ФА | Арсенал - Манчестър 1:3 FT

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ФА | Арсенал - Манчестър 25.01 21:55ч.

Мнениеот t0bl3ro_bg » 23 яну 2019 16:56

hellbringer написа:
t0bl3ro_bg написа:Накрая от все тая ще излезне, че играем за топ4, а това е Ман Юнайтед :oops: :lol:

Има още доста хляб да изядат и да потренират нашите момчета докато стигнат стандартите на Ман Юнайтед! То Сър Алекс за топ 4 не играеше ... и за топ 2 не играеше ... играеше за титлата и най-често я печелеше! Това е Ман Юнайтед! ;)

GLORY GLORY MAN UNITED :twisted: :twisted: :twisted:


A, то е видно, че половината не са за Юнайтед и нямат нужните качества и манталитет, за това е и трудно печеленето на трофеи, но и при САФ не бяха най-добрите на света. Различни са вече времената, щом един Реал е толкова зле в момента, а това е ШЛ мастъра...

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: ФА | Арсенал - Манчестър 25.01 21:55ч.

Мнениеот Rofles » 23 яну 2019 17:49

Още един шанс за Лукаку и Санчез да покажат защо са в този отбор. Мача си е дерби, а ФА си е купа за гонене. Никакво отпускане, следващия мач е домакински срещу Бърнли, така че трябва да се хвърлят.
1:3 ми се вижда резонен резултат
Изображение[/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ФА | Арсенал - Манчестър 25.01 21:55ч.

Мнениеот t0bl3ro_bg » 24 яну 2019 13:47

t0bl3ro_bg написа:Жалко за Белерин, че получи тая тежка контузия. Един от стойностните бекове в цял свят с уникална скорост.

Това означава, че бихме могли да имаме голямо предимство в тази зона ако тя не бъде достатъчно подкрепена от дефанзивните халфове и крилото там.

Време е Алексис да влезне от първата минута,а и това все пак е бившия му клуб и би трябвало да е по-мотивиран, уж. Все пак и мястото трябва да си извоюва.


Оп

"Алексис ще играе. Мисля, че ще му допадне, ако публиката се обърне срещу него. Като футболист, в такива случаи гордостта се обажда и си казваш "сега ще ви покажа на всички". Той бе фантастичен по време на тренировките. Надяваме се, че ще се наслади на играта."



Солскяер намекна за добри новини и разкри, че ще хвърли Алексис срещу Арсенал

https://www.sportal.bg/news.php?news=767327

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ФА | Арсенал - Манчестър 25.01 21:55ч.

Мнениеот Scholesy93 » 24 яну 2019 14:31

Бе не знам.Алексис не мога да го критикувам за желанието-има желание да играе и да се докаже.Но откакто дойде при нас заприлича на Руни в последните му години-тежко първо докосване, трудно овладява топката в малки пространства и когато е поставен под физически натиск, скоростта си отиде.Ефектът "Оле" едва ли е толкова силен, че да върне старата форма на чилиеца.
Дано да бъркам.
Като цяло трансферът му си беше голяма грешка.Първата половина на миналия сезон Марсиал и Раш бяха фантастични, след трансфера на Алексис и двамата загубиха вяра в Жозе.Ако не го бяхме взели, този Рашфорд можеше вече година да го гледаме, а не един месец.И абсолютно ги разбирам-млад играч, критикуван постоянно от треньора си, раздава се на макс, играе добре на терена, уж тръгва нагоре, а треньорът му докарва някакъв друг, който автоматично взема титулярното място.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ФА | Арсенал - Манчестър 25.01 21:55ч.

Мнениеот t0bl3ro_bg » 24 яну 2019 15:38

Scholesy93 написа:Бе не знам.Алексис не мога да го критикувам за желанието-има желание да играе и да се докаже.Но откакто дойде при нас заприлича на Руни в последните му години-тежко първо докосване, трудно овладява топката в малки пространства и когато е поставен под физически натиск, скоростта си отиде.Ефектът "Оле" едва ли е толкова силен, че да върне старата форма на чилиеца.
Дано да бъркам.
Като цяло трансферът му си беше голяма грешка.Първата половина на миналия сезон Марсиал и Раш бяха фантастични, след трансфера на Алексис и двамата загубиха вяра в Жозе.Ако не го бяхме взели, този Рашфорд можеше вече година да го гледаме, а не един месец.И абсолютно ги разбирам-млад играч, критикуван постоянно от треньора си, раздава се на макс, играе добре на терена, уж тръгва нагоре, а треньорът му докарва някакъв друг, който автоматично взема титулярното място.


