гърба на Меси и тотално се самозабрави.Пълен пас срещу Реал миналата година, на Световното игра не за титла, а за Оскарите, сега съдиите не разбирали футбол.Ди Мария на феновете на Барса им даваше знак да мълчат, на Олд Трафорд биричка отвори.Абсолютно отвратителен отбор, да последват съдбата на Анжи Махачкала им пожелавам.Толкова ме е яд, че Буфон отиде там-сложи си петно на кариерата.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот boabbb » 07 мар 2019 12:39

Сигурно аз се бъркам, новите правила не съм ги чел. Тъпаците продължават да пипат правилата и става все по-зле :| Преди 2-3 седмици, мисля на мач на Фиорентина и СПАЛ, съдията отмени гол на СПАЛ, защото в предишната атака е имало дузпа за Фиорентина :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: И от 1-0 за СПАЛ стана 1-0 за Фиорентина - добре ли е :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34786
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот MuFc1878 » 07 мар 2019 13:46

Не знам защо още се спори, след като съдията 5 минути гледа повторенията :lol: Чудно ми е, ако това чудо го имаше, онзи колко дузпи трябваше да даде за Челси през 2009 :mrgreen:

Според мен трябва да е като във волейбола - имаш няколко секунди да искаш повторение...капитана и треньора имаха право?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | 1/8 финал | Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот Scholesy93 » 07 мар 2019 13:58

boabbb написа:Сигурно аз се бъркам, новите правила не съм ги чел. Тъпаците продължават да пипат правилата и става все по-зле :| Преди 2-3 седмици, мисля на мач на Фиорентина и СПАЛ, съдията отмени гол на СПАЛ, защото в предишната атака е имало дузпа за Фиорентина :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: И от 1-0 за СПАЛ стана 1-0 за Фиорентина - добре ли е :lol:

Е и аз го помня този случай.В Испания ВАР за нищо го нямат-Атлетико вкараха на Реал от контраатака, при която топката беше отнета от Винисиус с чист фаул, миналия мач Рамос пък нахака Меси в лицето, а не беше изгонен.Аз го мразя това чудо-само забавя играта, накъсва я, къса нервите на всички играчи и фенове.Продължавам да твърдя, че тенденции няма.Има човешки грешки и некачествено дефинирани правила, които оставят доста място за лична интерпретация от страна на рефера и объркване. ВАР нищо не променя-пак в един момент късметът ти се усмихва, след това ти обръща гръб.Тия дефиниции за игра с ръка заедно с "активна позиция при засада" са най-объркващи.И ВАР не помага особено.За мен е редно да има технология на голлинията, а ВАР само да се ползва при вкаран гол-там и без това има една минута радост до подновяване на играта, реферът може да погледне набързо ситуацията.И реферите са хора, бъркат.Тия футболни мачове накрая ще станат като баскетболните-в НБА последните 2 минути реално се играят 30 минути, с 15 прекъсвания.Не може да изчистим грешките.Пък ако някой мисли, че има тенденции-тези тенденции ще си продължат и с ВАР.Утре Лудогорец може пет пъти да свалят тениската на Станислав Костов при центрирания, съдията просто ще каже, че е видял ситуацията добре, няма нужда от ВАР и няма да има дузпа.Дисциплинарно наказан за 2 месеца и след това пак ще си свири.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта