ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 0-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 24.02

Мнениеот Scholesy93 » 24 фев 2019 18:19

Хора, и аз съм болен фен, обичам Оле както всеки друг.Един от най-верните играчи на МЮ.Заклет на каузата.И ще стане страхотен треньор.Но дайте да не правим грешките на Милан.И те обичаха Индзаги, Зеедорф, Рино.Емоциите са хубаво нещо, днес за пръв път от доста време се гордях с феновете по стадиона.На лятото са ни нужни хладни и опитни глави да взимат решенията.Вече почнахме да правим грешките-Скот Немогадаподамнапред Мактомини с нов договор, Майк с нов договор, Ашлито, дето щеше да ни закопае днес, с нов договор.И сега се чудим защо ДДХ иска много пари.Че то най-редното е ДДХ да събере заплатите на всички защитници, да умножи числото по пет и да поиска въпросната сума от Ед.
Срещу ПСЖ нищо в атака у дома, тук скандална игра в атака.Утре и от сянката си ще се притесним и ще се затворим.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

hellbringer
Мнения: 27
Регистриран на: 24 дек 2018 14:25
Контакти:

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 24.02

Мнениеот hellbringer » 24 фев 2019 18:23

Добре сме! Браво на момчетата и треньорският екип! Показаха характер и не загубиха мача при това лошо стечение на обстоятелствата! Контузиите е ясно на какво се дължат - преди Оле мачовете се играеха на ходом и натоварванията сега си казаха думата ... Горд съм с любимият отбор! GGMU :twisted:

На линия
Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 24.02

Мнениеот vasilnv » 24 фев 2019 18:25

Солскяер работи с тези футболисти три месеца, а Клоп е в Ливърпул от три години. В този мач Солскяер беше принуден да прави ЧЕТИРИ принудителни смени. И също така май не е излизал с един и същи състав в два последователни мача почти никога откакто ни пое. :? В хода на двубоя трябваше да смени схемата на игра заради контузиите, нямаше шанс да промени абсолютно нищо след 70тата минута. И въпреки това Ливърпул имат един точен удар (даже не се и сещам кога са го отправили), а на нас ни отмениха гол от много тънка засада, който ако беше от другата страна на терена най-вероятно нямаше да бъде отменен.
Да, не е готино, че не можахме да бием и да вкараме гол на Олд Трафорд, но предвид обстоятелствата трябва да сме доволни.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 24.02

Мнениеот t0bl3ro_bg » 24 фев 2019 18:34

Бъдете доволни заблудени овце - бъдете, вие или сте яко оптимисти или по-скоро мега заблудени, ама май най сте футболни разбирачи.
Нямаш нищо футболно показано и си доволен, евала.
Важен е топ-а.

нали така, г-жи разбирачки
Жалки фенчета, интересуващи се само от метал и топове.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 24.02

Мнениеот Scholesy93 » 24 фев 2019 19:26

Между другото, на Оле изказванията след мача са типични за Моуриньо-нямали положения Пуул, страшен мач сме изиграли, и най-важното-Скот бил страшен, нищо че не даде пас напред.Само липсваше атака към съдиите.Не трябва да играем така у дома.Че е легенда, никой не може да го оспори.Но когато не виждам да играем по начина, по който уж фенове, легенди, треньорски щаб искат, не виждам защо да не отправим критики.Просто ме е страх от поредната порция извинения за липсата на качествена игра- играчи сме нямали, контузиите много били, валяло, съдиите пречели....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 24.02

Мнениеот Scholesy93 » 24 фев 2019 19:32

Между другото, и четирите контузии са мускулни.Счупване, скъсване на ставни връзки, комоцио-тези контузии се дължат на малшанс или дърварски противник.Мускулните контузии се дължат на лоша физическа подготовка или напреднали години.Контузените не са пенсионери.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 24.02

Мнениеот t0bl3ro_bg » 24 фев 2019 19:38

Това за Оле бе типично за САФ.
Дори в книгата си казва, че по-добре да атакуваш съдията или съперникът, пък ако трябва и слънцето да ти е виновно, но да хвалиш своите пред обществеността, отколкото както моруинхой ги хулеше. Вече в съблекалнята могат да си кажат всичко и да си остане там. Личи си, че с Фелън са попили от САФ, но за мен има много грешки в решенията им. Лека-полека си заминава ефекта от идването им и трябва да почнат добрите игри, не може да биеш само по грозния начин. Аз поне не съм окей с това, което става в последните мачове. Виждам, че и други не са. Но както винаги - има и крайни ид30ти, за които всичко е 6, та даже 6+ и няма как по-добре да бъде.

И ако някой си мисли, че Оле води Юнайтед, а не е в тандем с Фелън и по-скоро вторият да е диригента - много не е наясно с футболът, тъй като дори покрай тъч-линията си личи кой е Шефа.
Последна промяна от t0bl3ro_bg на 24 фев 2019 19:41, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9228
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 24.02

Мнениеот bubka » 24 фев 2019 19:39

Личи си, че не може да се справяте с класни отбори. Първо ПСЖ, сега Ливърпул. Но това, че биете наред средняците е добре. Титли в Англия се печелят и губят точно срещу по-малките отбори. Много често даден отбори бие всички в Топ 4, но губи нещата точно срещу слабаците.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 24.02

Мнениеот t0bl3ro_bg » 24 фев 2019 19:44

Това е съвсем нормално - някои играчи, на които залага Тандемът са посредствени и не поемат никаква отговорност. Ей го тоя дървар смолинг днес можеше да направи опит за шпагат и квото стане, а сега просто си отмина положението безславно.

А и хванат ли Погба и Раш Юнайтед е тотален леш, което никак не е добре.

На линия
Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 27-кръг | Манчестър Юнайтед - Ливърпул | 24.02

Мнениеот vasilnv » 24 фев 2019 21:51

11 победи, 2 равенства и 1 загуба... Бах тоя ид30т Солскяер. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Astronomer и 23 госта