При тези обстоятелства изглежда като грешка, да. НО всичко дойде от мкхитарян и привличането му. Още когато имаше слухове, че ще дойде, написах тук, че този играч няма класата да е в Юнайтед. Не издържа и две години, но и стилът на портукалеца "спомогна".
Алексис е класа, по принцип идеален играч за големите отбори. Дано си върне формата и бетонира лингард, че е грехота да седи пейка. Преди да отиде в арсенал леко им завидях, че взимат такъв играч,а не ние. Просто трябва да му дойде самочувствието и всичко ще се нареди. Има гд 2 пълни мача да изиграе при предстоящи 4, в които да си грабне шанса и мястото за мачовете в ШЛ, макар че не съм и на 30% убеден, че ще започне първия мач поради възможността да покрива.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ФА | Арсенал - Манчестър 25.01 21:55ч.

Мнениеот Jackxxx » 24 яну 2019 16:16

Алексис е супер играч. Казвал съм го много пъти. Не знам какъв му е проблема, но не мисля че може да се вини Жозе в случая. Беше тъпо Марсиал да седне на пейката, когато дойде Алексис, защото франсето вървеше много добре тогава. Но аз си мислех, че никой няма да съжалява за привличането на чилиеца. Оказа се, че греша и със сигурност не съм единственият.

За мача най-много ще се зарадвам на Х, защото това означава още едно мачле и този път на Олд Трафорд.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

hipopotuk
Мнения: 41
Регистриран на: 10 май 2008 18:59
Контакти:

Re: ФА | Арсенал - Манчестър 25.01 21:55ч.

Мнениеот hipopotuk » 24 яну 2019 16:35

Простете ,че си позволявам да се намеся НО---сравнявате играчи с разлика в възрастта повече от 5 години не в полза на аналската примадона---------и като втора забележка-------ТОЯ ПОМИЯР Е ВЕЧЕ ГОДИНА В ОТБОРА ПРЕДВИД НА НЕГОВИТЕ 31 ГОД. КОЛКО ТРЯБВА ДА ГО ЧАКАМЕ ДА СЕ РАЗВИЕ-------------ПРИ ТАЯ ЗАПЛАТА-----------КОЛКО ВРЕМЕ -------ДО ДЕ СТАНЕ НА 38 ЛИ ТОВА Е НАЙ-ГЛУПАВИЯ И НЕОПРАВДАН ТРАСВЕР ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА..............АКО НЕ СЪМ ПРАВ -------------МОЛЯ ВИ ПОПРАВЕТЕ МЕ------------СТОЙНОСТ НА ГОЛ-ПАС /ЗАПЛАТА------------ЗА НАПАДАТЕЛ--------------СМЕШНО Е ДА ГО ЗАЩИТАВАТ С ДУМИТЕ„ МА ТОЙ БЕШЕ....„------КОГА И КЪДЕ......

hipopotuk
Мнения: 41
Регистриран на: 10 май 2008 18:59
Контакти:

Re: ФА | Арсенал - Манчестър 25.01 21:55ч.

Мнениеот hipopotuk » 24 яну 2019 17:27

https://www.sportal.bg/news.php?news=74 ... -------ЕТО И СТАТИСТИКАТА-----31-ГОДИШЕН УМИРАЩ С НАЙ-ВИСОКАТА ЗАПЛАТА------СМЕШНО

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ФА | Арсенал - Манчестър 25.01 21:55ч.

Мнениеот diplomat » 24 яну 2019 17:41

hipopotuk написа:https://www.sportal.bg/news.php?news=747575-----------ЕТО И СТАТИСТИКАТА-----31-ГОДИШЕН УМИРАЩ С НАЙ-ВИСОКАТА ЗАПЛАТА------СМЕШНО

Жалко, но е факт. Верон навремето показа много повече, дори един мишок като Ди Мария направи добри мачове. Санчез може да се сравни с наема на Фалкао, но заплатата му е двойно по-голяма, пък и трансферът е постоянен, а не временен като на колумбиеца...

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ФА | Арсенал - Манчестър 25.01 21:55ч.

Мнениеот Jackxxx » 24 яну 2019 17:51

Никой не защитава Алексис. Аз лично зашитавам трансфера му в Юнайтед. На мен ми се стори много добър трансфер. Алексис ако не покаже добра игра срещу Арсенал утре, като нищо ще бъде оставен резерва на Лингард до края на сезона. Което си е жалко, защото всички знаем колко по-добър може да е Санчез от Лингард и на всичкото отгоре е срамно за самият чилиец.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта